2016 üçüz anneleri :)

Evet herşey nasip kısmet hayatta her zaman sürprizler olabilir yeterki sabredin isteyin ve inanın
Ay zor olmadimi cnm ben hamile olduğumu öğrendiğim an her gittiğim doktor zaten sezeryan olr diyorlar çoğul gebelik olduğu için şaşırdım suan

Bana da hep sezeryan diyorlardı ama nasip işte Dr doğumdan sonra artık normal doğum da yaptın bundan sonra artık bol bol doğurursun dedi :) heralde o potansiyeli gördü bende  Allah olmayanlara versin inşallah bize de bu yavrularımızı hayırla büyütmeyi nasip etsin Amin

Amin insallh sen Ankara'da kaçıncı haftada devam etmeye basladin cnm benm 20.haftama girdim haftaya gdcgm Ankara'ya Hacettepe özgür ozyuncu diye bir doktor var onu öneren cok oldu doktorum da onu onerdi ona devam edim diyorum ama hasta almiyormus başka randevusu kapaliymis ama ugrasicam bakalım insallh skintisiz atlatirim

Ayy kız maşallah sana aynı istediğim idol gebeliğin nasıl oldu normal mi klomenle mi

Yaşadığım yer küçük olduğu için hiç bir Dr bakmak istemedi kanamam başladı 16.haftanın sonlarında dursun diye iğne verdiler onu bile çok zor bulduk eczacı bulursanız fazla alın sonra belki yine lazım olur dedi dalga geçer gibi bizde mecbur apar topar Ankara'ya gittik yanında kalabilecek birileri vardı şükür yoksa ne yapardık bilmem Allah kimseyi darda bırakmasın :)

Valla şoktayım.bize ihtimal bile vermediler ilk çocuğum normal yolla oldu ikincide dormal doğum söz konusu değil di bile
Canım doktorlara pek güvenmemek gerekiyor sonuçta onların ellerinde olan bir şey yok Allah doğ derse hepsi doğar inş herkese hayırlı ve kolay normal doğumlar diliyorum
bunun ikiyle üçle alakası yok diye düşünüyorum

Merhaba kızlar nasılsınız. Ben bugün şeker yüklemesi yaptırdım 23+2deyiz. Doktorum 26 da ciğer geliştiricinin bir dozunu vururuz her ihtimale karşı dedi tecrübeli anneler siz bunları kaçıncı haftanızda yaptırdınız. Bu arada kilolarıda haftalarıyla uyumluymuş 539,532,530 gr

Canım şeker yüklemesi çok zararlı neden yaptırdın ben yaptırdığımda 3 gün çocuğum hareket etmedi çok korkmuştum

Kızlar bizimde bugün kontrolumuz vardı iki kız bir erkek denilmişti ama meğer ki iki erkek bir kızmış maşallah gelişimleri güzel dendi kilolarını bilmiyorum henüz gramajimiz yok dediler haftaya allahn izniyle Ankara'ya gideceğim orada devam edeceğiz şeker yüklemesi konusunda bende tereddutteym etraftan duyduğum kadarıyla daha sonra şeker hastalığı falan yapyrms bazıları yaptrmyr ama gerekli olmasa zararı olsa doktorlar istemez heralde birde çoğul gebelikte daha önemli bu gibi şeyler çünkü çoğul gebelikte gebelik şekeri hipertansiyon ve birçok sıkıntının olma ihtimali daha yüksek bizde 19+1iz

Aaa bizim gibi biz de iki erkek bir kız maşallah canım bencede önemli varsa şeker problemi sonra gebelik zehirlenmesine yol açabiliyormuş Allah korusun

Canım ne bileyim doktoruma çok güveniyorum önerdi yaptırdım hem şeker falan olunca o daha zarar sonra bebeklere sordun mı peki doktoruna neden hareket etmemişler benimkiler ediyorlar ama
Ay canım Allah bağışlasın miniklerini inş normal ve geç doğum olurda gelişirler
Doktor normal demişti ama bi daha asla yaptırmam o ne ya bi bardak şeker içiriyorlar canan karatay kesinlikle yaptırmayın diyor

Herkes birşey diyor valla sen doğum yaptın mı canım yaptıysan kaç haftalık doğum yaptın kiloları neydi

Herkes birşey diyor valla sen doğum yaptın mı canım yaptıysan kaç haftalık doğum yaptın kiloları neydi
Canım benim tek gebelik senin gibi çoğul değil de inş bi gün olur bi oğlum var şimdi ikinciye hamileyim 9 haftalık bu da tek galiba aile o kadar çoğul da var ama hayırlısı inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…