2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Maşallahhh kuzum maşallahh :nazar: amin inşallah canım benim darısı cümlemize :dua::anneadayı: kuzum doktor arayışına girmişsin sanırım takip için. Medline da bi bayan doktor vardı benim tüm kuzenlerim ona takip olmuştu. Öğrenir sana yazarım. aylin miydi neydi adı tam hatırlayamadım ama çok memnunlardı..
Ay cok iyi olur tatlim gunluk hayatta tavsiye alabilecegim kimse de yok

Tecrübeli arkadaşlara bir sorun var bug8n transferimin 4. Gunu transferin 2. Günden beridir hergun aynı saatte sol kasığımdan vaginam a doğru bir sanci oluyor ilk olduğunda 20 sn ye kadar sürdü sonrakiler 5 sn falan oldu yani anlık ama çok keskin bir şekilde hissediyorum sizce bu iyiye işaret mi başka herhangi bir belittim yok

Tecrübeli arkadaşlara bir sorun var bug8n transferimin 4. Gunu transferin 2. Günden beridir hergun aynı saatte sol kasığımdan vaginam a doğru bir sanci oluyor ilk olduğunda 20 sn ye kadar sürdü sonrakiler 5 sn falan oldu yani anlık ama çok keskin bir şekilde hissediyorum sizce bu iyiye işaret mi başka herhangi bir belittim yok
Bende de aynı belirtiler olmuştu. Tutunmaya başlamasının işareti olarak degerlendirebiliriz demişti doktorum. Ama maalesef benimki olmadı. Inşallah sizinki olur ❤

Oluyor tatlim normal şeyler. Olumlu olarak dgeerlendirebilirisn bence

Daha belirti icin cok erken canim. Ve hic bir belirti tuttugunu veya tutmadiginin isareti degildir. Zamanini bekle test gununde insallah pozitif sonuc alirsin

Mrb lar benim 9. Cu tüp bebek denemem bugün 11. Ci günümm sonucum 252 çıktı sizce normalmi allah hepimizin bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 8 kere negatifi gören biri olarak inşallah doğru sonuçturt düşmez yükselir
Canim 9. Denemen mi ben uc defada pes ettim daha oncekiler hic tutmadimi insallah kucaginada alirsin

Arkadaşlar merhaba ben de muhtemelen haftaya transfer olacağım. İlk denemem. Dualarınızi esirgemeyin lütfen. Bir sorum olacak yardımcı olursaniz çok sevinirim.

Ben normalde tüp bebek süreci 3 ay sürer diye biliyordum hani opu sonrası 1 -2 ay rahim dinleniyor ve sonra dondurulmuşlar transfer ediliyor diye biliyordum.

Ama doktorum önünüzdeki salı opu en gec pazar da transfer olur dedi. Yani taze embriyo transferi. Rahim dinlenmeden yapacak hemen toplam 3 haftada tüp bebek işlemi bitmişim olacak. Senin rahminde ters bi durum yok dinlenmesine gerek yok dedi.

Bu şekilde güvenmeli miyim ?

Arkadaşlar merhaba ben de muhtemelen haftaya transfer olacağım. İlk denemem. Dualarınızi esirgemeyin lütfen. Bir sorum olacak yardımcı olursaniz çok sevinirim.

Ben normalde tüp bebek süreci 3 ay sürer diye biliyordum hani opu sonrası 1 -2 ay rahim dinleniyor ve sonra dondurulmuşlar transfer ediliyor diye biliyordum.

Ama doktorum önünüzdeki salı opu en gec pazar da transfer olur dedi. Yani taze embriyo transferi. Rahim dinlenmeden yapacak hemen toplam 3 haftada tüp bebek işlemi bitmişim olacak. Senin rahminde ters bi durum yok dinlenmesine gerek yok dedi.

Bu şekilde güvenmeli miyim ?
Tabikide guvenmelisin canim. Taze transferle hamile kalipta dondurulmuslarla kalmayanlarda var. Yani o acidan bakmicaksin olaya. Nasip isi. Allah buyuktur. Insallah potif haberlerinide aliriz

sonbahar_98 sonbahar_98 D Dlny3342 Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Inşallah transferiniz sonucu pozitifleri görürsünüz.

D Dlny3342 Ben de taze embriyo transferi oldum. 5. gün embriyosu. Süreç kısa sürüyor bu şekilde. Ben de inanamamıştım. :) Benim idrarda pozitif çıktı kanda test günüm pazartesi yani 1 Ocak kısmetse. Dondurulmuş veya taze transfer doktorun en iyisini bilir. Demek ki senin rahim durumun vs uygun. Rabbim hayırlısını ve sagliklisini nasip etsin inşallah.

sonbahar_98 sonbahar_98 D Dlny3342 Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Inşallah transferiniz sonucu pozitifleri görürsünüz.

D Dlny3342 Ben de taze embriyo transferi oldum. 5. gün embriyosu. Süreç kısa sürüyor bu şekilde. Ben de inanamamıştım. :) Benim idrarda pozitif çıktı kanda test günüm pazartesi yani 1 Ocak kısmetse. Dondurulmuş veya taze transfer doktorun en iyisini bilir. Demek ki senin rahim durumun vs uygun. Rabbim hayırlısını ve sagliklisini nasip etsin inşallah.
O kadar rahatladım ki. Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz iyi haberler alırız

Çok teşekkür ederim allah hepimize nasip etsin
Yani taze de şans düşük diye bişi yok mu
Hayir canim. Allah buyuktur. Sen duani et. Eger surekli dondurulmuslarla hamile kalinsaydi taze transfer yapmazlardi . Herseyin hayirlisini iste

X