2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlar..
Gün'e kötü bir bulantı ile başladım.
Oğlumda hiç başıma gelmediğinden zorluyor bu durum biraz beni..
Allah yardımcımız olsun

Henuz kucuk oldugundan gec gorunur. Siz on gun sonra gidin hayirlisiyla görürsünüz insallah

Merhaba kızlar moralim çok bozuk dün keseyi görmüştük bugün kanaman oldu doktora gittik kese düne göre büyümüş ama doktor hafif bozulmuş dedi me olur dua edin
Moralini bozma canim. Dinlenmeye calis duzelir insallah.

Neredeyse ayni seyleri yasamisiz. İnsallah bu sefer saglikla kucagimiza aliriz.
Kaç gündür perişan oldum. Şu boş gebelik tabiriyle.belirtileri neydi acaba. 6+3 tup bebekle daha ne embriyo gorduk nede kalp atışı. Moralim çok bozuk

Bozma moralini insallah tez zamanda gorursun bebisini. Dua et bok bol.

Beni sancı tuttu ya
5 haftalık oldu kasıklarıma sancılar giriyor endişeleniyorum ister istemez
Kasik agrilari normal canim. Kese yerlestigi icin agri yapabiliyor. Cogu kiside de oluyor kasik agrisi

Tebrikler hamilesiniz. Saglikla kucaginizada alirsiniz insallah.

Aglama beni de aglatacaksin :)) Cok meyilliyim zaten bende bu aralar

B bayraa tebrikler canımmm darısı başımıza. Y YESIMBOZ benim de akşamları çok gaz sancım oluyor bir de bugün karnımda içten kaslarım kasılıyor ve geriliyor gibi bir agrı var normal mi sizce?

Olan var mı böyle?

Aynen oyle canim. Karnim aciyo gibi gaz sancisi gibi ve bazen oyle bi sisiyo ki karnim... Normalde gobegim yok o agriyi sisligi esim bile farketti o derece. Normalmis ama gaz ve agri.

Beni sancı tuttu ya
5 haftalık oldu kasıklarıma sancılar giriyor endişeleniyorum ister istemez
Benim ilk hamileliğim de hiç olmamasına rağmen karnımın alt taraflarına kramp şeklinde ağrı giriyor özellikle uzun süre ayaklarımı uzatmadan oturursam kalınca ağrı oluyor bakalım aha dra gitmedim inşallah önemli birşey değildir

Benim de uykudan uyandıran gaz sancim. Azıcık bisey yesem sonrasında davul gibi bi karnim 4 5 aylık hamile gibi oluyorum. Dün doktora sordum normal dedi. İlerleyen zamanlarda azalirmis inşallah.

Kese 6.haftadan itibaren mi görünüyor kızlar? açıklamalarda 5 ya da 6. hafta diyor. Siz ne zaman gördünüz merak ettiğim o

Son düzenleme:
Yok canım ya bişi olmaz bende yaptırıyorum o kadar hamile hep yaptırıyor içini ferah tut

Kızlar yolculuk yapmak ile ilgili bir bilginiz varmı ? Uçakla yolculuk yada 7 saatlik araba yolculuğu kötü etkiler mi ki

Yolculuğu bende merak ediyorum yarın doktoruma sorucam 9 saatlik otobüs yolculuğu yapmam lazım bayramda memlekete gidebilmek için. 8 haftalık olmuş olucam hemen hemen ama tedirginim gitmesek mi diyorum
Kızlar ben sordum dün dr iki saatte bir beş on dakika yürümek gerekli dedi

Merak ettim canım nasılsın geçtimi lekelenmen .İyisindir inşaallah
tatlım merak etmişsin çok teşekkür ederim doktoru aradım dün zaten progestan kullanıyorım 3 tane iğnede vermişti proluton hafta biri onları da vuruluyorum bunları kullanmaya devam et dedi ama içimde kötü bir his var sarı akıntım devam ediyor pazartesi umarım kötü bir haber almam kese bozulmuş mudur diye düşünüyorum bilmiyorum ya

Gunaydin kizlar o gaz sancisi benide mahvediyor bide kabizlik basladi cok fena kayisi yemekten bi hal oldum cogunlugun ilk hamileligi sanirim benim iki ama bunda daha bi stres ve heyecan var sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…