2017 Şubat Anneleri

Maaşaallah kuzucuklara Rabbim hayirli evlatlar eylesin hepsini saglicakla büyüsünler.
Benim kuzu da 78 günlük oldu cok şükür:dua:
Uykusu cok az maalesef gündüz yok denecek kadar az uyuyor. Bu ara gaz sıkıntısı var sab simplex ile zinco u dönüşümlü kullanmaya başladık 2 gundur daha iyi. Gece uykusuna da cok gec yatiyor 12 1 i bulduruyor. 4 5 gibi bir kere emmeye uyaniyor sonra en gec 7 8 gibi bitiyor uyku serüveni. Gunduzleri de memede uyuyakaldigi dönemlerle yetiniyir sadece..
Yattiği yerden ayaklari ve basini beraber kaldiriyor mekik ceker gibi. Gözlerinin saşiliğı tam gecmedi ama takip etmesi filan cok güzel kapidan cikincaya kafar bakıyor bana bi grliyorum kafa her tarafta beni ariyor.
Hic yalniz kalmak istemiyor odadan cikar cikmaz başlıyor aglamaya..
Onunla konusulmasindan cok hoslaniyor kendi de birşeyler mirildanip duruyor o dili icerde dort dolanıyor.
oyuncaği var bi tane onu gisterdigimde ilgileniyor ellemeye çalışıyor. Karninin ustunde yatmayı ustundeki kiyafetleri cikarmami cok seviyor.
Gazi oluyor diye her bezde bi masaj yapıyorum bayılıyor. Sarkilar söyleyip elleri ve ayaklariyla hareketler yaptırıyorum cok seviyor.
Bu ara asiri ağzı salyalandi tükürüjler cikariyor bolca balonvuklu baloncuklu ben 4 aylik cikarmisim disi sanirim bunun da o zamanlara denk gelecek boyle giderse. Emzige alistiramadim ama cok fena bir sekilde bas parmağini emmeye basladi hrr firsatta cekiyorum agzindan..
Iste şeyma hanim:KK48:
Kız bende seni merak ediyodum etiketlicektim hatta epeydir yoksun diye :) masAllah barekAllah oğluma bı kız daha :confused::confused:

Buda benim çirkin kızım. Bugün resmen uykuya savaş açtı direniyor babasının ofisindeydik gün boyu 5 dk uyku 3 dk emzirme ile günümüz geçti bakalım. Tam 60 günlük olduk sesli olmasa da 32 diş gülüyoruz geveze şekilde laf veriyoruz özellikle erkeklere :):):) sesleri kalın olduğu için mi bilmem daha dikkat çekiyor.

Eklentiler

• IMG_9876.JPG
    IMG_9876.JPG
    49,9 KB · Görüntüleme: 93
Buda benim çirkin kızım. Bugün resmen uykuya savaş açtı direniyor babasının ofisindeydik gün boyu 5 dk uyku 3 dk emzirme ile günümüz geçti bakalım. Tam 60 günlük olduk sesli olmasa da 32 diş gülüyoruz geveze şekilde laf veriyoruz özellikle erkeklere :):):) sesleri kalın olduğu için mi bilmem daha dikkat çekiyor.
O zaman benim oğlan a da ses verir bu :KK48::KK48: maşAllah barekAllah yesinler tipini :KK15::KK15: bu arada pek kel bebeğimiz yok heralde hep saçlı :)

O zaman benim oğlan a da ses verir bu :KK48::KK48: maşAllah barekAllah yesinler tipini :KK15::KK15: bu arada pek kel bebeğimiz yok heralde hep saçlı :)
:KK66::KK66: verir verir bir 10 gün büyüksünüz galiba dünya ahiret abisi olur hahaha :KK66: Şaka bir yana Elifcim oğlumda çok taliplisi oluyordu eşimin hoşuna gidiyordu şimdi dünür muhabbetlerine kızıyor kızda :):)

Oy maşallah onaa :nazar:

Benim kızımın saçları bu kadar uzun değil yaa :KK43: ama kirpikleri yeter öyle mutlu oluyorum bende işte:)) baaakkk:)

Eklentiler

• IMG_6384.JPG
    IMG_6384.JPG
    34,4 KB · Görüntüleme: 84
Oyyy yerimm ben maşallah barekallahh annesi:)

Merhaba kızlar..
Biz bugün 90 günlük olduk.
Ne kadar da çabuk geçiyor zaman.
Artık gözleri ile çok güzel takip ediyor. Özellikle tv'yi görünce ters dahi tutsam arkasına bakmaya çalışıyor :))
İki elini birleştirip tutuyor.
Ellerinden tutunca kendini çok rahat çekiyor.
Ayaklarının üstüne dim dik basıyor.
Ayaklar ,kollar da fena hareketlendi.
Ana kucağında ki ve oyun halısında ki oyuncaklarına uzanıyor ama tutmayı bilmiyor henüz.
Yan yatırıp hafif desteklediğimde dönme çabalarına giriyor.
Yüz üstü yatınca başını 45 derece kaldırıyor.
Boyumuz 61 cm kilomuz 7000 gr.

Bu da çirkin oğluşumun resmi
qbDmLQ.jpg
Maşallah allah saklasın.bütün bebeklerin gözlerini aynı mı algılıyorum.hepsi çok tatlı

Teşekkür ederiz teyzesi..bulgur için kimyon ekersem bebek rahatsız olmuyor denedim

mbg24 mbg24 bizim saç kadar kirpikleri var :KK66::KK66: takma gibi maşallah senden mi almış genleri yoksa çok güzel duruyor

Kirpikleri benden almış orası kesin de geri kalan kısımla ilgili kesin bilgi yok:) kimisi diyor aynı sen kimisi diyor aynı babası kimisi de diyor siz zaten karı koca benziyorsunuz bu ikinizin ortası :))

Kızlar 1 saatr ayağomda sallıyorum uyuyo gibi oluyo 2 dakka sonra uyanıyo niye böylr oluyo :KK43: uykusu var galbuki

Kirpikleri benden almış orası kesin de geri kalan kısımla ilgili kesin bilgi yok:) kimisi diyor aynı sen kimisi diyor aynı babası kimisi de diyor siz zaten karı koca benziyorsunuz bu ikinizin ortası :))
Ne güzel Cnm annesinin kızı olmuş maşallah senin ki büyüdükçe şimdiden seni andırıyorsa sana benzer:KK66: benimkiler küçükken baba büyüyünce bana dönüyorlar bizi de eşimle benzetirler

Bi benim kızımda çok uzun saçlıydı. Bugün veda ettik saçlara bir koca avuç saç çıktı ya :eek:şimdi bizde keliz artkk:KK48:

Kızlar 1 saatr ayağomda sallıyorum uyuyo gibi oluyo 2 dakka sonra uyanıyo niye böylr oluyo :KK43: uykusu var galbuki
Kimyon eklemişsin gaz yapmaz Cnn bol süt olsun inş benim kız sabahtan beri yarım saat uyumadı toplam yan çevirip salladım ellerini sardırmadı elimle tuttum şimdi resmen ayağımda bayıldı dene istersen

X