2017 Şubat Anneleri

NNedir sizin bu kaynanalardan çektiğiniz canim. İş eşler de bitiyor tabi. Allah yardımciniz olsun. Allah herkese kim ne yaşatıyorsa onu yaşatsin.

SSenin minnağı diyorum facebookta gördüm onu yazmıştım.

GGerçi cevap yazmislar yikayabilirsin diye ben de aynısını diyecektim.
@TuRuNCu onu sana yazmamis tüm @Loveali ye yazmıştim bebeği facebookta gördüm diye.
Amin canım iş eşlerde bitiyor tabiki. Ama öylr acıtasyon yapıyorlar ki .. sen asilik yapıyosun oğlunda sana yapacak diyormuş

Canım belki uyguluyorsundur bilemiyorum ama kucağında uyuduğunda hemen yatırırsan uyanıyor, birazcık dalmasını bekleyip yatırırsan uyanmıyorlar. Bir de kucağında sıcak olan vücudu soğuk yatağa değer değmez de irkilebiliyorlar.. tavsiyem ince bişeye ( penye battaniye olabilir) sarıp öyle kucağında uyutman. Bırakırken yatağın soğuğunu anlamayacaktır.
Ay denemezmiyim canim burda okuyup uygulamustim .biraksan 24 saat omzumda durur heme farkediyo yaturdigimda cok yorgun dusuyo artik yatir kaldir derken anca oyle uyuyo .gece de ayni gunduzde.canlari sagolsun ne yapalim.Allah guc kuvvet versin bizlere de.kandiliniz mübarek olsun kizlar .evlatlarimizin güzel günlerini gostersin Rabbim hepimize.

kvalideleri takmayin diyecegim ama maalesef mumkun olmuyor. Boyle yapan kvalideler gelinlerle ancak protokol iliskisi yasarlar. olumu dusunecek kadar ne yaptilar diye dusunmeden edemiyorum Misoothh Misoothh
Valla bu kaynanaların tek derdi oğullarına aşık olmaları koca sevgisi görmemiş kocaya veeceği sevgiyide oğluna vermiş haliyle gelinlerini kendiletine rakip görüyorlar bı seferde ortaya kıskançlık çıkıyor. Çünkü normal bir anne evladım mutlu olsun diye düşünür bencil anne kendi mutluluğınu ve lafının geçmesini düşünüyor

Ayni benim kiz.. sanirim biz pazarlaro rahat hissediyoruz onlarda rahat oluyorlar haliyle.. cocuk yalanci cikarir dedikleri bu olsa :)
bizdede derler gercekten öyle oluyor akşam misafir gelince yada annemler gelinceye kadar yemek yiyemiyoruz onlar gelince uyuyor herkes hani akıllı bu çocuk uyumuş bile diyor
Aynen canm bizim tartışmalarkn da hepsi hep kaynana ve dolduruşları acıtasyon yapıp oğlunu üzerime salması
aynen oyle bide birsey istiyor surekli zaten kac sene ömrüm kaldı ayağım çukurda oğlum diyor duruyor arkasından talepler ölecek adamın ona ihtiyacı mi var diyesim geliyor da işte içinde tutup o patlama anlarında onu da diyodum
Valla bu kaynanaların tek derdi oğullarına aşık olmaları koca sevgisi görmemiş kocaya veeceği sevgiyide oğluna vermiş haliyle gelinlerini kendiletine rakip görüyorlar bı seferde ortaya kıskançlık çıkıyor. Çünkü normal bir anne evladım mutlu olsun diye düşünür bencil anne kendi mutluluğınu ve lafının geçmesini düşünüyor
önün de şapka çıkarıyorum hislerime tercüman oldun

Bende böyle dedim annem istemiyoduki evlenmemi ben direttim dedi kadın aşık oğluna resmen
benim babamda ailesi paracı huzur vermezler babası dengesiz agzinin ayari yok kızım sen aile ile evleniyorsun çocuk çok iyi ama boşuna onlardan çekersin dedi ve haklı çıktı keşke dinleseydik zamanında

Hayırlı kandiller kızlar.bugün baya yoğundum.eşim pazar diye kızımla baya ilgilendi.bende fırsat :temizlik:bulmuşken biraz işlerimi hallettim.oruç tutmuştu annem.davet ettim.güzel bi gündü. Dönüp bi bakıyorum sayfalarca yazmışsınız hepsini okuyorum.kv dedikodusuna katılmak isterim.:KK35:allahtan benimki baskasıyla evli kp rahmetli olmuş eşim daha bebekken.yani gelip gidiyo eşim müdahale etmesine kızıyo. Ama erkeklere aşık bu anneler. O ne ya. :110:turşusunumu kurcaklar:KK3:burdan erkek bebiş doğuranlara sesleniyorum!! Gelwceğin böyle kaynanaları olmayın:stop:

Kızlar huggies kullanıyordum 2 numara iyiydi pamuk gibi sızdırmıyordu. 3 numara aldım berbat sızdırıyor naylon iğrenç ya,eşim bitsin diyor ama vala kullanamam. Molfixde yaramıyor siz hangisini tavsiye edersiniz
Sleppy 3 numara midi
Memnunum bn bizimki altini acinca yaltigi icin kakayi sorun yasamadm kaka tasmasiyla ilgili. Cis de bezi fuzgun bagladiysam tasmior pisik de yapmadi cok sukur

Canım iç kısmının fotosunu atsana ona göre alayım
20170423_230311.jpg
İçi boyle canim.

Senin yerinde olsam bırak şehir dışını ben o oğluşları bakkala göndermem :KK70:

Şimdiden bi parka ,avm'ye gitsek illa ki birileri görüp oğluşa hayranlıkla bakıyor.
Bazen çok rahatsız edici olsa da anne-baba olarak alıştık artık derken ikinci de aynı olma yolunda ilerliyor :))
Valla ilkokulda kızlar oğluşlarımın peşine düşerler diye korkuyorum :))

X