2017 Şubat Anneleri

Ateş çok uzun saatler sürmezse bir şey olmaz, ateşi kontrol altında tutmaya çalışın sirke ile falan
Uzun surmedi cok sukur. 37.7 falan oldu en yüksek. Dun dayanamadim hem atesim düşsün hem de agrim kesilsin diye minoset ictim. Bugub cok daha iyiyim. Sadece bogaz agrim var. Oda gecer insallah.

Uzun surmedi cok sukur. 37.7 falan oldu en yüksek. Dun dayanamadim hem atesim düşsün hem de agrim kesilsin diye minoset ictim. Bugub cok daha iyiyim. Sadece bogaz agrim var. Oda gecer insallah.
Çok geçmiş olsun bende aynı durumdan dolayı hastanedeyim şimdi sesim falan da kisildi çıkmıyor dahiliye gördü şimdi kadın doğum doktoruma muayene olucam bekliyorum inşallah bişey yoktur

Aynen oh bulantı yok diyordum kötü oldu böyle yatıyorum halsiz bitkin ne yesek olur acaba bişi de yiyemiyorum:'(

Aranizda Balikesirde olan var mi kizlar cildircam burda dr bulamiyorum kafama goree
Canim ben bandirmadayim. Erkan coskun diye bir doktor var cok iyi benim cogu arkadasim onda dogum yapti. Muayenehanesi bandirma da ama dogumlari balikesir sevgi hastanesinde yapiyo. Cok iyi bir doktor bir sor istersen hastanede muayene yapiyomu. Gercekten cok cok iyi bir doktor.

Benimde 5 gun icinde 85 den 2086 ya yukselmisti canim bana da ikiz olabilir dediler. Doktor neye gore ikiz dedi. Gorebildimi bisey. Bende yarin gidicem cok merak ediyorum ya ikiz olursa diye:)

Arkadaslar tup bebekte 6+4 vajinal usg ile embriyo gozlenemedi. Kese var ama bebek yok. Bu durumu yaşayan varmı
Selam canım.Tüp bebekle ilgili bilgim yok ama anladığım kadarıyla döllenme zamanını doktorun bilir sanırım geç birleşme olduysa bir hafta sonrada görülebilir diye düşündüm .En iyi bilgiyi doktorun verir pozitif düşün inşallah seninledir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…