2017 Şubat Anneleri

canım çok saol. Böyle yorumlar içime umut oluyor. Dün doktor da "direk bebekle alakalı gözükmüyor ama normal hamileliklerde kanama olmaz, risk var. " dedi. İnşallah kanama da geçer, risk de geçer. Şu ilk 3 ayı sorunsuz atlatsak gerisi kolay gibi geliyor.
İnşallah bu günlerde geçecek. Hatırlamıycaz bile :anne:
Kızlar midem yaniyor dogal maden suyu içmek istiyorum zararlı olur mu?

Maden suyu gebelikte yasak değil. İçebilirsin. :eğlence:

Ayy ne güzel fasulyemi oldu bebişin şimdi. Şubatın ilk annelerindensin. Bizden bir adım daha öncesin ne güzel. Sanki sana zaman geçmişte bize geçmemiş gibi hissettim bi an. :KK19:
Oyle hızla gecıyorki inan ben bile sasırıyorum ne ara buyuduk dıye ben mayısın 24 unde ogrendım hamılelıgımı o gun de bızım evlılık yıl donumumuzdu eşimle bana hediye oldu resmen :)

Kızlar merhaba nasılsınız kalp atışlarını duyanlara hayırlı olsun :)
Daha cok erken bılıyorum ama gobegı cıkan oldumu herkes bana gobegın cıktı dıyor 48 kıloyum cok zayıf oldugumdan bellı oldu sanırım:anneadayı:
Sanırım zayıf oldugun ıcın canım bende hafif bi şişlik var tam belli degıl ama dokununca anlıyorum

bayanlar benim midem bulanmıyo ama sürekli kazınıyo ve meyve istiyorum likapa, kşraz ve kırmızı erikkkkk limonu bile yiyorum :)) siz ne durumdasınız ?

Kızlar bir şey sorucam, baş dönmesi yaşayanınız var mı? Yoksa progestan'ın yan etkisi midir?

bayanlar benim midem bulanmıyo ama sürekli kazınıyo ve meyve istiyorum likapa, kşraz ve kırmızı erikkkkk limonu bile yiyorum :)) siz ne durumdasınız ?
Likaba acaba benim bildiğim şeymi yaban mersinide diyorlar karadenizliyim Ben köyde olurdu ama normalde tazesinin satıldıgını görmedim varmı gerçekten

Bayram tatilinde hiç yolculuğa çıkacak var mı arkadaşlar Dr onay veren ya da soran ben kalp atışı falan duymadan söylemedim eşimin ailesine hamileliğimi sürekli gitmem için arıyorlar bu hafta. 11 saat falan buluyor trafik olacağı için bayram tatilinde. artık şüpheli durumum var oğlunuz gelsin ben gelemeyebilirim dedim başka ne denir ki;(

@Kriziantemcicegi baş agrilrin için ensene buz birkaç saniye yada soğuk su ile enseni silebilirsin beni epey rahatlatıyordu oglumda. Kalp atışını duymuşsunuz maşallah gözün aydın...
Canım ben yolculuğu doktora sormuştum sakıncası yok demişti sadece iki üö saatte bi biraz yürümeye çalış dedi pıhtılaşma vs olabiliyor dedi dr ama bulantı vs durumun nasıl biz tatil almıştık eşimle gidemicez yüksek ihtimalle ben pek ii değilim çünkü

Kızlar bende de bir uyku hali var gözlerim kapanıyor iş yerinde çok zor :KK43:
l bendende okadar. Gözüm kapanıyor özellikle öğleden sonra. :uykucu: Serviste cin olan ben eve kadar uyumaya başladım. Evdede tavuk gibi erkenden yatıyorum ama yetmiyor. :işsiz:[/QUOTE]

kızlar bende de felaket bir uyku hali var iş yerinde 5dkda olsa gözümü kapatacak yer arıyorum bide çok halsizim:uykucu:
Kızlar bir şey sorucam, baş dönmesi yaşayanınız var mı? Yoksa progestan'ın yan etkisi midir?
canım progestanı içtikten bir saat sonra bende de felaket baş dönmesi oluyordu sonra vücudun alışıyor biraz dinlen

Likaba acaba benim bildiğim şeymi yabancı mersinide diyorlar karadenizliyim Ben köyde olurdu ama normalde tazesinin satıldıgını görmedim varmı gerçekten

var canım .. rize de mevcut şuan evet ta kendisi :)) çok ekşi yemek midemi rahatlatıyo sanki hafif dalgalanmalar başladı hayırlısı olur inşallah .... :rapci:

Günaydın, bebişimin arkadaşları ve onların güzel anneleri nasılsınız. Ben hiç hamiş değilmişim gibi ne ağrı var ne bulantı. Çooookkk az göğüs hassasiyeti var. Biara oda yoktu. Umarım herşey yolundadır. Usg ile yatıp kalkasım var. Hani zararlı olmasa iki güne bir farklı farklı drlara gidip bebeğimizi göresim vaarrr :işsiz:
Haha deli kız kıymetini bil bence bulantı vs çok zor keşke benim öyle olsa ya:-(

X