2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kizlar gunaydin benim transfrrim 13 aralik test 25 aralik olunca benim bugun 11. Gunum oluyor degilmi burdaki arkadaslar benden sonra transfer olanlar hemen sonuclarini ogrendiler ben korkumdam idrar testi bile yapamadim ve cok korkuyorum

Canım bugün senin 12. günün sende benim gibi yapmamışsın test hiç bende yapmamıştım ama istersen bir test al eczaneden evde bak bakalım zaten çıkar şuan

canım internetten bak keçi boynuzu kürü var eşine yap bunu
Yaptım ama sonuç değişmedi pek işe yaramadı testlere göre ama tedaviye başladık geçen ay ameliyatsız elde edilenlerle 10 yumurtanın 9udöllendi ve hepsi 5. Güne gitti 7 tanesi 1.kalite dendi 6tanesini dondurduk 1 tane transfer oldu veee pozitifi gördük kanda 8.gün 145.53çıktı. Sayıyı hızı değiştirmedi ama ne bileyim belki olanları daha güçlü yapmış olabilir :) denemek lazım.yarın normal test günüm umarım güzel çıkar artış ve devamıda güzel olur.

Merhaba arkadaşlar bi kaç gündür yazılanları okuyorum ve ben de sizlerle aynı duyguları yaşıyorum. 16 aralık 2. Gün embriyosu transfer edildi ve test günü perşembe sabırsızlanarak bekliyorum beklemek zor geliyor bi belirti de yok...

EfSa_SeNecim konu basligimizi açan sendin sakin bizden ayrılma insaAllah arkamızdan yine yetiş bizeAllah sağlık versin sana iyki acmissin çok bereketli oldu burası hamdolsun...

Kizlar gunaydin benim transfrrim 13 aralik test 25 aralik olunca benim bugun 11. Gunum oluyor degilmi burdaki arkadaslar benden sonra transfer olanlar hemen sonuclarini ogrendiler ben korkumdam idrar testi bile yapamadim ve cok korkuyorum
Ben bu zamana kadar hic bu kadar korku yasamamistim. Ama Rabbime guvendim cikmasa bile uzulmek yoktu. Resmen Rabbim guc verdi. Sen yapma bosver bu kadar sabretmissin Rabbim insallah pozitifi gorursun

Benimde bugün 8. Gün bende ilk zamanlar kasıklarda ağrı falan oluyordu şimdi hiç bişey yok. Benim 2. Gün embriyosu sizin kaçıncı gün embriyosu

Ayy kizlar annemlerde duş aldim suyun sicakligini ayarlayamadim. Cok sicak akti hizlica dus alip ciktim ama ciktigimda karnim atiyordu resmen. Internette cok kotu şeyler okudum yaaa aglayacagim simdi (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…