2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Arkadaslar yumurta toplamadan beri gecmek bilmeyen bir agrim var batmalar oluyor hareket ettikle sanci giriyor ozellikle sol karin ve kasik kismimda bu olusuyor parol icsemde faydasini gormuyorum bazen de midem bulaniyor daha transfer olmadan bunlari yasiyor olmak cok sacma ama bu agrilar beni mahvetti geçecek sanmistim ama hala ayni devam ediyor sizlerde de boyle bsy yasayan var mi cok aci cekiyorum

16 aralik cumartesi test bekleyenler

Efsa_=5 aralik transfer
Dumanikara=6 aralik transfer
Ondamcz=5 aralik transfer
Helen cleopatra= 5 aralik transfer
Hatice yakup=5 aralik transfer
Muji =4 aralik trans.
Hisira=4 aralik trans.

18 aralik pazarteai test bekleyenler

Mavisaclikiz= 7 aralik trans.

19 aralik sali test bekleyenler

Umudunuyitirmekyok

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer
Melekk3= 9 aralik transfer

22 aralik cuma test

Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer

Daha sonraki transferler

Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
23 aralik test

Arkadaslar yumurta toplamadan beri gecmek bilmeyen bir agrim var batmalar oluyor hareket ettikle sanci giriyor ozellikle sol karin ve kasik kismimda bu olusuyor parol icsemde faydasini gormuyorum bazen de midem bulaniyor daha transfer olmadan bunlari yasiyor olmak cok sacma ama bu agrilar beni mahvetti geçecek sanmistim ama hala ayni devam ediyor sizlerde de boyle bsy yasayan var mi cok aci cekiyorum
Çok mu fazla yumurta toplandı ?
Benimde yumurta toplamadan sonra batmalar oluyordu kasikta ve karnımı sis hissediodum şu toplamış gibi huzurlu değildim. Adet oldum rahatladım tüm sıkıntılarım bitti..Benden 23 yum toplanmıştı çok fazla olduğundan öyleydi Dr um bile demişti çok ağrınız varmı diye evet demiştim yuruyebilmen bile iyi demişti bu kadar yum ile.
Merkezinize bildirin isterseniz istirahat oneniyorlar ve bol su

Merhaba A arya1234 yumurta toplandıktan sonra ohss diye bi durum olabiliyor. Kullanılan hormon ilaçlarının yumurtalıkları fazla uyarması yüzünden oluyor. İstersen bunu bir araştır internetten ya da doktoruna danış. Senin sıkıntıların da buna benziyor çünkü canım, ihmal etme

aynını bende yaşadım canım 3-4 gün canımdan can gitti wc ye çıkmak bile ölümdü resmen
kanamam felan yoktu ama o karin ağrısı kasıklar
transfer günü geçti ve şuan çok rahatım hiç sancım yok
ama doktoruma bahsettim neden gelmedin dedi o yüzden dayanamicak gibiysen doktoruna danış en azından ağrı kesici felan verir ama korkma o ilaçlardan ve toplamadan kaynaklanıyor
kaç yumurta çıktı sende ???

Canım ne yaptın tahlil nun bugundu senin inş bebisin siki siki tuunmusur güzel haberlerini bekliyorum
Canımmm Çok şükür katlandı değerim transferin 8.günü 16.4
11.günü 72.6
Sanırım ben küçük küçük ilerliyorum :dua: 14 Aralık Perşembe bir beta hcg daha istedi doktorum Ondan sonra keseyi görelim tutmuş artık dedi :)):KK200:

11.günü 72.6
Sanırım ben küçük küçük ilerliyorum :dua: 14 Aralık Perşembe bir beta hcg daha istedi doktorum Ondan sonra keseyi görelim tutmuş artık dedi :)):KK200:

gözün aydın canimmm çok sevindim
benimde 19 aralıkta kan testi vericem
inş benimde çıkar güzelce:))

11.günü 72.6

Gözünüz aydın canım, darısı başımıza inşallah, sağlıkla kucağına almak nasibetsin Rabbim :)

aynını bende yaşadım canım 3-4 gün canımdan can gitti wc ye çıkmak bile ölümdü resmen
kanamam felan yoktu ama o karin ağrısı kasıklar
transfer günü geçti ve şuan çok rahatım hiç sancım yok
ama doktoruma bahsettim neden gelmedin dedi o yüzden dayanamicak gibiysen doktoruna danış en azından ağrı kesici felan verir ama korkma o ilaçlardan ve toplamadan kaynaklanıyor
kaç yumurta çıktı sende ???
Merhaba A arya1234 yumurta toplandıktan sonra ohss diye bi durum olabiliyor. Kullanılan hormon ilaçlarının yumurtalıkları fazla uyarması yüzünden oluyor. İstersen bunu bir araştır internetten ya da doktoruna danış. Senin sıkıntıların da buna benziyor çünkü canım, ihmal etme
Çok mu fazla yumurta toplandı ?
Benimde yumurta toplamadan sonra batmalar oluyordu kasikta ve karnımı sis hissediodum şu toplamış gibi huzurlu değildim. Adet oldum rahatladım tüm sıkıntılarım bitti..Benden 23 yum toplanmıştı çok fazla olduğundan öyleydi Dr um bile demişti çok ağrınız varmı diye evet demiştim yuruyebilmen bile iyi demişti bu kadar yum ile.
Merkezinize bildirin isterseniz istirahat oneniyorlar ve bol su

Ve beklenen oldu arkadaşlar ohss oldum suan acildeyim gercekten ayaga kalkabilmem mucize suan sedyeye bile cikamadim tekerlekli sandalyede bekliyorum kan verdim doktorum gelmeden acildekiler birsey yapamacaklarini soylediler 2 saat daha cekecem o agriyi :KK43:(

Yeni işler gelmiş hepiniz hoşgeldiniz

İnsaAllah hepimizin sonucu pozitif olur

Bu sayfada negatif düşünceye yer yok güzel düşünüyoruz ki guze
11.günü 72.6
ay maşaAllah cnm ya çok sevindim degerlerin dahada katlanır sağlıkla alırsın evladını kucağına inş. darısı hepimizin başına inş. çok sevindim :nazar::nazar::nazar:

Canim bir yerde de belirtilerin olmamasi hamilelik belirtisiymis diye okudum. Bence bunlar ya psikolikik belirtiler ya da bunye farkliligindan kaynaklaniyor. Illa bebek belirtisi degildir diye dusunuyorum.
Kesinlikle psikolojık diye düşünüyorum ben

çünkü ben tüp bebekten çncede heer ay hasta olmaya yakın mide bulantısı ve baş dönmesi yaşardım bu ay kesin hamileyim derdim ve hep hüsran olurdu yani tamamen psikolojik

Ve beklenen oldu arkadaşlar ohss oldum suan acildeyim gercekten ayaga kalkabilmem mucize suan sedyeye bile cikamadim tekerlekli sandalyede bekliyorum kan verdim doktorum gelmeden acildekiler birsey yapamacaklarini soylediler 2 saat daha cekecem o agriyi :KK43:(
cnm çok ileri derecemi oldun bende yumurta topladıktan sonra ohss oldum ama ileri derece değildi ileri derece olanların transferi bir sonraki aya bırakıyorlar diye biliyorum dikkat et

doktorunu ara sor cnm en doğru bilgiyi verir sana

Yeni arkadaşlar gelmiş hepiniz hoşgeldiniz:KK54::KK54::KK54:

Burda amacımız birbirimizle dertleşmek ve destek olmak :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Bilmediğimiz konularda birbirimize danışıyoruz :KK48::KK48:

Umarım bu sayfa hepimizede uğurlu gelir de sonuçlarımız pozitif olur :halay::halay::halay:

Hepimiz sağlıklı yavrularımızı alırız kucağımıza :anne::anne::anne:

Canım nasıl oldun ne durumdasın merak ettim seni umarım bir sıkıntı yoktur:dua::dua:

Çok geçmiş olsun :KK43:

11.günü 72.6
Maşallah, darısı bizlere

Kızlar Hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkür ederim :KK200: Burada hepinize tek tek dua ediyorum Rabbim tez zamanda güzel haberlerinizi duymayı nasip eylesin bugüne kadar sayısız idrar testi ve kan testlerinden Sonra İnan'ın hala inanamıyorum acaba yanlış mı sonuç diyorum Bizleri ancak bizim gibi yaşayan anlar :KK200::dua: Allah hepimizin yüzünü güldürsün :KK200::anne::emir_bebek::nazar:

Kızlar Hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkür ederim :KK200: Burada hepinize tek tek dua ediyorum Rabbim tez zamanda güzel haberlerinizi duymayı nasip eylesin bugüne kadar sayısız idrar testi ve kan testlerinden Sonra İnan'ın hala inanamıyorum acaba yanlış mı sonuç diyorum Bizleri ancak bizim gibi yaşayan anlar :KK200::dua: Allah hepimizin yüzünü güldürsün :KK200::anne::emir_bebek::nazar:
Amin amin Allah razı olsun .inş.

Benimde hepiniz duamdasiniz inş hepimizde güzel sonuçlar aliriz

X