2016 üçüz anneleri :)

7 yaşında kızım yazmışsın kız kardeşin galiba Canm demi :) bide ne zaman gideceksin doktora haberlerini bekliyorum
Evet kız kardeşim klavye arada saolsun benim yerime düzeltiyor :KK70:
Bakal en son 28 nisanda gitmiştim günün geçerse veya adet olursan gel demişti.

Bugün 5.günüm 11.günde belli oluyor diyorlar kasıklarımda batmalar felan var inşallah olumludur

Instagram felan kullanıyor musun Canm
Evet 1 kez klomen kullandım şubat ayında sonra çatlatma iğnesi vuruldum.

8 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum.

Yok canım kullanmıyorum bu siteyide tesadüfen birşeyler araştırırken buldum fazla internette gezmeyi sevmiyorum

Slm. Kizlar Allah hepimiz yardim etsin
Ücüz bekleyenler cogul gebelik dileyenler hayirlisini vrrsin rabbim.
Ben buranin eskilerindenim bebislerim 6 aylik oldular iki erken bir kiz cok zor hic buralara
ugrayamiyorum artik sizlere tavsiyem hamileliginizin kiymetini bilin inaninki uyuyamadiginiz o zamanlari bile arar olcaksiniz ben 52 kg hamile kaldim 32+dogum yaptim 10 gün sonra 27 kg verdim simdi 53 kg yim.son haftalarda tekerlekli sandaliyele geziyordum ama onu bile ariyorum hepimize Allah yardim etsin saglikli hamilelikler diliyorum .
Eski arkadaslar bebislerinizi öptüm cokkk .

Ben buranin eskilerindenim bebislerim 6 aylik oldular iki erken bir kiz cok zor hic buralara
ugrayamiyorum artik sizlere tavsiyem hamileliginizin kiymetini bilin inaninki uyuyamadiginiz o zamanlari bile arar olcaksiniz ben 52 kg hamile kaldim 32+dogum yaptim 10 gün sonra 27 kg verdim simdi 53 kg yim.son haftalarda tekerlekli sandaliyele geziyordum ama onu bile ariyorum hepimize Allah yardim etsin saglikli hamilelikler diliyorum .
Allahım yardımcın olsun büyütmüşsün ikizlerini hayırlı evlat uzun ömürlü çocuklar olurlar inşallah..

Dopumun nasıldı canım eğer uğrayabilirde bilgilendirirsen sevinirim

Doktor başladı 12ye kadar Folik asit kullandım sonra d3 başladık 16da decavit başladık şuan d3 ve decavit kullanıyorum
Ayy bizim doktor birşey demedi hiç tüp bebek yaptrdgm doktorum folikasit doğuma kadar demsti başka da birşey yok bu ara elimde uyuşma olyr bide hemen yoruluyorum kollarım agryr

Allh yardimcin olsun Canm senin üçüzler tüp bebek mümkün klomenle felan mı oldu

Maşallah büyütmüşsün yine :) kendin mi bakıyorsun sadece, başa çıkılıyor mu :KK43:

Kızlar iki üç gündür fena şekilde basım ağrıyor gözlerim zonkluyor resmen ellerim ve bileklerim çok ağrıyor özellikle sabah uyandığımda sizde de oldumu böyle seyler

Kızlar iki üç gündür fena şekilde basım ağrıyor gözlerim zonkluyor resmen ellerim ve bileklerim çok ağrıyor özellikle sabah uyandığımda sizde de oldumu böyle seyler

Bol su iç genel olarak, doktorunu da haberdar et. Benim ilk hamileliğimde son haftaya doğru ellerim ve bileklerimde ağrı, şişme olmuştu ama o da artık normaldi.
Doktorunla konuş mutlaka

X