2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

kızlar ben dayanamadım idrar testlerinden sonra bugün gittim bide kan verdim
43.43 çıktı galiba herşey yolunda

5. embryosu ve şuan transfer +8

Çok sevindim cnm değerin bence güzel inşallah bizlerinde pozitif olur

Maşallah değerlerin çok güzel katlanarak devam etsin :anneadayı::anneadayı::anne::anne:sağlıkla evladını kucağına al inş. canım çok sevindim :emir_bebek::emir_bebek:

Ben hala test yapmaya korkuyorum :KK61::KK61::KK61: c.tesi gününü bekliyorum:110::110:

Maşallah değerlerin çok güzel katlanarak devam etsin :anneadayı::anneadayı::anne::anne:sağlıkla evladını kucağına al inş. canım çok sevindim :emir_bebek::emir_bebek:

Ben hala test yapmaya korkuyorum :KK61::KK61::KK61: c.tesi gününü bekliyorum:110::110:
Benimde salı gunu test günüm bende korkuyorum canim ya hatta kağıdı elime sonuç kısmını kapatıp tek tek bakacağım rakamlara gerçi önemli olan ikinci rakam orda ya rakam göreceğim ya virgül o zaman kalpten gitmezsem iyidir düşün artık bir çırpıda bakmaya bile cesaretim yok artik:KK66:)

Benimde salı gunu test günüm bende korkuyorum canim ya hatta kağıdı elime sonuç kısmını kapatıp tek tek bakacağım rakamlara gerçi önemli olan ikinci rakam orda ya rakam göreceğim ya virgül o zaman kalpten gitmezsem iyidir düşün artık bir çırpıda bakmaya bile cesaretim yok artik:KK66:)
aynı bnenim gibi düşünüyorsun cnm ben bakamamda eşime baktırırım hatta ben doktoruma yaptırıcam testi onlar sonucu çıkınca arıyorlar beni telefonumu bile açamam diye düşünüyorum eşime açtırırım diyorum :KK12::KK12:

Ayyy ne kadar guzel rabbim devamını getirirsin inşallah canım bizlerede dua et senle aynı gün asli nda testim ama ben o gün bile bakmaya korkuyorum :110:

X