2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kacinci haftan olacak. Benim 6. Hafta olacak doktor cumaya randveu verdu hem kalp hem kese icin. Ama ben
Kacinci haftan olacak. Benim 6. Hafta olacak doktor cumaya randveu verdu hem kalp hem kese icin. Ama ben durmadim keseyi gormeye baska doktora gittim bile
Yaaa kızlar benimde acayip suansa doktora gidesim var kese için maşallah sen gitmişsin ama korkuyorum da. Hiç bir belirti olmaz mı perşembeye kadar kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet filan vardı dün itibariyle kesildi midem de bulanmiyor pisk. Bozuldu yaaa kendimi dinlemekten acaba bu mide bulantısı mı kasık ağrısı mı dış gebelik mi yoksa bebek yok mu? Normalde hamilelere bakıyorum sanki böyle değiller gibi yada herkes mi boyle Sende var mı belirti gerçi sen keseyi gordun dimi canım Allaha sukur, benim ona da cok var.. Ayyyh sıyırıyorum sanırım hahahah:)

Merhaba tatlim yaptığın bir hata yok. Bunlar birazda nasip işi. Bence doktorunu degistirme sonucta gecmisini herkesten iyi biliyor. Tekrar denersin. Sebebinu arastirdi mu doktor neden olmadigylaa ilgili
Sonucu daha dün aldık önümüzdeki hafta gidicez, bilmiyorum nasıl bir yol izliycek. Dondurulmuş kalmadı bir yumutalığımda rezerv az ilk tedavide 5 embriyo oluştu sadece iki tanesi transfere uygundu hatta sonuncu için iyi kalite demişlerdi transferden önce ben de baya umutlanmıştım herşeye baştan başlamamız gerekiyor. Dünden beri ağlıyorum, Allah hepimizin yardıcısı olsun, nasip etsin tez zamanda

Moralim çok bozuk. Bizde eşimde problem vardı benim yumurtalıklarım gayet iyiydi. 11aralıkta transferim gerçekleşti bugün sonuç negatif çıktı. Anlamıyorum bende herşey çok iyiydi yine de olmadı. Nasip tabi her şey. İsyan değil bu ama sabahtan beri ağlıyorum. Korkuyorum çok korkuyorum..

Merhaba arkadaşlar benim 5 Aralıkta transferim yapıldı heyecanla sonucu bekliyorum

Benimle aynı günlerde olanlar yazarsa birbirimize destek olabiliriz

İnşaAllah Rabbim hepimizin gönlüne göre verir
18 aralıkta dondurulmuş embriyo transferim yapıldı günler geçmez oldu rabbim kimsenin emegini boşa çikarmasin inşallah

Korkmaaa.. sen tek değilsin bu konuda.. derin nefes al ve tekrar başlıyorum de her yeni güne başlarken. Her yeni gün yeni bir başlangıç. Yaşadığımız sürece umut vardır. Hariçten gazel atmak kolay dyeceksin belki ama ben de tedaviye yeni başladım. İlk denememdeyim ve sonuç negatif olabilir.. ama hala hayattayız..
Güzel olacak herşey...

Aynılarını yaşadım cnm , hatta eşimde sorun olduğu halde nargilesine vs dikkat etmedi inadıma günde 3 kere içti.. kendime yaptım hep..
sonra bu tedavide yine nargilesinden ödün vermedi bir elektroniği bıraktı. Şimdi inş hamileyim.. rabbim hayırlı zamanı bekliyordur İnan buna

Kızlar biz bu ay başladık tedaviye. İlk tedavimiz. Erkek kaynaklı problemimiz. Çoğunuz dondurulmuşlarla pozitifi almışsınız. Acaba ben hiç taze transfer yaptırmasam hepsini direk dondurup iki ay sonra mı transfer yaptırsam bir fikir verebilir misiniz Çarşamba yada cuma opu var

Doktorunun söylediklerini dikkate al canım senin ve embriyolarının durumunu ondan iyi kimse bilemez

Canim senin transfein 13 aralikta olmadimi bugun benimde ayni gun oldu senin test gunun niye bugun benim pazartesi olucak kac embriyo koyulmustu
Benim transferim 14 aralıktı 2 embriyo transfer edildi doktorum test günü bugün demişti ben dün dayanamayıp evde test yaptım hemen ikinci çizgi çıktı bugün de kan testi yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…