2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Mrb kızlar yazdiklarinizi geriye dönük bi kac sayfa okudum ve gecen seneki yaşadığım heyecanlar korkular geldi aklıma rabbim bu yolda yardimciniz olsun inş ben kuzumu kucagima aldım cok şükür ins sizde alırsınız tez zamanda dualarim hepinizle rabbim bu guzel meleklerin kokusunu almayi nasip eder hepinize ben 2.denemede pozitifi gördüm kafaniza takılan bir sey varsa yardimci olmak isterim.Gecen sene bi umut her gün bende buradaydim.

Öyle düşünme çoğu kişide var bu dediklerin.göbek deliğinin sağından solundan aşağı doğru çekşyorlar sanki beni sürekli ama normal şeyler bunlar kötü düşünüp durma

@Mucizeolsakeske canım topikleri gezerken diğer topikte gördüm seni
Maşallah çok sevindim
Rabbim hakkında güzel yazılar yazsın inş devamı güzel bir şekilde gelsin inş
Belirti bişeyin varmıydı gaza geldin test yaptın peki
Öylesinemi içine düştü test yaptın?

Insallah canim benim. Ya eltime aldirdim bugun dedim carsamba sabahi yaparim en azindan hazirlikli giderim diye. Sonra hic cesaretim yoktu . Dua yaziyordum defterime yarida biraktim dedim Rabbim sen buyuksun cikarsa cikar cikmazsa cikmaz.. cok sukur cikti ama insallah devami gelir

İnş arkadaşım inş gelir devamı
Ama epey koyu çıkmış
Burada gördüğümüz siliklerle karşılaştırınca
Sana sımsıkı tutunmuş annesi inş

İnş arkadaşım inş gelir devamı
Ama epey koyu çıkmış
Burada gördüğümüz siliklerle karşılaştırınca
Sana sımsıkı tutunmuş annesi inş
Insallah canim benim yok asiri koyu degil normal belki resimde oyle cikmistir. Hadi iyi geceler canim benim

Kizlar gunaydin benim transfrrim 13 aralik test 25 aralik olunca benim bugun 11. Gunum oluyor degilmi burdaki arkadaslar benden sonra transfer olanlar hemen sonuclarini ogrendiler ben korkumdam idrar testi bile yapamadim ve cok korkuyorum

@Mucizeolsakeske masallah tatlim tatli endişeler klubune hosgeldin :))

A arey cabim kalp atisini duyunca artik tamam brbegimiz bizimle diyebolecek miyoz acaba. Su gnlerde koltuha kendimizi sert atinca ay bebeğe birsey oldu mu acaba doye telasyayiz da ne zaman biter bu :)

Kizlar gunaydin benim transfrrim 13 aralik test 25 aralik olunca benim bugun 11. Gunum oluyor degilmi burdaki arkadaslar benden sonra transfer olanlar hemen sonuclarini ogrendiler ben korkumdam idrar testi bile yapamadim ve cok korkuyorum
Canım inşallah olumlu sonuç alırsın bu 12 gün gerçekten çok yıpratıcı tuttumu tutmadimi stresi.Hadi insallah güzel haberlerle gelirsin

Canım benim ağla rahatla içine atma tabi ama yavaş yavaş toparlıyorsun

Bunu yaşayan tek sen değilsin ben ve benim gibi bir sürü insan var

Konuyu açan ben olmuştum ve bu defa çok ümitliydim ama benimde olmadı

Rabbim bizden daha iyi biliyor bundada muhakkak bir hayr vardır tevekkül et Allah a sığın ve bol bol inşirah suresi oku veya dinle çok faydası var emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…