2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar 5. Gun embriyosu ve transferin 5. Gunu çok erken biliyorim ama bir şansımı deneyeyim dedim hayalet bir çizgi var ama bakalim

Eklentiler

• 20180101_002544.jpg
    20180101_002544.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 121
Kızlar 5. Gun embriyosu ve transferin 5. Gunu çok erken biliyorim ama bir şansımı deneyeyim dedim hayalet bir çizgi var ama bakalim
Canım bunu tam 8.gün de bir daha yap baya belirgin oluyorsa inşallah kanda da çıkar ama bu testte de çok hayalet şekilde var gerçekten:) biraz sabret stres yapma gününe odaklanma mutlaka bir uğraş bul inşallah güzel olacak :KK200::KK200::anneadayı:

Canım bunu tam 8.gün de bir daha yap baya belirgin oluyorsa inşallah kanda da çıkar ama bu testte de çok hayalet şekilde var gerçekten:) biraz sabret stres yapma gününe odaklanma mutlaka bir uğraş bul inşallah güzel olacak :KK200::KK200::anneadayı:
Peki tatlim tavsiyeni dikkate alicam bunu da hiç aklın da yokken yaptım yoksa hep 7. Gun bakarim diyordum uns güzel devam eder

Benim test sonucum çıkmış. İki tane 5. gün embriyosu transfer edilmişti. BHCG değerim 52.1 çıkmış. Bugün 12. günüm. Değerim bayağı az gibi geldi bana. Moralim çok bozuldu arkadaşlar. Ne olacak şimdi?

Benim test sonucum çıkmış. İki tane 5. gün embriyosu transfer edilmişti. BHCG değerim 52.1 çıkmış. Bugün 12. günüm. Değerim bayağı az gibi geldi bana. Moralim çok bozuldu arkadaşlar. Ne olacak şimdi?
Az değilki? Herkesin aynı oranda olmuyor zaten canım moralini bozacak bişey yok

12. gün değerin mi acaba? 10'un üzerindeki değerler pozitifmis. Benim 12. gün değerim de 52 cıktı. Yarın tekrar kan vereceğim. Inşallah iki hafta sonra bizler de kesemizi görürüz.
Evet canım 12 gun degerım doktoru aradım sımdı konustum tebrık ederım gebesınız dedı ıkı gun sonra bende tekrrlıcaö testı acıkcası brnde tedırgınım bıraz dusuk geldı vanada yarın mutlaka haber et bızede rahatlayalım ınsallah nasıp olur...

Evet canım 12 gun degerım doktoru aradım sımdı konustum tebrık ederım gebesınız dedı ıkı gun sonra bende tekrrlıcaö testı acıkcası brnde tedırgınım bıraz dusuk geldı vanada yarın mutlaka haber et bızede rahatlayalım ınsallah nasıp olur...

İkimizin endişeleri benzer bayağı. Ben de tam sevinemedim. Doktorum benden daha iyimser. Yarın öğrenir öğrenmez yazarım buraya. İnşallah senin de benim de yüzümüz güler.

Insallah canım hadı hayırlısı senındemı ıkı embrıyo
Evet benim de iki embriyo transferim oldu. Ilk tüp bebek denemem. Bak bu başlıkta değerleri bizimkine benzeyip hamile kalan bir sürü insan var. Onlari okuyunca benim biraz moralim düzeldi. Rabbim ol dedikten sonra ne engel kalıyor ki... Dua edelim bol bol. İyimser olalım ki değerlerimiz güzelce artsın. :) Senin değerin bence iyi. Önemli olan iki kat artması diyorlar.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/transfer-sonrasi-betahcg-degerlerimizi-yazalim.228532/

Bende sımdı bu sayfayı okuyodum karamsar olmayalım bencede degerler ıkı katlat ınsallah onemlı olan bu.. Brnımde ıkıncı denemem bırıncısı kımyasal gebelıktı bununda ole olmasından korkuyorum

Bende sımdı bu sayfayı okuyodum karamsar olmayalım bencede degerler ıkı katlat ınsallah onemlı olan bu.. Brnımde ıkıncı denemem bırıncısı kımyasal gebelıktı bununda ole olmasından korkuyorum
Olmaz inşallah, biz de keselerimizi görürüz. Bol bol dua edelim. Sen de haber ver sonucunu kan verince. :)

son durumum bugün beta 402 çıktı. Doktorum yılbaşı tatilinde olduğu için perşembe gününü bekliyorum. Ya iğne olacağım ya da laparoskopi ile tüpüm alınacak. Ters bir zamana denk geldim. Geçende acile gittim 3 saat bekledim sadece kan tahlili yapıldı. Ultrasonla bile bakmadı. Kürtaj öneriyorum dedi üstüne üstlük. Bugün özel hastaneye gittim doktor vajinal bile bakmadı. Karnıma bastıra bastıra bir şeyler görmeye çalıştı. O da iğne yapalım yarın gel dedi. En iyisi doktorumu beklemek. İnşallah o zamana kadar bişey olmaz bana.

X