2017 Şubat Anneleri

karnımdakı şişlik ve mide yanması dısında iyi çok şükür. dün bir kanama atlattım bebek gitti sandim ama şükür iyiymiş senin naısl gidiyor ilkmi?
geçmiş olsun ilk olacak nasipse bende birşey yok çok şükür uyku hali dışında.Çok fazla uyukluyorum bir tek o canımı sıkıyor

Çok geçmiş olsun bende aynı durumdan dolayı hastanedeyim şimdi sesim falan da kisildi çıkmıyor dahiliye gördü şimdi kadın doğum doktoruma muayene olucam bekliyorum inşallah bişey yoktur
Gecmis olsun canim. Dikkat et. İlac falan verdi mi dr? Dr ne dedi bizede yaz olur mu?

Kizlar gogus agrisinda azalma olaniniz varmi. Bende sizlama vardi ama suan yok gibi. Daha bebegi gormedik bile. Birsey okacak buda beni terkedecek diye odum kopuyor:KK42:

Kizlar gogus agrisinda azalma olaniniz varmi. Bende sizlama vardi ama suan yok gibi. Daha bebegi gormedik bile. Birsey okacak buda beni terkedecek diye odum kopuyor:KK42:

O kadar iyi anlıyorum ki teselli cümleleri kurmak yerine dua ediyorum hepimiz için hayırlı gebelikler versin Rabbim kalbimize ferahlık versin, 3 ay su gibi geçsin :KK200:

Selam kızlar. Ben sabırsızlıkla yarınki kontrolü bekliyorum. İnşallah her şey yolundadır. Ne bulantı, ne baş dönmesi ne de çok ciddi bir hamilelik belirtisi yaşamadığım için bazen korkuya kapılıyorum. Bu belirtilerin olmaması normal mi acaba?

Yarın inşallah kesenin içinde bebeğimi görebilirim. Çünkü geçen hafta tam gözükmüyordu.

Aynen bende işte ptesiydi randevumuz tedirgin olduğum için bugün gittim bende bu gece ki rahim agrimla bayan korktum ama çok şükür kanama fln yok o olmadığı içinde normalmiş hepsi şöyle dusununce aslında mantıklı içine yerleşmeye çalışan bi canlı var :) sağlam yer ariyo kendine sonucta :) aman o yerlessin sağlıklı ni şekilde de ağrıları çekeriz biz :)
evet elhamdülillah kanama yok canım aynen o yerleşsin keyfine baksın razıyım bende bu ağrıya :) ona bişey olmasında

Selam kızlar. Ben sabırsızlıkla yarınki kontrolü bekliyorum. İnşallah her şey yolundadır. Ne bulantı, ne baş dönmesi ne de çok ciddi bir hamilelik belirtisi yaşamadığım için bazen korkuya kapılıyorum. Bu belirtilerin olmaması normal mi acaba?

Yarın inşallah kesenin içinde bebeğimi görebilirim. Çünkü geçen hafta tam gözükmüyordu.
Herkes aynı şekilde belirtileri yaşamıyor canım sıkma canını bnde yarın kontrole gidicem ama keseyi gormeye erken daha bebeği 7. Haftada görenler var kendini üzerek bebeğine zarar verme inşallah hayırlı haberlerini alırız bebişin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Merhabalar..buraya da yazmistim cok fazla mide bulantim vardi 2 haftadir..fakat 2 gundur mide bulantim cok azaldi..kahvaltimi duzgun yapip ac kalmamaya ozen gosterdim..agzimin tadi duzelmedi ama bulanti cok cok azaldi..sukretmem gerekir ama azalmasi beni korkutmali mi acaba..bi sorun yoktur insallah...sanki hep midem bulanmaliymis gibi hissediyorum:110:

Merhabalar..buraya da yazmistim cok fazla mide bulantim vardi 2 haftadir..fakat 2 gundur mide bulantim cok azaldi..kahvaltimi duzgun yapip ac kalmamaya ozen gosterdim..agzimin tadi duzelmedi ama bulanti cok cok azaldi..sukretmem gerekir ama azalmasi beni korkutmali mi acaba..bi sorun yoktur insallah...sanki hep midem bulanmaliymis gibi hissediyorum:110:
Miğdesi bulanan arkadaslarım size zencefili oneriyorum kaynata bilirsiniz şekeri de var onuda yiyebilirsiniz

X