2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kizlar 18.gunde minik minik pihtilar crinone jel ile birlikte geri geldi. Benden baska basina gelen var mi?
Benden de geliyor. Böyle siyah siyah karınca gibi. Bazen o karıncalar top haline geliyor. Benim kanamam olmuştu 2 gün önce acaba diyorum ona bağlı bir şey mi yoksa başka bir durum mu söz konusu. Bilemedim yani.

Benden de geliyor. Böyle siyah siyah karınca gibi. Bazen o karıncalar top haline geliyor. Benim kanamam olmuştu 2 gün önce acaba diyorum ona bağlı bir şey mi yoksa başka bir durum mu söz konusu. Bilemedim yani.
Bendende geldi transferin 6.günü gelmişti crinone jel havayla temas ettiginde gelebiliyormuş panik yapmayin

Mrb lar benim 9. Cu tüp bebek denemem bugün 11. Ci günümm sonucum 252 çıktı sizce normalmi allah hepimizin bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 8 kere negatifi gören biri olarak inşallah doğru sonuçturt düşmez yükselir
Ayyy maasallah çok güzel canim voookkk sevindim :KK71::KK71::KK9:rabbim devamını getirtsin inşallah...kac embiriyo kaçıncı gün embiriyosu:anneadayı:

Mrb lar benim 9. Cu tüp bebek denemem bugün 11. Ci günümm sonucum 252 çıktı sizce normalmi allah hepimizin bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 8 kere negatifi gören biri olarak inşallah doğru sonuçturt düşmez yükselir

Bence değerlein çok çok güzel hayırlı olsun allah tamamına erdirsin . 8. denemeden sonra hak etmişsiniz artık :nazar::nazar::nazar:

kızlar değerim 202 çıkmış :KK43: inşallah dış gebelik değildir. 3 kez dış gebelik geçirdim. Bugün 17. günümdü. 11. gün 47, 14. gün 191 çıkmıştı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bunda da vardır bir hayır.

kızlar değerim 202 çıkmış :KK43: inşallah dış gebelik değildir. 3 kez dış gebelik geçirdim. Bugün 17. günümdü. 11. gün 47, 14. gün 191 çıkmıştı. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bunda da vardır bir hayır.
Canım tüp bebekte diş gebelik olabiliyor mu direk rahme birakilmiyor mu embiriyo...valla bilmediğimden soruyorum

Değildir inşallah canım üzme kendini internette okuduğum kadarıyla olabiliyormuş böyle bi sonraki testte fazlasıyla katlanan dünya kadar kişinin yorumunu okudum

Maşallah canım nazar değmesin çok ugrasmissin inşallah katlanarak artsin:nazar:

Canim neden 4. Gun transfer ediliyo bilgin var mi
Canım benimkisi tamamen kendi isteğim. 5.gün bi işim vardı. 4.gün koyalım ozaman dedi doktorum. transfer edilen en üst kalitedeydi. diğer 4 tanesi alt kalitedeydi. onları donduramadık 6.günde hepsi gitti. bakalım nasip artık. bu bana tutunmuşmudur bilmem. çok istiyorum ama.

Kızlar kaç yumurtanız toplandı ? Kaçı döllendi? Döllenenler 5.günü görür mü?
Yumurta sayısı çok önemli değilmiş canım kaliteli embriyoların oluşmasını istiyor doktorlar bir tane bile olsa kaliteli bir embriyo oluştursun gebelik için yeterli diyolar :) hastahaneye gidince illaki birileriyle muhabbet oluyor biri ile konuşmuştum 25yumurta toplamışlar 17tane döllenmiş ama ne yazıkki transfer edilebilecek kadar kaliteli embriyosu oluşmamış hiç tekrar yumurta toplama işlemi için ilaç tedavisi alıyordu.yani çok olması da pek bi anlam ifade etmeyebiliyor az olsun bi tane olsun bebişimiz bizimle olsun :) bende çok takılmıştım sayıya ama çok gereksizmiş...

Yumurta sayısı çok önemli değilmiş canım kaliteli embriyoların oluşmasını istiyor doktorlar bir tane bile olsa kaliteli bir embriyo oluştursun gebelik için yeterli diyolar :) hastahaneye gidince illaki birileriyle muhabbet oluyor biri ile konuşmuştum 25yumurta toplamışlar 17tane döllenmiş ama ne yazıkki transfer edilebilecek kadar kaliteli embriyosu oluşmamış hiç tekrar yumurta toplama işlemi için ilaç tedavisi alıyordu.yani çok olması da pek bi anlam ifade etmeyebiliyor az olsun bi tane olsun bebişimiz bizimle olsun :) bende çok takılmıştım sayıya ama çok gereksizmiş...
doktorum bana az sayıda olması iyi ble hatta demişti. kalitesi açısından. 30 yumurta toplanan insnlar var çevremde de ama Embriyo oluşumundan sonra yaşamıyo malesef. herşeyin hayırlıısı nasibimizde varsa sanırım.

X