2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Insallah canim inşaallah...daha öncekiler 5.gune gitmemislermiydi b2nim ilki 3.gun idi diğerleri 5.gun ve dondrulmustu.. .bide ben bu transferinden On ce ekim ayında histereskopi oldum...hakkimizda hayırlısı test günün ne zaman benim salı günü ama ona bile gidesim yok

Novafetilde 3. Gün transfer oldum kızılayda 5. Gün oldum hep ama olmadı

Insallah canim inşaallah...daha öncekiler 5.gune gitmemislermiydi b2nim ilki 3.gun idi diğerleri 5.gun ve dondrulmustu.. .bide ben bu transferinden On ce ekim ayında histereskopi oldum...hakkimizda hayırlısı test günün ne zaman benim salı günü ama ona bile gidesim yok

Test günüm 20 Aralık. İnşallah olumlu sonuç alırız. Ben 10. Gün kan yaptırmayı düşünüyorum. Sona yaklaştıkça zaman geçmiyor unutmak için komşuları çaya çağırıyorum çarşıya çıkıyorum kafa dağıtmaya çalışıyorum... :halay:

Kiiizzzz korkma bu topic uğurlu gelecek inşallah hepimize ben bile umut yeserttiysem içimde herkesin olumlu olacaktır eminim hadi bakalim güzel haberi yarın sendende bekliyoruz canim
İnşallah cnm ya yarın bakalım beni neler bekliyor umarim güzel bir sonuç a
İlirim ve size bende güzel haber veririm hanimlar

Yeni arkadaşlar gelmiş topigimize hoşgeldiniz kızlar

İnşallah arkadaşımızın dediği gibi olur ve bu topik hepimize uğurlu gelir ve heoimizde güzel sonuçlar alırız

Eee benim yarın 12. Günüm ve hiç test yapmadim

Benimle yarın test yapacak kimse varmi

İnşallah arkadaşımızın dediği gibi olur ve bu topik hepimize uğurlu gelir ve heoimizde güzel sonuçlar alırız

Ne güzel yaaa benim daha beş gün var inş hayırlısıyla hamile kalırsın

Cnm normalde test günüm pazardı , ama kapalı olduğu İçin hastaneler cumartesi yapacaktık. Eşim bugün verelim dedi iyiki vermişim. Korkma cnm , belirti YÖK diyede korkma
Maşallah cnm senin adına çok sevindim benimde transfeim2 tane oldu bakalım tuttumu

Canim onceki safyalarda liste yapmistim 6 7 kisi vardik cumartesi test yapacak.

X