2016 üçüz anneleri :)

kizlar iyi geceler belimin agrisindan uyuyamadim ben ya ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum cok kotuyum
Canım dönem dönem oluyor bu sıkıntılar bir bakıyorsun belin bir bakıyorsun kasık ağrısı yaşlılar gibiyiz :)) ben bu aralar alt tarafta çok baskı hissediyorum öyle böyle bir ağrı değişAllah sonumuzu hayretsin inşallah

Gunaydinn kizlarr. Oncumuz azrinden sonra siraya koysak kendimizi bakalim kacinci siradayiz cok merk ettim :)
Sanirsam ilk 5 şöyle
1.azerinnn 31 hafta
2.Wilwarinb 28 hafta olmasi gerek
3.Yesim81 26 hafta
4.Berennsn 20 hafta 1 gun farkla:)
5.Nevintt 20 hafta

Digerlerinin haftalari bir birine cok yakin oldugu için aklimda kalmiyo:)

Oy oy maşallah canım size merakla bekliyodum bende :) ben 19 unda gittim kontrole biri 280 grdi ikizler 270 er gr lardi doktor haftasina göre normaller dedi :)
Bidahaki 9 şubatta bi 320 grami gecsinler istiyorum :)
20. Haftaya girdigimden beri masallahim var. Cok rahatladım hafifledim hamileligin en iyi zamanlarini yaşıyorum :)
Size de maşallah canim:)
Ben aksine haftalarim arttikca zorlanıyorum :)
kizlar iyi geceler belimin agrisindan uyuyamadim ben ya ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum cok kotuyum
Ay baslamis mi sirt ağrıların :KK43:
Günaydın azerin nasılsın ?
Sagolasin balim gece ilk defa tas gibi uyudum bu gece:)

Yarın doktor kontrolüm var canım herhalde o zaman söyler. Bir de nidalat mı nadalat mı öyle bir ilaç varmış sen kullanıyor musun?
Daha yeni gitmemiş miydin canim doktora ne çabuk çağırmışlar yine
Evet ben 27 haftalik iken sanciyla hastaneye gittiğim günden beri nidilat kullaniyorum canim
Nidilat doğumu da geciktiriyomus

X