2017 Şubat Anneleri

Oruc tutan yok mu benden başka?
Nasil gidiyor orucunuz? Ben biraz tedirginim doktoruma sordum gerci ama ne bileyim simdi beyin gelismeye başlaıyor falan diyo haftasina gore ondan endise ediyorum
ben de tutuyorum canım benim doktorum da tutabilirsin dedi. iftara yakın çok acıkıyorum ama ben hep öyleyim Allah in izniyle bişey olmaz inşallah

Orucluyken ne mide bulantisi ne bisey var iftardan sonra midem bulaniyor hatta bugun ilk kez istifra ettim

Kizlar grip durumu bebege zarar verir mi? Ara ara ateslendim. Arada terledim. Cok agri cektim ama hic ilac icmedim. Sadece limonlu cayla iyilesmeye calisiyorum ama birtaraftanda korkuyorum. Bebege birsey olur mu diye.
Ateş çok uzun saatler sürmezse bir şey olmaz, ateşi kontrol altında tutmaya çalışın sirke ile falan

Kizlar bugün dr gittim değerin pazartesi 236 'ydi. Bugün 1202 olmuş dr ikiz olabileceğini söyledi. 30 haziranda netleşecek ama sizce ikiz olabilir mi

Vee bi sürü şeyi yasakladı. Progestan verdi hergün kullan dedi.

İş arkadaşımin ikizi var. Benim değerim de bugün 296 çıktı.adet günüm normalde bugün.yumurtlamadan sonraki 15.günüm. benim 296 ya herhangi bir şey demediler ikiz vs gibi. Sen 5.haftandasin sanırım ikiz ihtimali az gibi. İkiz olunca 700 lerde başlamış bhcg arkadasimin. Ama nasip tabii Dr. Diyorsa vardır sebebi

Cevapladigin için sağol canım ya. Bayağı yüksek başlamış arkadaşının dr ihtimal olarak söyledi herhalde benim kafamı karıştırdı.tedaviyle sağda iki yumurtam gelişmişti ondan da söylemiş olabilir. Bilmiyorum.

15 gün sonra kese ve kalp atısi olsun da inşallah. Bekleye bekleye 9 ayı gecirecegiz. Allahım yardim etsin

Rabbim gonlumuze göre, hayırlısını versin inşallah canım benim. Benmki de sadece bir varsayım. Hakkımizda hayırlısı neyse o olsun inşallah.
Dediğim gibi Dr. Dediyse bir sebebi vardır. Bekleyelim görelim biz de

Kızlar selam.
Bugün gecikmenin 2.günü ve hamileligin sata göre 4.haftası. sürekli inceden inceden kasık ağrım var ve sürekli gaz şişkinliği ve hareketliliği var karnımda. Siz de yaşadınız mı, normal mi? Bu kasık ağrıları adet dönemi geçince geçer mi? Yoksa hep devam mi? Aşağıdaki açıklamada gebelik boyunca devam diyor size sorayım dedim
"Gebelik sürecinde gebe kadınlarda sık sık görülen şikayet kasık ağrıları, hamileliğin ilk haftasında başlayan ve doğuma kadar hiç bitmeyen bu şikayet bazen göz ardı edilebilecek bazen ise mutlaka takip edilmesi şart olan bir durumdur. "

Son düzenleme:
Kızlar bEn bugun gttim doktor keseyi goremedi beta hcg istedi 1152 çıktı cuma tekrr cagirdi
Canım seninle Günlerimiz aynıymış ama ben 1-hafta önce gördüm keseyi. hcg 7000'i geçiyordu o zaman. yumurtlama günleri farklıymış demek. Görürsün yakında inşallah

Canim ben 5. Haftayi bitirdim bat a birkac gun varken başladı bu sancilar hala da devam ediyor kanama yoksa sorun yok normalmis özellikle ilk cocuksa agrilar siddetli olur diyorlar benim öyle oldu ama ilk zamanlara göre daha azaldı 4. Haftada daha fazlaydi

Slm kizlar
Basligi görünce yazmak istedim
Bende gecen yil bu vakitlerde ogrendm hamileligimi.2016 Şubat annesiyim
O minik fasulye büyüdü doğdu simdi ayagmda salliyorum :)
Zaman nasil gececek cok var diyosunzdr da geciyor inanin hemen.hamilelgnzin kiymetini bilin.bol bol yatin gezin dinlenin.sonra firsat olmuyor
Saglikla kucaginiza alin bebislerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…