2017 Şubat Anneleri

ıslak mendıl nası bıtırıyosunuz benım kız uc dort gunde bı kaka yapıo ozaman daha cok kullanıorum agzına yuzune ıslak mndıl kullanmıorum bıtmıo bnmkı.bıde daha hıc ıslak mndılı yıkamadan poposuna surmedım pişik olmadı

Benimde hiç pisik olmadı şükür yikamiyorum ben ıslak Mendili. Benim mıkı hergün 4 defa flan yapıyo kaka bende sadece altını silmeye kullaniyorum bide benim bey kızin altını temizledimi paketi yiyiyo çok harcıyo

ızlar 2.ay aşısı olduk oplum dün sabah 10dan beri baygın ama aşırı sıcrıyorrrr dk da 10 defa sıcrıyorrrr uyuyamıyor baygın gözleri bizi takip etmiyor böyle olan varmı soguk havale mi geciriyor hastajaneden pkadar korktu ki acile götürmek istemedim

Biz daha olmadık bilemiyorum ama tuhaflık hissediyosan götür canım Allah korusun sen önlemini al korktu diye götürmemezlik yapma tabi tecrübeli arkadaşlar fikirlerini paylassa fikir edinirsin sende

Joker yada ebebek de prima indirimi vardı internete özel belki sürüyordur hala hatta birinin tanesi 40 kuruşa geliyor. Aylık paket alınınca uyguna geliyor. Buraya memnunum yazdıkça benim bezde sızdırır oldu. 2 belden 3 bacaklardan taşıyor biri küçük biri büyük geliyor sanırım.
Islak mendil 24 paketli almıştım 1.5 aydır kullanıyoruz kızım 3/4 kez kala yapıyor unibabynin markası baby me benim hoşuma gitti
Bal Prensim aşıyı yaptırdığın yeri arayıp sor istersen yan etkisi mi diye

İşe yaramadığını bir yakınım söyledi bende bilmiyorum şaşırdım acd3 daha iyimiş konuyuda bilmiyorum

B3n gunduz cok sik degistirdigim icin sleppy kullaniyorum. Sizdorma gbi bi durumu olmuyor. Geceleri bezi sisip de uyanmasin diye prima premium care kullaniyorum

180-200 arası çıkıyor benim ilk çocuğumda da sütüm çok oluyordu

Bebekleri gece 5-6 saat uyuyanlar,sabah uyanınca göğüsleriniz ağrımıyormu ?
Benimki çok ağrıdığı için 4 saatte bi kalkıp emziriyorum ya da sağıyorum. Dayanamıyorum o kadar uzun
Ahh keşke sütüm olsa da ağırsa...
Sezeryan doğum yaptım daha doğumdan önce gelmişti sütüm doğumla birlikte fışkırıyordu resmen... Ağrıdan dokunamadigim zamanlar oldu. Bir aylıkken sünnet oldu o hafta o kadar stres oldum ki-biraz tedirgin bir yapım var- sütüm birden azaldı daha da toparlamadi.
Yemedigim icmedigim şey kalmadı.
Günde iki kere mama vermeye başladım.
Dün o da yetmedi ilk kez dört kere mama verdim..
Önceden 150 CC filan çıkıyordu.
Dün akşam ve gece mama verdim. Gece 12 de sağdım 120 CC çıktı..
Sabah sağdım yine 120 cc... Üç saat sonra tekrar sağdım zorla 60 CC çıktı ikisinden...
Yani 6-7 saat ara vermesem anca bu kadar çıkıyor.
Uyandığında mecbur bu 60 CC sütü verip arkasından mama takviyesi yapıcam...
Bir sonraki sagmada bu kadar çıkar mı onu bilmiyorum...
Üç saatte bir sağdıgım sürece emziremiyorum da...

Resmen kısır döngü... Şaşırdım kaldım. Üzülüyorum. Ne yapsam... Bir hafta filan bu şekilde devam Edip düzenli sagsam mı böyle... Emziremicem bu sefer...

Şu sütü ne artırır yok mı bir çözümü?

180-200 arası çıkıyor benim ilk çocuğumda da sütüm çok oluyordu

Maaşallah..
Benim sol göğüs mastit olduktan sonra bi türlü eskisi gibi olmadı. Sık sağıp emzirsem de düzelmedi. Sağ göğüsün yarısı kadar çıkıyor ve sağarken süt akışının çok yavaş olduğunu görüyorum.
Kısmet işte ...

Bilemedimki bende sleepy almicağım kesinde bu sefer

Benimde sağ göğsüm parçalanmıştı resmen iyileşmesi 2 ay a yakın sürdü yha. Ayrıca sol göğsüm sağ göğsümden büyük gibi:)

Süt dönem dönem değişkenlik gösterebilir miktara çok takılma 3saatte bir emzir kalanını muhakkak sağ süt gelmese de 10ar dk göğsünü sağmaya devam et emzirme sonrası hemen 2bardak su ve aç kalmamaya çalış göreceksin süt miktarın artacak

The Black geçtiğimiz haftalarda yoğun stres yaşadığım bir dönem oldu inan bana sağdığımda yalnızca 30cc süt geldi ki genelde benim sütüm fazladır eğer sütüm gelmiyor diye emzirmeyip bıraksaydım miktar iyice azalıp kesilirdi ilk 2gün 3saatte 1 sağdığımda hep çok az geldi o dönemde önceki sağıp dondurucuya attıklarım yetişti imdadıma şimdi sütün epey arttı ama yinede kızım emmezse 4saatten fazla asla sütü göğsümde bırakmıyorum umarım senin sütünde artar

Benimde sağ göğsüm mastit olma yolunda idi allahtan toparladı ama dediğin gibi 30 40 cc daha azgeliyor kızım onu emerkende çok söyleniyor

Çok teşekkür ederim. Bugün düzenli sagmayı basladim. Devam edicem umarım faydası olur. Diğer tavsiyelerinize de uyucam.

bebek nasibiyle gelmis bence kacirma.

Aaa daha öyle mi diyor kendi çocuklarımı sevmedim ama elif i çok seviyorum diyor manyak kv

Çatlasın patlasın geberesice :)) oğluna okadar düşkünli 7yaşına kadar beraber yatmış oğluyla bide övünüyor kocayı atmış bir köşeye

Yok artık 7 yaş mı artık ben yatacam ömrümün sonuna kadar de

Ben de tam bunları yazmak için girmiştim ki mesajını gördüm. İnan çok yoruldum...

Aynı bennnn kimseye vermiyorum versem de şöyle yap böyle yap demekten kendimi alamıyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…