2016 üçüz anneleri :)

Ayy acaba 1 kilo olmuslar midir kuzularim
Bak yine aklima geldi:))
Dün kv e telefonla konusuyo bebekler nasilmis diye soruyolar doktor kiloları düşük demis diyo
Ben mutfaktan duydum kan beynime sıçradı
Ya öyle bi şey yok neresinden neler uyduruyo kadin
Hep böyle konuşup psikolojimi bozuyo
Şükür etmeyi hic bilmiyo Allahim sana 3 torun birden veriyo bi kere de iyi şeyler düşün be kadin

Dün kv e telefonla konusuyo bebekler nasilmis diye soruyolar doktor kiloları düşük demis diyo
Şükür etmeyi hic bilmiyo Allahim sana 3 torun birden veriyo bi kere de iyi şeyler düşün be kadin
Ya kilosu düsük bile olsa herkese ne senin torununun kilosundan iyiler allaha sükür de.. Sükret..

Tabiki kiloları tek bi bebek kadar beklememek lazım ama drun öyle söylediğini nerden uydurmuş. Sen sinirlenme dua et bol bol bebişler için. Ultrason görüntüleri hiç bir zaman bebeklerinin kilolarını net vermiyor malesef. Sağlıklı sıhhatli doğsunlar da kilo dediğin nedir ki zamanla alırlar zaten. Sen psikolojini hiç bozma moralin bozuldukçada yaz bize deşarj ol.

Iste ondan korkuyorum
Ya hissedersem falan diye
Aklima 1000 tane kotu senaryo geliyo
Dikis izine falan bakamam ben korkarım :)))
Korkma canım aklımdaki bütün kötü senertoları at çünkü hiç bir şey hissetmeyeceksin. Dikişlerine bakma zaten kapatıcaklar üzerini bandajla :) dikişler varken bir müddet hareketlerine çok dikkat etmen gerekecek.

Lady senin bi dahaki kontrol ne zaman?bu sefer bebeklerin cinsiyetlerini de ogrenirsin inşallah
Ayyy inşallah bende çok merak ediyorum ama daha çok erken sanırım öğrenmek için :KK43: 3. Ayıma girerken bi gideyim diyorum. Son durumlar ne diye merak ediyorum çok. Randevu almadım daha hastaneden 2 hafta sonra giderim

Tabiki kiloları tek bi bebek kadar beklememek lazım ama drun öyle söylediğini nerden uydurmuş. Sen sinirlenme dua et bol bol bebişler için. Ultrason görüntüleri hiç bir zaman bebeklerinin kilolarını net vermiyor malesef. Sağlıklı sıhhatli doğsunlar da kilo dediğin nedir ki zamanla alırlar zaten. Sen psikolojini hiç bozma moralin bozuldukçada yaz bize deşarj ol.
Hayir olan bi seyi söylese neyse derim
Öyle bi şey cikmadi agzimizdan oyle bi şey soylemedi doktor
Kusura bakmayin kizlar sizin de kafanizi sisirdim cok yazinca da utanıyorum kvdesinden neler yaziyo diye düşünürsünüz diye

Ayyy inşallah bende çok merak ediyorum ama daha çok erken sanırım öğrenmek için :KK43: 3. Ayıma girerken bi gideyim diyorum. Son durumlar ne diye merak ediyorum çok. Randevu almadım daha hastaneden 2 hafta sonra giderim
Bize 13 haftada 2 kiz 1 erkek dendi bi dahaki kontrolde 3 erkek oldugu kesinlesti
Tek bebek gibi erken gozukmuyolar maalesef

Hayir olan bi seyi söylese neyse derim
Öyle bi şey cikmadi agzimizdan oyle bi şey soylemedi doktor
Kusura bakmayin kizlar sizin de kafanizi sisirdim cok yazinca da utanıyorum kvdesinden neler yaziyo diye düşünürsünüz diye
Yok canım öyle düşünme farklı bakış açıları oluşuyor. İnsanın kafası rahatlıo en azından. Çünkü bazen bizlerde daha duygusal davranabiliyoruz farknda olmadan. Önemli olan stresi olabildiğince üzerinden atabilmen. Nasıl rahatlayacaksan öyle

X