2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar benim sonuç negatif :KK61::KK61::KK61:

beklemiyordum bu sonucu ama nasip bundada bir hayr vardır

Hamile olan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyotrum hepinizle ayrı ayrı sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Sonuç bekleyenler de umarım hepinizinde degerleri yüksek olur

Allah a emanet olun
Rabbim büyük hiç ummadığın anda çiçek acar umutların.. :KK1: Seni en iyi bizler bu tedaviyi görenler anlar o yüzden Kendini hiç üzme demek ki daha iyisi olacak inşallah gönlünü ferah tut Canım benim :KK200:

Hamile olan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyotrum hepinizle ayrı ayrı sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Allah a emanet olun
Canım benim ne desek boş çok iyi biliyorum, gün doğmadan neler doğar..
dualarımız bir emin ol

Rabbim büyük hiç ummadığın anda çiçek acar umutların.. :KK1: Seni en iyi bizler bu tedaviyi görenler anlar o yüzden Kendini hiç üzme demek ki daha iyisi olacak inşallah gönlünü ferah tut Canım benim :KK200:

:KK42::KK42: ağır yıpratıcı bir dönem hepiniz biliyorsunuz bunu

Ama tabi nasipten ötesi yok Rabbim ol der olur

2. kez negatifi görmek çok üzdü :KK42::KK42:

Umudunu kesme lütfen
Acını yaşa tamam ama hedefe ulaşmak için inatçı kararlı ve sabırlı olmalısın.
Bende 4 yıldır uğraşıyorum hepimiz uğraşıyoruz 3-5-7 farketmiyor hepsinde aynı acı ama lütfen yine negatif deme
De ki ; bir daha denemem lazım şükret ki deneyebilmek için imkanımız var umudumuz var
Dünyaya rahmi bile olmadan gelenler var nolur inandığına sığın dinlen ve yeniden başla
Bu yolda inançsızlığa yıkılmaya pes etmeye yer yok
Biz hepimizin başarabileceğine inanıyoruz

Kızlarrr Çarşamba yumurta toplanacak benim ilk defa ve ben çok korkuyorumm 24yaşındayım

Hiç korkma hayatım hiçbirşey hissetmeyeceksin
Genel anestezi altında 10 dklık bi işlem
Benim tedavide en keyif duyduğum işlemdi
Kendine geldikten sonra inanmıyorsun bile bittiğine
Şimdiden hayırlı olsun

Allah a emanet olun

canım ya cok uzuldum umarim en kisa zamanda pozitifi görürsün
sende Allaha emanet ol ne desek üzüntünü gidermez ama tevekkül et sabır göster inşallah bidakine olur

hiç korkma toplamadan sonra istirahat et herşey güzel olur yaşında çok genç
en önemli şey yaşı bayanın o yüzden rahat ol
Hiç korkma hayatım hiçbirşey hissetmeyeceksin
Genel anestezi altında 10 dklık bi işlem
Benim tedavide en keyif duyduğum işlemdi
Kendine geldikten sonra inanmıyorsun bile bittiğine
Şimdiden hayırlı olsun

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim ☺️ Bu süreçte neler yapmam gerek kızlar iğnelerden hariç ve sonrasında yani transfer gününe kadar her gün rüya görüyorum kızlar şaka gibi.. sizlerin sonuçlar nasıl hamilemisiniz yaşlarınız kaç ??

Ben 118 tl ye alıyorum Canım benim ama rapor çıkartılabiliyormuş sanırım o zaman ücreti 70 tl ye düşüyormuş Pazartesi kese görmeye gideceğim inşallah :KK200::emir_bebek:
Canim bizde bu sekilde aldikta kadin dogumcu yazinca odemiyo yani cok pahali ne kadar kullanilacakki aceba bu ilac

Transferin 4.günü hiçbir şikayetim veya kanamam yoktu.dün yaptırdığım tahlil sonucuna göre progesteron düşük biraz dedi doktorum kanaman olabilir deyip kanama olmasın diye yaptır dedi.benden başka böyle bir durum yaşayan var mı acaba??
Bana da o igneden oncesi dusuk oldugu icin verdi siz transfer sonrasi kan tahlili niye yaptirdiniz ben den tahlil istemediler

Canimm kiyamam 4 negatif gormus biri olarak su an ne durumdasin tahmin edebiliyirum. O aci o yangin gecmicek gibi gelir su an ama gecicek. Su an uzulme demek sacma olur. İnsanız ve bir hayalin peşinden bu imtihandayiz, RABBİM isyana dusmeden kullugumuzun acizligi ile uzulenlerden eylesin. Biraz zaman lazım cokca dua. MEVLAM gönlünuze ferahlik versin. Sevgiler

Ben
Ben transferden önce tüp bebek merkezinde yaptırmıştım o testi. Her şey yolunda denildi. Sonucu bilmiyorum o yüzden. Benim bugün su gibi akıntım gelmeye başladı. Kasık ağrım ilk günden beri var. Bugün ayrıca bacağımdan çekilir gibi oldu. İçimde sanki olduğuna dair bir his var.

Climara yı ben de kullanıyorum. Sen kaç tane yapıştırıyorsun? Ben her 48 saate 4 bant yapıştırıyorum. skg haftada 1 bant olacak şekilde karşılıyor maalesef. Özel alıyorum ben. Sen?
bant falan kullanmıyorum nasıl bişey ilk defa duydum

Bana da o igneden oncesi dusuk oldugu icin verdi siz transfer sonrasi kan tahlili niye yaptirdiniz ben den tahlil istemediler
t
transferimin yapıldığı gün hemşire geldi söyledi doktor istemiş ilaç listemde transferin üçüncü günü e2 ve progesteron testi yapılacak diye yazdırmış. Benimde herhangi bir hamilelik veya düşük geçmişim yada tüp bebek ve aşılama geçmişim yok yani bilemiyorum niye istediğini önlem amaçlı sanırım iyiki de istemiş. Tüp bebek öncesi bütün tahlillerim yapıldı herşey normaldi. Yumurta toplamadan öncede e2 ve progesteron testi yaptılar onlarda normaldi

Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Ne dicem benim transferin 8.gunu kanamam oldu progestan iğne aldım o telaşla 3kutu almışım niyr öle bişey yaptım bilmiyorum tabii ki fazla aldım ihtiyacı olan Ümraniye İstanbul'da oturan varsa iş yeri adresimi verebilirim bende alabilir yada kargo yapabilirim.24TL lik olan iğneler ama bazen oluyor ki 1TL yoksa bile bişey alamıyorsun kaldı ki en çok para harcadığımız zaman bunlar. Ben para istemiyorum tabii ki lazım olan varsa alabilir benden.

X