2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Gözünaydın canım hiç belirti yokmuydu canım sende bende test günü sayıyorum:)Çok sevindim senin adına darısı başıma
Bugun

Ayy masallah cok sevindim bosa telas etmişsin . Cok ugurlu geldi bu konu bize 'ya:nazar::KK200::anneadayı:
Aynen cnm hamdolsun rabbime, 8. Gün öğrendim. Rabbim hayırla kucağımıza almayı nasip etsin. Hiç bir belirti yoktu bende, tek ayak altım geceleri yanıyordu. Doktorum kızdı zaten daha belirti olmaz delimisin dedi

Aynen cnm hamdolsun rabbime, 8. Gün öğrendim. Rabbim hayırla kucağımıza almayı nasip etsin. Hiç bir belirti yoktu bende, tek ayak altım geceleri yanıyordu. Doktorum kızdı zaten daha belirti olmaz delimisin dedi
Canım akıntı felan da mi olmuyordu sende bendede tik yok halen ama bugün iğneden mıdır nedir adet olacakmisim gibi belim ve bacaklarım çok ağrıyor muhtemelen buda iğnedendir

senin test günün yarınmıydı normalde bugünmü yaptım

benim yarın ve çok korkuyorum
Cnm normalde test günüm pazardı , ama kapalı olduğu İçin hastaneler cumartesi yapacaktık. Eşim bugün verelim dedi iyiki vermişim. Korkma cnm , belirti YÖK diyede korkma

Canım akıntı felan da mi olmuyordu sende bendede tik yok halen ama bugün iğneden mıdır nedir adet olacakmisim gibi belim ve bacaklarım çok ağrıyor muhtemelen buda iğnedendir
Akıntımda Yok cnm, ayy sorma sabah uyandım kan geldi sandım koşa koşa wc gittim, sonra hastanede kan vereceğim eşime dedim hasta oldum diye oda kaçmak YÖK kan ver öyle bak dedi :) benim reglden önce kasıklarım acır göğüs uçlarım yanar dünde öyleydi. Aha benimki geliyor demiştim

Akıntımda Yok cnm, ayy sorma sabah uyandım kan geldi sandım koşa koşa wc gittim, sonra hastanede kan vereceğim eşime dedim hasta oldum diye oda kaçmak YÖK kan ver öyle bak dedi :) benim reglden önce kasıklarım acır göğüs uçlarım yanar dünde öyleydi. Aha benimki geliyor demiştim
Degerin kac cikti canim...benimde salı günü test ama gidip acilde yaptıracağım tüp bebek felan deyince yapıyorlar bide ben ilçedeyim her gun kadın doğumcu yok hastanede belirli günlerde geliyor

Degerin kac cikti canim...benimde salı günü test ama gidip acilde yaptıracağım tüp bebek felan deyince yapıyorlar bide ben ilçedeyim her gun kadın doğumcu yok hastanede belirli günlerde geliyor
Değerim 100 çıktı cnm . Allahım emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah.

seninledir korkma
başka bi belirti de bacak çekmesi kasıklardan çekiyor gibi bi sizi varmı??
yok canım o. Bendeki değişikler kasık ağrısı-batma, gece terleme, ayaklarım benim de yanıyo geceleri. Bunlar ilaç etkisi de olabilir tabi. Bizimki de bi umut zaten.

Birşey olmamistir tatlim uzulme. Bu embiryo vajinada degil kanli kalin rahime yapiismis ve icine gecmis sekilde duruyor. Bugun belki daha cok uzandin hixli harekrt etmesin kaslarını yormadiysan agrimayabilir.
doğru canım bugün daha az hareket ettim haklısın. Biraz önce gene ağrım oldu hafif geçti. Ayakta durunca geliyo :)

Benim baştan beri bi belirti felan hic ağrı sizi yokki:KK48: senin yine oluyormustu canim canım ama bence bu ağrıya sızıya takilma...seninledir inşallah içini ferah tut....ben tutmuyorum artık boşverdim siz pes etmeyin:KK48:
İnşallah canım bizimledir bebişlerimiz. Artık takılmıcam bunlara.

Kızlar ben hiç yatmadım , aracımı normal gün nekadar kullanıyorsam kullandım , ev gezmesine gittim, yemek yaptım vs. Kendinizi yatmaya odaklamayın. Kan akışı çok önemli diyorlar

X