2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim ☺️ Bu süreçte neler yapmam gerek kızlar iğnelerden hariç ve sonrasında yani transfer gününe kadar her gün rüya görüyorum kızlar şaka gibi.. sizlerin sonuçlar nasıl hamilemisiniz yaşlarınız kaç ??

eğer testler doğru ise evet canım idrar testi kan testi pozitif yaşım 28
transfer den önce özel bişey yapmadım
transferden sonra ilk gün çok dinlendim
ertesi gün kalktım evin içinde dolandım dışarı çıkmadım da

Ayyyy Ne güzelll :KK200::nazar: Canımmm inşallah Bakalım bi arasalar kese görmeye sürekli test istiyorlar 1000 li rakamı Pazartesi göreceğim sanırım :halay:

ay ay hadi inş canım
tek mı çift mı kız senin ???
ben 1 kere kan verdim 43 cıktı carsamba gunu
daha sonra vermedim pazartesi belli olacak inş
umarım benim ki de çoğalmıştır bu hafta 1000 lere çıkar

Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++ pazartesi
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
Hatice yakup=5 aralik transfer +++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

Bekledigimiz ilk test gününü olumlu 7 karnabaharla tamamladik. Darisi pazartesiye .

Olumsuz arkadaslar hic umudunu kaybetmedeb devam edeceğiz.

M Muujiii senden haber yok bugun? Seninde test günündü

ay ay hadi inş canım
tek mı çift mı kız senin ???
ben 1 kere kan verdim 43 cıktı carsamba gunu
daha sonra vermedim pazartesi belli olacak inş
umarım benim ki de çoğalmıştır bu hafta 1000 lere çıkar
Kuzum benim ki tek 4.gün embriyosu En son 230 cıktı hcg Perşembe günü bakalım 4 günde katlayacak mı tekrar inşallah güzel sonuçlar alırız Canım benim :KK200::anneadayı::emir_bebek::halay:

Canım yaşım 25 benim sen kaç yaşındasın :KK200: iyi ki burası var hepbirlikte kader arkadaşlarımızla birlikte hem dertlenip hem mutlu oluyoruz :KK200::nazar::KK49:

aynen öyle negatif haberi alınca kendim gibi üzülüyorum gerçekten
pozitiflere de aynı şekilde seviniyorum

bu arada ben doymak bilmiyorum yaaaaa:)))

ben 28 yaşındayım canım ilk denemem şükür oldu gibi

aynen öyle negatif haberi alınca kendim gibi üzülüyorum gerçekten
pozitiflere de aynı şekilde seviniyorum

bu arada ben doymak bilmiyorum yaaaaa:)))

ben 28 yaşındayım canım ilk denemem şükür oldu gibi
İlk 10 gün ben sanki açlıktan çıkmış gibiydim :110::halay: şimdi Koku hassasiyetim başladı midem yanıyor ve gözlerim kararıyor Kuzum :KK48:bugün transfer günü+15.gündeyim ve bugün ilk pembe bir damla lekem geldi doktorumla görüştüm katlanmalar gayet güzel Pazartesi'den sonra randevu vereceğim dedi Canım benim bu arada benim de ilk denemem :KK200::nazar:

İlk 10 gün ben sanki açlıktan çıkmış gibiydim :110::halay: şimdi Koku hassasiyetim başladı midem yanıyor ve gözlerim kararıyor Kuzum :KK48:bugün transfer günü+15.gündeyim ve bugün ilk pembe bir damla lekem geldi doktorumla görüştüm katlanmalar gayet güzel Pazartesi'den sonra randevu vereceğim dedi Canım benim bu arada benim de ilk denemem :KK200::nazar:

ohh ohh umarım güzel sonuçlar alırsın canım ben şuan TF+ 12 deyim bakalım sonuçlar ne oalcak çok merak ediyorum
çok okuyorum değerleri katlanmayanlar
dusuk olanlar indan korkuyor herşeyden

benim bi tek sabah bulantim oluyor yoksa tum gun hobidi gırtlak :)))
transfer tarihin ne zaman di canım ozaman senin 2 aralık mı

Umudunu kesme lütfen
Acını yaşa tamam ama hedefe ulaşmak için inatçı kararlı ve sabırlı olmalısın.
Bende 4 yıldır uğraşıyorum hepimiz uğraşıyoruz 3-5-7 farketmiyor hepsinde aynı acı ama lütfen yine negatif deme
De ki ; bir daha denemem lazım şükret ki deneyebilmek için imkanımız var umudumuz var
Dünyaya rahmi bile olmadan gelenler var nolur inandığına sığın dinlen ve yeniden başla
Bu yolda inançsızlığa yıkılmaya pes etmeye yer yok
Biz hepimizin başarabileceğine inanıyoruz

canım ya cok uzuldum umarim en kisa zamanda pozitifi görürsün
sende Allaha emanet ol ne desek üzüntünü gidermez ama tevekkül et sabır göster inşallah bidakine olur

Canım aynısını yaşadım, seni çok iyi anlıyorum.. üzülme dememek imkansız ama hemen toplanmalısın..

Canimm kiyamam 4 negatif gormus biri olarak su an ne durumdasin tahmin edebiliyirum. O aci o yangin gecmicek gibi gelir su an ama gecicek. Su an uzulme demek sacma olur. İnsanız ve bir hayalin peşinden bu imtihandayiz, RABBİM isyana dusmeden kullugumuzun acizligi ile uzulenlerden eylesin. Biraz zaman lazım cokca dua. MEVLAM gönlünuze ferahlik versin. Sevgiler[/QUOTKizKizlr

Kızlar onceliklhe hepinizden Allah razı olsun

Hamd olsun inancli biriyim hiçbir zman illada olsund demedik hep hayirlisini istedik çok şükür bunu yaşamamız gerekiyorms Rabbimden ne gelirse amenna

Tabiki süreç ağır maddi manevi yipratici bir dönem ki bunu hepinizin çok iyi bildibildiginii biliyorum

Şuan kötüyüm tabiki ama Rabbimin yardımıyla toparliycam

Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++ pazartesi
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
Hatice yakup=5 aralik transfer +++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

Bekledigimiz ilk test gününü olumlu 7 karnabaharla tamamladik. Darisi pazartesiye .

Olumsuz arkadaslar hic umudunu kaybetmedeb devam edeceğiz.

M Muujiii senden haber yok bugun? Seninde test günündü
Bugün 12.günümdü her ihtimale karşı yine yaptırdık ama 0.21 çıktı. O derece yok yani, ama toparladım baya kendimi, pozitif sonuçları görünce çok çok seviniyorum. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah ama bizim zamanımız gelmemiş demek ki daha canım...

Kızlar benim sonuç negatif :KK61::KK61::KK61:

beklemiyordum bu sonucu ama nasip bundada bir hayr vardır

Hamile olan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyotrum hepinizle ayrı ayrı sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Sonuç bekleyenler de umarım hepinizinde degerleri yüksek olur

Allah a emanet olun

Canım geçmiş olsun kader arkadaşı olduk maalesef :KK43: En azından evlat sevgisini tatmışsın, inşallah biz de yaşarız bu duyguyu, Rabbim inşallah senin güzel yavruna da bir kardeş nasibeder en kısa zamanda. Dualarımız bir, insan toparlanıyo zamanla, ben daha iyiyim. Allah yardımcımız olsun canım, sevgiler...

Kızlar bana birakil verin kısaca anlatayım

İlk tüp bebek denemem 2017 Mart ayı ilaç donemi ve yumurta toplama oldu 13 yumurta toplandı ve hepsi kalitesiz cikti tarnsferim olmadı

2.. denemem 2017 Kasım 17 tane yumurta toplandı sadece 9 tanesi kaliteli çıktı 5 gun sonra transfer için gittim ve 1 tane kaliteli embriyo bir tanede zayıf kalitede embriyo olduğunu ogrendim

Yani dondurmaya hiç kalmıyordu ikisinide transfer etti doktorum birinin tutma ihtimali çok düşük ama nasip dedi

Tabi sonuç ikisinde tutmadi

Yumurta kalitesini anlamak maalesef testlerle falan mümkün değil anca toplanıp labaratuvar ortamında anlaşılıyor

Benim gibi bir sorun yaşayan varmı

Veya bir akıl verin ne yapayım ben

Araştırıyorum bunun bir tedavisi yok ne yapmam gerekiyor gerçekten bil!iyorum

Bir yanım yeter çok yiprandin kapat budefteri diyor

Diğer yanım sıcağı sicagina devam et diyor

Sizce ne yapmaliyim

X