2017 Şubat Anneleri

Kızlar soru 1 bebekler uyurken neden bu kadar çok irkiliyorlar kundak ta yaptırmıyor biZimki? Soru 2. Uykudayken neden keçi gibi sesler çıkarıp bükülüyorlar. Eğer gaz sa içirdikten sonra gazını çıkartıp öyle yatırıyorum.?
İrkilme kollarından oluyor bizde uyuyunca sarıyorum kollara battaniye sıkıştırıyorum
Mide gazı ile bağırsak gazı ayrı Can'ım bağırsak gazında iniliyor benim ki de resmen uykuda

Kesinlikle Can'ım bu şubat bebeleri gezenti çıktı çok şaşırdım valla....

Bizim kızın saçları hep dik çok asi inatçı olur dedi Bi teyze böyle bişi duyan var mı :):) tabi ki inanmadım metalci olacak kızım
Aynen bizde de öyle derler benim oğlanın da böyle dik ona da hep öyle diyolar :)

24 şubatta doğurdum Can'ım. 4 günle abla mı olduk :KK66: nasıldı doğumun senin gece gittim ben sabah 5 buçukta doğdu sıpa... Off kadına inanmadım ama ay yakışıklı diye seviyor kocam artık saçlar banyodan sonda bile kalkık
Valla abla olmuş cimcime :) benim çok kolaydı sabah 6da sanxım başladı 8.5 ta hastaneye gittim 12 de doğurdum canım :) olsun çok tatlı oluyordur bişey olmaz düzeliyo sonradan doğuştan fönlü:))

Kızlar soru 1 bebekler uyurken neden bu kadar çok irkiliyorlar kundak ta yaptırmıyor biZimki? Soru 2. Uykudayken neden keçi gibi sesler çıkarıp bükülüyorlar. Eğer gaz sa içirdikten sonra gazını çıkartıp öyle yatırıyorum.?
Soru bi korkuyolar sanirim kiiii senin bebeğinde benimki gibi çok ağlayan bir bebek benimkini takip ettim çok ağladığı zaman o ağlama krizlerinden sonra daha çok irkiliyo hem de gözleri açarak korktuğu çok belli yani soru 2 benimkin de de o sesler var keçi yavrusu diyom ben ona hala çözemedim ama niye olduğunu :)

Biz de bgn olduk aşimizi biraz huzursuzluk var atesimiz yok çok şükür. Yine takip ediorum üzerine de ince bi battaniye ortuyorum uyurken ama ateş riski çoğunlukla gecmistr dimi??

Soru bi korkuyolar sanirim kiiii senin bebeğinde benimki gibi çok ağlayan bir bebek benimkini takip ettim çok ağladığı zaman o ağlama krizlerinden sonra daha çok irkiliyo hem de gözleri açarak korktuğu çok belli yani soru 2 benimkin de de o sesler var keçi yavrusu diyom ben ona hala çözemedim ama niye olduğunu :)
Neyden korkuyoşar acaba :KK43: o keçi gibi yapmalark gaZdan galiba :KK43: dün uyuyodu bugün gene uyumuyo gündüz uyumadımı gece de nöbet tutuyoz

Canım 1 kere bile kullanmış olsan sattığın ürün 2ci el'e geçiyor ve yarı yarıya fiyat düşüyor maalesef.
Alıcının tarafından düşünürsen haklı aslında. 400 liraya sıfırı varken 300 lira verip ikinci el'i hiç tanımadığım birinden almazdım mesela. Anlatabildim mi ..

O emziği n11 de gördüm ama yorumlarına bakınca çekindim almaya. Ucu çok büyük ve sert diye yazmışlar. Acaba beğenir mi diye aklım karıştı.
Alıp deneyeyim olmazsa.

N11 de var canım sadece.
Soothie aldım ben oğluma. Evde 5 çeşit emzik arasında sadece onu tutuyor ama 1-2 emip atıyor.

Oo sen tam gayserinin yirlilerindensin o zaman :))

İlk çocuktan sonra 4 sene eşim korundu.
İkinci çocuğa "olabilir aslında " diye söylediğim gün komplo kurdu ve hooop ben hamile :)

Yetmez psikolojisine girme canım. Bazı annelerde adet dönemi azalsa da bazı grup anne de hiç farketmiyormuş..
İyi düşün :KK66:

Ben böyle her şeyi bilen büyüklerle başa çıkamıyacağımı bildiğim için hiiç sesimi çıkarmam. Her dediklerine ilk defa duymuş gibi "aaa öyle miii" derim :))
Eve gelince de kafama göre takılırım :)
Lokum işini denediler oğlumda. Minik parça lokumu diline sürüp üstüne emziği veriyorlar ama benim oğlan pıt diye attı her seferinde. Lokumun tadına da tiksinir gibi yaptı. :)

Yok kız ben Çerkes im :KK70: Uzunyayla derler pinarbasinda :)

Valla abla olmuş cimcime :) benim çok kolaydı sabah 6da sanxım başladı 8.5 ta hastaneye gittim 12 de doğurdum canım :) olsun çok tatlı oluyordur bişey olmaz düzeliyo sonradan doğuştan fönlü:))
Ohhh maşallah kuzum ikinciyi yapsan Bi saate doğurun toplam ikincilerde süre kısalıyor ya:):):) fön parasından yırttı
Evwt ya gözler kapalı ama inliyor :KK43:
Bağırsak gazından cnm az yüz üstü yatır dalınca hem gazı çıksın hem boyun kasları güçlenir benim kız epey başı tutuyor artık yattığı için hemde kıza kıza iki büklüm gazı çıkıyor

Canım ben mama işini çokdan bi düzene koydum veriyorum 24 saatte 6 kere 60 cc olarak veriyorum tabi süreklide emziriyorum uyanık olduğu zaman saatte iki kez iki göğsümü emdiriyorum ama yine yeterli kalmıyo yer konusunda ben sürekli emzirdim beşiğine koydum hiç kucakda tutmadım ayakda sallamayıda yaptım beşiğini sallıyrm yarımsaat uyuyo uyanıyo sallıyrm beşiği öyle tekrar dalıyo bazen dalmıyo bile kalkıp bişey yapamıyrm hemen uyanıyo bugün bebek görmeye gittim 12 küçük benm kızımdan biz girdiğimzde uyanıkdı annesi emzirdi uyudu biz 2 saat kdr durduk yan odaya koydu annesi uyudu yani benm ki ne memkün neden bu kdr huzursuz anlamıyrm memnun edemiyrm hiç bi şekilde
İnş düzelecek canım sabır biraz daha bende aynı durumdayım bu ara bi sakin gibi bakalım

Neyden korkuyoşar acaba :KK43: o keçi gibi yapmalark gaZdan galiba :KK43: dün uyuyodu bugün gene uyumuyo gündüz uyumadımı gece de nöbet tutuyoz
Bilmiyorum ki canım kendi sesleri etkisinde fln kalıyorlardır belki benimki de dün hiç uyumamisti bugün biraz uyudu

X