2016 üçüz anneleri :)

O da ola bilir tabi:)
Ilk defa saat başı wc için taş gibi sertlesmis gobekle kalkmadim:)))
Eşim geçen karnima bakiyo ah sen nasıl tasiyosun bu kadar bebekleri diyo :))
Benim eşimde aynı şeyi dio sen dio şaka zannediosun galiba üç taneyi nasıl taşıycan dio. Bide onlar tekme atmaya başlıcaklar kımıl kımıl nasıl rahatsız olmıcan dio :)))

Babalikla annelik bir deil onlar tekme attikca rahatsiz olmak ne kelime mutluluktan ucacaksin
Kesinlikle :) anne olmak çok farklı bir duygu. Bebekler doğana kadarda hissedemiyorlar malesef. Bizler ilk kalp atışını duyduğumuz anda aşkımız başlıyor. Bazen tekmelerini hissetmek istiyorum kuzularımın ama daha erken :)

Kizlar bi şey sorucam temizlik manyağı olaraktan:))))
Bebisler dogunca en büyük sıkıntılardan biri de temizlik,süpürge açmak olucak büyük ihtimal.kizimda da sesi yuzunden süpürge acamadim aylarca faras supurgeyle supuruyodum :))
Bu sefer sessiz süpürge mi alsam diyorum rowenta falan nasil mesela hic kullanan var mi?gerçekten çok mu sessiz acaba?

Kizlar bi şey sorucam temizlik manyağı olaraktan:))))
Bebisler dogunca en büyük sıkıntılardan biri de temizlik,süpürge açmak olucak büyük ihtimal.kizimda da sesi yuzunden süpürge acamadim aylarca faras supurgeyle supuruyodum :))
Bu sefer sessiz süpürge mi alsam diyorum rowenta falan nasil mesela hic kullanan var mi?gerçekten çok mu sessiz acaba?
Gercektwn cok sessiz ama 850 tl biraz fazla deilmi

X