2017 Şubat Anneleri

Merhaba hanımlar nasılsınız? Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim.Alıntılama yaptim ama telefondan girdigim için yazdığım mesajlar silindi...Aşı icin sağlık ocagini aradım daha aşı gelmemiş ellerine bize 81 günlük olduğumuzda yapılacakmış.Dr umuz gec kaldığımızı soyledi. Sağlık ocağı en gec 3 aylik olana kadar yapılabileceğini söyledi.
Bende aradım daha gelmemiş aşı yha.

Kızlar 40 cikinca adet olup 2.ciye adet olan var mi?Kırk cikinca adet olmuştum.2 gündür kanama var ama ped dolcak kadar değil.Bu ader böyle birsey mi?Spiral icin cok kanama olmasi mi lazim?

Pehh :KK66:) keşke 5 6 yıl korusa.:KK53:korunmazdık
Aynen guzel olurdu. Simdiyse korunma yintemlerini dusun. Spral desen uc ay beklemem gerekiyomus sezaryan oldugum icin saglik ocaginda oyle dedi dogumkontrol haoi zaten kullanamiyoruz. Ama uc aylik igne varmis emzirirkende vuruluyomus simdi onu arastiriryorum acaba bi zarari olurmu coook kararsizim

Aynen guzel olurdu. Simdiyse korunma yintemlerini dusun. Spral desen uc ay beklemem gerekiyomus sezaryan oldugum icin saglik ocaginda oyle dedi dogumkontrol haoi zaten kullanamiyoruz. Ama uc aylik igne varmis emzirirkende vuruluyomus simdi onu arastiriryorum acaba bi zarari olurmu coook kararsizim
İğne mi bi bak da bana da söyle olur mu bende düşünüyorum

Olanda varmis olmayanda varmis adet olmayinca sutun koruto diyolar nettende baktim oyle bisey varmis hatta eskiden buyuzden normal oalarak iliskiye girerlermis hamile kalmiyolarmis cocuk emzirdikleri icin
Ben oglumda sut verdigim sure olmadim yaklasik 2 sene hatta adet getirici ilaclar kullandim dr hatasiyla bana erken menopoz demisti cok korkmustum baska dr.sut verme boyunca olmayabilirsin demisti.ben sutu kestigim ertesi gun adet gormustum.ama korunmayi hic birakmadim .

Ben oglumda sut verdigim sure olmadim yaklasik 2 sene hatta adet getirici ilaclar kullandim dr hatasiyla bana erken menopoz demisti cok korkmustum baska dr.sut verme boyunca olmayabilirsin demisti.ben sutu kestigim ertesi gun adet gormustum.ama korunmayi hic birakmadim .
Nasıl bi korunma yöntemi önerirsin peki?

Merhaba hanımlar nasılsınız? Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim.Alıntılama yaptim ama telefondan girdigim için yazdığım mesajlar silindi...Aşı icin sağlık ocagini aradım daha aşı gelmemiş ellerine bize 81 günlük olduğumuzda yapılacakmış.Dr umuz gec kaldığımızı soyledi. Sağlık ocağı en gec 3 aylik olana kadar yapılabileceğini söyledi.
Aşıyı hastanede yapıyor. Doktorunuzda yapabilir.

Cnm gece de mi hiç 2-3 saat uyumuyo benmki bazen uyuyo tabi aralarda ağlıycak gibi oluyo beşiğini sallıyrm ama sabah 6 dan sonra uyumuyo artık bnmde en sevdiğim saatler kendime gelemiyrm bi türlü aslında bu aydan sonra yanımdan ayırıp kendi odasında yatırsam çok iyi olcak kokuma alışdı sanki uzaklaşınca uykusundan uyanıyo çünkü önümüzdeki ayda bebeklerimiz herşeyi dha iyi anlıyacklar dünya ya daha iyi uyum sağlamaya başlayacaklar
Yatağında mi yatıyor yanında, aynı yayakta beraber mi yatiyorsunuz?Bende ayni odada ama sepet beşikte yatırıyorum, emzirme bile olsa hic yatağa almadım ayırması çok zor olduğu için.Sepet beşik sallanıyordu, odasında nasıl uykuya dalcak bunu düşünüyorum? Sizin var mi yonteminiz?

Nasıl bi korunma yöntemi önerirsin peki?
O konu herkese gore degisir canim.Ama sansa birakmamak lazim tanidik 3 aylik bebegi varken hamile kaldi aralari bir yas cocuklarin cok zorlandi .hem hamileligi hem dogum sureci zor gecti bayagi.

O konu herkese gore degisir canim.Ama sansa birakmamak lazim tanidik 3 aylik bebegi varken hamile kaldi aralari bir yas cocuklarin cok zorlandi .hem hamileligi hem dogum sureci zor gecti bayagi.
1 bebeği dogum olduktan sonra 2.cok cok kolay oluyormuş herkes öyle diyor :) icine boşalma olmasa bile zevk suyundan bile hamile kalanlar var.Valla yandikkkkk :)))

Seninki masallah uzun surmus benimki ilk 15gun oldu sonra krsildi hafif hafif bazen oluyodu bitek 41gun oldu oda uc gun surdu oylede asiri derecede degil. Dahada olmadim. Bakalim 30 tamamlayalim bi adetmi olmus olucam belli olr artik. Bi sure daha olmak istemiyorum insallah sutum korur. Ped takmak istemiyorummm:110:
Evet ya sabahtan leke gibiydi şimdi ped e yine kırmızı gelmiş :KK57:

X