2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Ben 7 aralıkta oldum, normalde 17si ama pazara geldiği için 16sında kan vereceğim. Bende hiçbiri Yok belirtilerin
Canım bende 7 aralıkta transfer oldum 19 aralık test günüm ahhh o belirti delirtecek beni....bendede tık yok...galiba burda beni belirtiği manyağı diye hatirlayacaksiniz) senden niye 17 sinde istediler ki testi benimki 5.gun embriyo olmasına rağmen testi 12.gun istediler

Canım bilmiyorum ki 6.gün benimki, 5.gün dondurdular sonra açtılar oda 6. Gün sayılıyormuş :) ayyy millete özeniyorum bişeyler hissediyorlar diye , ben geceleri uyuyamıyorum tek sorunum o

Kızlar sonucumu aldım ve maalesef bu masalın da sonu geldi. Allah benim yaşayamadığımı sizlere yaşatsın inşallah.

Kızlar sonucumu aldım ve maalesef bu masalın da sonu geldi. Allah benim yaşayamadığımı sizlere yaşatsın inşallah.
Ayyy deme yaaa( Hayırlısı olsun canim demekki vakti saati şimdi değilmiş...uzulme diyeceğim ama en saçma cümle olacak bizde en az senin kadar üzüldük negatif olmasına...hayirlisi olsun canım yaaa

Canım bilmiyorum ki 6.gün benimki, 5.gün dondurdular sonra açtılar oda 6. Gün sayılıyormuş :) ayyy millete özeniyorum bişeyler hissediyorlar diye , ben geceleri uyuyamıyorum tek sorunum o
Bendede tam tersi canim deliksiz uyuyorum...kiz benimkide mi 6.gun oluyor ki 3.gun dondrulmustu sali günü cozduruldu perşembe günü transfer edildi kaçıncı gün oluyor 5 mi 6 mi

Canım ya ne desek boş biliyorum! Üzüntümü sonuna kadar yaşayacaksın ama bunda bir hayır vardır muhakkak umudunu hiçbir zaman yitirme güçlü ol ve çokça dua et hayırlısı olsun ama çok üzüldüm inan

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum tatlım

Kızlar dün transferimin 8.günüydü ve acayip kasık ve bel ağrım vardı adet olacakmışım gibi ama bugün gitti çok çok çok hafif kaldı. Ben de şaşırıyorum artık bu işlere, az kaldı sabır diyorum

Test yapmayı düşünüyor musun cnm?

Canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama yapacak bir şey yok Allah'tan ne gelirse kabulümüz, bu da bizim imtihanımız demek, sabret dua etmeye devam. Allah yardımcın olsun canım

Canım bende seninle aynı undeyim biliyorsun dün bende de dediğin ağrılar oldu yattım hatta ama buhun yokbide iki gündür çok uykum var şuanda aşırı derecede ellerimde yanma var

Karmakarışık duygular yaşar olduk zaman azaldıkça daha kotu oluyor sanki c ok korkuyorum ben
Akşam eşim test yapsak mi dedi korkuyorum dedim istersen yapalım yinede dedim oda geri yok dedi zamanını bekleyelim dedi

Biz de aynyız yapsak mı yok yok yapmayalım diye diye geçiriyoruz günleri bakalım, sonu hayırlı olsun da canım napalim...

Canim benim ya cok emek ediyoruz. Cok umutlanıyoruz. En cok bu yıpratıcı oluyor bizler acısından. Muhakkak hir hayir varmis diyip önümüze bakiyoruz.
Kacinci denemendi tatlim? Birde 4 aralikti senin transfer sanirim biraz erken degil miydi test icin.

Arkadaslar tek tek yazamadim kusura bakmayin durumu ozetleyim acildeki kadin dogum doktoru ohss teshisi koydu ama baslangic seviyesi agri kesici yapip dinlensen atlatirsin dedi ve kan tahlili istedi ben kendi doktorum gelmeden ilac almak istemiyorum onu beklicem ve sonuclari ona gostercem dedim doktorum gelir gelmez muayeneye aldi korkma ohss degilsin ağrı ve aci esigin biraz dusuk olmali stres yapma dedi yarinki transferi ertelemedi tekrar gel bakicam durumuna gore karar vericem dedi parol fayda etmedigi icin buscopan diye sanci kesici bi ilac yazdi sonra embriyolog ile gorustum durumu anlattim suan 3 tane cok iyi kalitede varmış eger 1e duserse sayi kendini kotu hissediyorsan 1 ay bekleyelim ancak yarinki sayi degismezse ya da 2 olursa yapalim donmus da sansimiz daha da yuksek dedi simdi evimdeyim ilaci aldim ve daha iyiyim hepinizden allah razi olsun benim icim dua edin yarin bi aksilik cikmasin cektigim acılara degsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…