2017 Şubat Anneleri

Valla keyfi yerinde olursa 15 dk fln duruyo canım biliyosun kolik bi bebek ondan bu performansı görmek bile çok :) özellikle aynasında çok heyecan yapiyo kendini gördükçe :) he bide oyuncaklari yukardan sallayinca daha çok heyecan yapiyo :) bondigo evet canım naylon değil galiba çözemedim bende :)

Tamam canim. :)

http://i.hizliresim.com/9QlZlo.jpg
Bildiğimiz diş değil mi bu? Beyazlık değil sert elime geliyor

Çok güzel gözleri maşallah kuzuya

Hadi ben basliyim bakalım devamı gelecek mı :) böylece de meraklarimiz gitmis olsun :KK70: bu benim kolik oğlan :))
Vayyy kolik yakışıklı bu demek yerim ya

Maşallah Prensese çok tatlı cnm

Bebişler çok tatlı Allah esirgesin şubat bebeleri bal :KK66:

Fullialein Fullialein canım uzun zamandır yoksun masal nasil sen nasilsin hastalık ne durumda doğumu bekliyordun
Merhaba :)
Doğumdan beri hiç girip bakmadım, masal da ben de iyiyiz, henüz ameliyat olmadım. Şimdilik taşlar stabil dayandığı kadar bekleyeceğim hiç değilse emzirme boyunca.
Sen nasılsın ? Hiçkimseden haberim yok, herkes iyidir umarım

Bende de oluyir canim. Ben normal yaptim. Gecen muayene oldum dikislerin kaybolmus dedi. Rahimde falan da bsy yokmus ama bunu sormak aklima gelmedi. Sanirim rahim ancak kendini topluyor ya ben o agriyi buna bagliyorum
Ya bende normal yaptım 55.günüm ne bilim bi tuhaf iç kısmında değişik bi his oluyo dikişler mi yoksa başka biyetmi anlamadım

KıZlar bebeğimin sağ gözünde iç kısmında kan gördüm bugün neden olabilir arkadaşa sordum doktor 3 aya kadar olur normaldir demiş? Bunun gibi bişey yaşayan varmı

Merhaba :)
Doğumdan beri hiç girip bakmadım, masal da ben de iyiyiz, henüz ameliyat olmadım. Şimdilik taşlar stabil dayandığı kadar bekleyeceğim hiç değilse emzirme boyunca.
Sen nasılsın ? Hiçkimseden haberim yok, herkes iyidir umarım
iyiyiz bizde kızımla uğraşıp duruyorum canım uzun süredir girmediğini görünce acaba ameliyat mi oldun diye düşündüm iyi olmanıza sevindim

mete58 mete58 canım spiral 10 yıllık demişsin ben 30 yaşına geliyorum spiral taktırmayi düşünüyorumda 5 yıllık olan yokmuydu birde istediğim zaman çıkaramazmıyım,dün doktora sormayi unuttum bebek herzamanki gibi ağladiği için
Süresi en fazla 10yıl kalabilir bu ay taktırdın diyelim memnun kalmadın bir sonraki ay çılarttırırsın kimse karışamaz 5yıllık olanı hormonlu ria onları özelde yada devlette raporla dr takar spirali en güzel yani 2.bebeği düşündüğün anda çıkartırdıktan sonra çabuk gebe kalırsın hormon almadığın için

Süresi en fazla 10yıl kalabilir bu ay taktırdın diyelim memnun kalmadın bir sonraki ay çılarttırırsın kimse karışamaz 5yıllık olanı hormonlu ria onları özelde yada devlette raporla dr takar spirali en güzel yani 2.bebeği düşündüğün anda çıkartırdıktan sonra çabuk gebe kalırsın hormon almadığın için
Sağol canım açıklama için,Özel hastahaneye gidiyorum ria taktırırım ozaman ben

KıZlar bebeğimin sağ gözünde iç kısmında kan gördüm bugün neden olabilir arkadaşa sordum doktor 3 aya kadar olur normaldir demiş? Bunun gibi bişey yaşayan varmı
Bizim doğumda vardı canım 1 ay sonra fln geçmişti ama bize de Dr normal 3 aya kadar gider demişti

uzun bir yolculuk sonrası ankaradayiz kızımla antepte ince iki kat penye yeterliyken burda bi penye bi kadife giydirdim kuzuma baktım vücudu hala soğuk bide yelek geçirdim şimdi ısındı uyuyor bende regl döneminde olduğumdan mi yorgunluğundan mi bilmiyorum 30cc süt çıktı sadece mama vericem uyanınca

bu arada bebeklerin ten ve göz rengi ne zaman tam kesinleşir bizim kız kül rengi gözleri yüzü kumral baba gibi eller bembeyaz benim gibi

Son düzenleme:
Ankara
uzun bir yolculuk sonrası ankaradayiz kızımla antepte ince iki kat penye yeterliyken burda bi penye bi kadife giydirdim kuzuma baktım vücudu hala soğuk bide yelek geçirdim şimdi ısındı uyuyor bende regl döneminde olduğumdan mi yorgunluğundan mi bilmiyorum 30cc süt çıktı sadece mama vericem uyanınca
Ankara nın neresindesin :) soğuk bı kaç gündür burası

X