2016 üçüz anneleri :)

Meraba arkadaslar bende foruma yeni katıldım. Bende üçüz annesi olucam kismetse :) Benim bebisler hem çift yumurta ikizi hem tek yumurta :) Biraz stresli bir hamilelik geçiriyorum. Doktorlar tek yumurta ikizlerinde olabikecek bir ton risk sayıp beni iyice strese soktular. 17+1 haftaligim suan şiddetli bel ağrısı dışında şikayetim yok. Sizin gebeliginiz nasıl geciyor.

Hoşgeldin canim
Allah yavrularını sag salim kucağına almayi nasip etsin
Tek yumurta ikizleri mi ne güzel :)
Sanirim topikte senin gibi hem cift hem tek yumurta olan arkadasimiz vardi
Benim de cok kotu sirt agrilarim oluyo sabaha kadar dönüp duruyorum
Bu arada yas kac,ilk hamilelik mi?nasil oldu?

Hayırlı olsun :) ben topiklerde hem tek hem çift yumurta olan çok gebelik okudum. Risk herzaman için var malesef inşallah Sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almak nasip olur. Cinsiyetlerini öğrenebildiniz mi ? Tedavi ile mi hamile kaldınız ? Benimkiler çift yumurta aşılama ile hamile kaldım. Şuan için bulantılarım devam ediyor ama eskiye oranla daha bi azalmaya başladı sanki yada ben alıştım artık bilemiyorum :) onun dışında ilk defa dün gece bel ağrım oldu :) ilk haftalarımda ufak bi kanamam oldu ama geçti çok şükür. En son bebişlerimin kalp atış seslerini duydum 12. Haftaya gitdiğimde tekrar rutin bir kontrole gideceğim.

BirTutamMutluluk20 hayırlı olsun 29. Haftaya girmişsin :) bende 11. Haftaya giriyorum :) bulantılarım sanki biraz azalmaya başladı gibi inş bu hafta sona erer de dilediğim gibi yiyebilirim :) yemek yiyebilmeyi özledim çok :)))

Sağolasın leydicim
Ben de seni tebrik ederim canim
36 haftamizi da kutlariz inşallah :)
Bulantılarinin azalmasina sevindim

Sağolasın leydicim
Ben de seni tebrik ederim canim
36 haftamizi da kutlariz inşallah :)
Bulantılarinin azalmasina sevindim
Amin inşallah :) hakkımızda hayırlısı olsun
Vallahi bende mutluyum günde 4 defa istifra ettiğim oluyordu şimdi çok şükür 2 günde 1 oluyor :) ama tam anlamıyla geçti diyemeyeceğim devam :s beb alıştım galiba bu duruma artık :)))

Aa 2 gunde birse baya iyimiş canim
Geciyor demek ki
Ya ben sirt ağrısından oluyorum sabaha kadar dönüp duruyorum yatakta
Gündüz de uzanamiyorum ağrıdan

Aa 2 gunde birse baya iyimiş canim
Geciyor demek ki
Ya ben sirt ağrısından oluyorum sabaha kadar dönüp duruyorum yatakta
Gündüz de uzanamiyorum ağrıdan
Son zamanlarda vücut ağırlaşmaya başladığı için yatmak daha zor oluyormuş uyuyamıyormuşsun bide bu süreçte geçecek inşallah az kaldı sonra uykusuz geceler bekliyor :s

Mrhb kızlar benimde sırt ağrılarım dün başladı. Sabah a kadar uyuyamadım ağrıdan. Bulantılar yerini sırt ağrısına bıraktı galiba. Bende 13. Haftama girdim. İş yerinde de uzanamıyorum o yüzden mi arttı ağrılar anlamadım

Valla canim neden olduğunu bilmiyorum ama berbat bi agri
Sanki sirtima civi cakiyolar

Kizlar her ne kadar sakin olucam desem de olmuyo iyice strese sokuyolar beni
Kendi evimde bundan cok dinleniyodum
Allahim bebeklerimi korusun biraz daha uzata bileyim sureyi yoksa hemen yarin dogurucam bu stresle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…