2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Arkadaşlar merhaba ben de muhtemelen haftaya transfer olacağım. İlk denemem. Dualarınızi esirgemeyin lütfen. Bir sorum olacak yardımcı olursaniz çok sevinirim.

Ben normalde tüp bebek süreci 3 ay sürer diye biliyordum hani opu sonrası 1 -2 ay rahim dinleniyor ve sonra dondurulmuşlar transfer ediliyor diye biliyordum.

Ama doktorum önünüzdeki salı opu en gec pazar da transfer olur dedi. Yani taze embriyo transferi. Rahim dinlenmeden yapacak hemen toplam 3 haftada tüp bebek işlemi bitmişim olacak. Senin rahminde ters bi durum yok dinlenmesine gerek yok dedi.

Bu şekilde güvenmeli miyim ?
Güven canım benimde öyle oldu sende sorun yoksa bekletmiyorlar

Gunaydın kızlar transfrrımın 10. Gunu test yaptım bu sekıl cıktı yorumlarmısınız

Eklentiler

• IMG_20171231_094719.jpg
    IMG_20171231_094719.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 99
Beklıcem canım tam gununde vereyım kafam daha fazla karısmasın son halı testın
Bencede canim daha yapmada idrar testi. Bende 8.gun yaptim kan vereyim dedim sonrada vazgectim. Surekli iki gunde bir gel yok dis gebelik yok kimyasal olabilir kafam karisacakti. Gittim 12.gun verdim ve guzel sonuc aldim. Yani simdiden sabirli olmayi bilmek lazim. Daha bunun kesesi var kalp atisi var varda var

Haklısın canım ılk tedavı basında kendıme soz verdım gunu gelmeden kan testı yaptırmıcam dıye ıkı gunum kaldı guzel sonuclar alırız ınsallah bu arada testın sılık cızgısı ıyıce belırgınlestı resım koyamadım hayırlısı ınsallah...

Bide belirtilerin kesilmesine takılma bence bi geliyorlar bi gidiyorlar ciddi kanaman olmadığı sürece korkma boşuna strese sokma bebişini:) değerlerimiz çok yakın seninle bendede bi gidiyo bi geliyo belirtiler
Mutlu hatun bu me stress ya demi bi hiçbişeyim yok gibi bi sancılardan kıvaranıyorum yürümek çalışmak ev işi yapmak bişey yapar mı birde yıkanmaktan korkar oldum resmen , rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Haklısın canım ılk tedavı basında kendıme soz verdım gunu gelmeden kan testı yaptırmıcam dıye ıkı gunum kaldı guzel sonuclar alırız ınsallah bu arada testın sılık cızgısı ıyıce belırgınlestı resım koyamadım hayırlısı ınsallah...
Canim hayirli olsun insallah kandada cikar gordum.simdi tekrardan resmi yani varim diye bagiriyor :)

Mutlu hatun bu me stress ya demi bi hiçbişeyim yok gibi bi sancılardan kıvaranıyorum yürümek çalışmak ev işi yapmak bişey yapar mı birde yıkanmaktan korkar oldum resmen , rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Ağır iş yapma iki hafta ama yatağa da çakılma duşunu da al yemeğinide kanaman yoksa. Çok ağır kaldırma yukarı uzanma normal hayatına devam et

X