2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Teşekkür ederm canım. 13 yumurta toplandı. 11i iyi çıktı 5i döllenmiş ama. Zaten sıkıntımız erkekteydi. Şimdi bekliyoruz bugün ilk günleri inşallah iyi olur
Benimde eşimdeydi problem canım.10yumurta toplandı 9döllenme hepsi 5.güne kaldı 1.kalite tek embriyo transfer edildi 6 tanesi 6.gün donduruldu 2 tanesi 6.gün bozulmuş yani eşindede olsa sorun sıkıntı yapma ben hamileyim inşallah sende hamile kalacaksın öyle düşün nasip kısmet de bekle orta kalite tek embriyosu kalıyor insanların koyuyorlar tutuyo 3tane birinci kalite koyuyorlar tutmuyor biraz nasip kısmet dua et gerisi çok düşünme düşündükçe paranoyak oluyor insan :)

Toprağımmm bugün sanırım dokyora gidecektin kalp sesi için. Duydun mu pıt pıtları??

Ayy topragim duyduk cok şükür pıt pıt pıt tam mutluluktan aglayacaktim ki doktor sesi kapadi. Yeter bu kadar diye daha cok küçük. Tadi damagimda kaldi :) rabbim herkese saglikli evlatlar nasip etsin. Darisi en yakin zamanda sizlere insalllah

Ilk denememdi ve çok uzuldum. Eşime söyleyemedim üzülmesin diye. Adet belittim yok ama 6. Günden beri sağ kasigimda batmalarim var. Inşallah yarın kan testi ile sevinirim bir mucize olur da
Canim hayirlisi olsun herzaman yarin kan testi yapinca habersiz birakma insallah tuttunur bebegin

Canim benim 12. Gunde kanda pozitif cikti hatta yuksek bi rakam cikti.
Dun idrarda negatif cikti bugun tekrar kan testi yaptirdim pozitif cikti.
Gonlunu ferah tut. Prediktorlere cok guvenme

Tatlim senin bu soyledigin seyi arkadaslar favorilerine ekleyip ara sira bakmalari lazim.
Idrar testleri cok guvenli degil. Cogu kizlar bir de ustune geceyi uykusuz stresslu geçiriyorlar negatif idrar testi nedeniyle biz her ne kadar sikma canini desekkte burada eminim o psikolikiyle dinlemiyorlardir.

Insallah idrar testi kafasini karistiran herkes okur da rahatlar bir nebze :)

Bu arada sanirim doktorumun danismanligindan memnun degilim ya. Kismet olursa değiştireceğim. Çok hizli cok yogun surekli kosturma hali var. Sorularimi yazdim da gitrim evet vet baska soru var mi diyip durdu. Agirlik ne kadar kaldırabilirim diye sordum battaneiye felan cok agir olur mu mesala dedim kisyaslamak icin. Hayir diyip kestirip atiyor.

Bir ara ultrasona bakarken bak rahmin burada dedi kafasi baska seye kaydi sözünü yarim kesti. Bebek baska taraftaydı rahimden anlamadim . Boyle sorular birakti kafamda.
Sicak suyla dus aldim nette korkunc seyler yaziyordu dedim. Bebegi haslamissin kiz diyip güldü.

Yani tutundurma isleri orani iyi masallah doktorumun ama simdiye kadar hic soru sormadim doktora ama artik sorularımi acik acik dinlegecek leb demeden leblebiyi anlatacak birine ihtiyacim var.

Teşekkür ederm ya çok sağol valla bunları duymak rahatlatıyor beni. İnşallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına. Bende nasip kısmet diyorum zaten ama 11 taneden 6sı gidince ürküttü beni

Masallah size.
Allah saglikla kucagina almayi nasip kismet etsin

Hangi sehirdeydin??

Maşallahhh kuzum maşallahh amin inşallah canım benim darısı cümlemize kuzum doktor arayışına girmişsin sanırım takip için. Medline da bi bayan doktor vardı benim tüm kuzenlerim ona takip olmuştu. Öğrenir sana yazarım. aylin miydi neydi adı tam hatırlayamadım ama çok memnunlardı..

Teşekkür ederm ya çok sağol valla bunları duymak rahatlatıyor beni. İnşallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına. Bende nasip kısmet diyorum zaten ama 11 taneden 6sı gidince ürküttü beni
Teşekkür ederim.Öyle düşünme hiç ürkme 6güzel bi sayı iki tane bile kalsa oda güzel bi sayı sonuçta insanların geride 10tane kaliteli dondurulmuşu var diye onunuda doğurmak isteyecekler diye bişey yok 2 bilemedin 3 olumlu sonuç alsalar kalanlar imha edilecek bu bi gerçek o yüzden canını sıkma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…