2017 Şubat Anneleri

Merhabalar aranıza resmi olarak yeni katıldım dışardan takip etmeye çalışıyodum artık üye olmak istedim bende Şubat annesiyim 56 günlük kızım var Öncelikle Allah herkesin evladını bağışlasın bebisleri hastanede yatan annelere geçmiş olsun Allahım kimseye yasatmasin cadı kvsi olanlara sabır versin :)

Hoşgeldin,belli sıkı takipçisin:)

Kizlar mastit oldum yardim edin, sagdigim halde akmiyor,dusa girdim masaj yaptim ama hala sert orasi şiş..bebegim mastit olan mememi de emmiyor 2 haftadir,orayi hep sagip veriyordum simdi emziremiyorum da..

Senin oğluşu da göremedik gitti. Ne gizemliymiş

Hoş geldin canım :) bizde 56 günlüğüz 28 şubattamı doğumun oldu :)

Eklentiler

• IMG_5179.JPG
    50,5 KB · Görüntüleme: 101
Kesinlikle aileler gerçekten de anlıyo ama biz işte anlayamıyoruz halbuki onlar bizim iyiliğimizi düşünüyor . Bizdemi böylr olucaz diye düşünmeden edemiyorum vallahi. Aileler de evleniyormuş çol doğruymuş bitek kocayla her türlğ anlaşılıyor ama dışardan birileri karıştımı kavga çıkıyor huzursuzluk oluyor

Kızlar bugün 2.ay kontolümüz varsa söyle ki aşının bacaktan olanlarıno hastanede bugün ypatııııp verem aşısını perşembe mi yaptırsam saglık ocagında yoksa hepsini aynı anda saglık ocagında bir defada mı yaptırsam hangisi daha az huzursuz eder bilemedim ve aşıya gitmeden önce ve sonrasonda neler yapmam gwrek

Canım bizimki koluna vurulacak aşı yani verem aşısı geçen hafta gelmemişti diye. Sadece iki bacağına yaptık fazla huzursuzlanmadı. Eve geldikten sonra azıcık calpol verdim. Bakalım bugün ki ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…