2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Benim bir tane dondurulmuş embriyo var. Çok şansım yok mu yani

Dualarimiz seninle tatlim ohss olmadigina sevindim.

Hayallerin ve emeklerin yerle bir olması insanı yıkıyor ama en iyisini Allah'ım bilir. 3. denememizdi. İlki dış gebelikle sonuçlandı, ikincisi kimyasaldı. İlk kez doğrudan negatif aldım. Hayırlısı buymuş demekten başka çare yok. 6. gün embriyosuydu ve merkezimin verdiği tarih buydu canım. Değer hiç umut vaad etmiyor zaten 1.44

Rabbimin vardır bir planı cnm . Seni çok iyi anlıyorum. İlk denememde kan tahlili göremeden regl olmuştım. Şuan sürekli kan geldi sanıyorum. Rabbim hayırlı ve tez zamanda güzel evlatlar versin inş

Kızlar benimde transferi saymazsak bugün 4.gunum akşamları siskinligim oluyor gündüzleri daha rahatım bugün belimin sol tarafına doğru nokta gibi biyerde orta şiddetli ağrı var belirtimi degilmi bilmiyorum

Nasıl bir fikir o öyle? Ne güzel dondurulmuş oluşmuş. Milletten 20 yumurta toplanıyor dondurulacak bir tane bile çıkmıyor
evet mesela benim gibi 17 tane yumurta toplandı ama dondurulmaya bir tane bile kalmadı

o esnada çok üzüldüm bu durum için ama şimdi s.tesi için gün sayıyorum tahlil günüm

Cok zor süreçlerden geçmişsin tatlim. Gecen bir laf okudum. Hayat dermis ki cok mutlu olacaksin ama once seni güçlendirecegim. Diye bizleri ozetliyor sanirim

Canım sanırım aynı gün tahlil tarihimiz. 5. Gündeyim sen de öylesin demi.varmı bir değişiklik hissettiğin belirtiler
Ben cumartesi transfer oldum cnm ogunu saymazsak 4.gundeyim bugüne kadar belirgin bı belirtim yoktu ama bugün orta sola doğru bel ağrım var ağzımda acı bir tat geliyor arada ..birde arada bı üşüme geliyor sonra geçiyor günler geçmiyor gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…