2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Hayırlı olsun ins çizgi baya belli o kadar da silik değil zaten

yok canım bariz çizgi var. daha ne olsun. ama ben anlamıyorum ki önceden silik çizginin çıkması bi işe yaramıyor mu?

Arkadaşlar dün transferimin 10. Günüydü idrar testi negatif cıktı. Böyle olup kanda pozitif alan var mi? Yarın 12. Gün kanda baktiricam

Arkadaşlar dün transferimin 10. Günüydü idrar testi negatif cıktı. Böyle olup kanda pozitif alan var mi? Yarın 12. Gün kanda baktiricam
Değer düşükse test algilayamayabilir.
En sağlıklısi yarın yaptırman canim

Ilk denememdi ve çok uzuldum. Eşime söyleyemedim üzülmesin diye. Adet belittim yok ama 6. Günden beri sağ kasigimda batmalarim var. Inşallah yarın kan testi ile sevinirim bir mucize olur da

Canım senin son adet tarihin ne zamandı bir de ayin kaçın da transferin olmuştu
Canım çok şükür duydum gördüm bugün miniğimin kalbi pıt pıt attı :)))) maşallah Rabbim cümlemize yaşatsın bu duyguyu 1 Aralık'ta transfer oldum kuzum 16 Kasım son adet günüm ultrasonda da 6+1 görünüyor

Ilk denememdi ve çok uzuldum. Eşime söyleyemedim üzülmesin diye. Adet belittim yok ama 6. Günden beri sağ kasigimda batmalarim var. Inşallah yarın kan testi ile sevinirim bir mucize olur da
Dur bakalım canm bozma moralini daha. Erkenden yapıyoruz ama 1 gün arayla bile idrarda negatif görüp kan testi pozitif olanlar var. Sen duanı et

Hayırlı olsun canm ne güzel. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

Ayyy çok şükür ne güzel rabbim devamını da getirsin ve inşallah bizde iduyabiliriz o muhteşem sesi bizde 10 ocakta gidecegiz canim

Teşekkür ederm canım. 13 yumurta toplandı. 11i iyi çıktı 5i döllenmiş ama. Zaten sıkıntımız erkekteydi. Şimdi bekliyoruz bugün ilk günleri inşallah iyi olur

Canim benim 12. Gunde kanda pozitif cikti hatta yuksek bi rakam cikti.
Dun idrarda negatif cikti bugun tekrar kan testi yaptirdim pozitif cikti.
Gonlunu ferah tut. Prediktorlere cok guvenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…