2016 üçüz anneleri :)

Çok acil şeyleri al gerisini doğumdan sonraya bırak ben öyle yapmayı düşünüyorum 32de nasıl yapacaksın ki

Zaten 35ten önce doğarlarsa illa küvozde kalıcakları için ne kıyafete ihtiyaçları var ne de beze. Bi tek süt sağmak için pompa Laz'ım olur, o da bende var.
Doğumdan sonra bile alınır kıyafetler. 35ten sonra doğarlarsa da 34. Hafta gibi internetten alırım ya da eşim çıkar alır.

Zaten 35ten önce doğarlarsa illa küvozde kalıcakları için ne kıyafete ihtiyaçları var ne de beze. Bi tek süt sağmak için pompa Laz'ım olur, o da bende var.
Doğumdan sonra bile alınır kıyafetler. 35ten sonra doğarlarsa da 34. Hafta gibi internetten alırım ya da eşim çıkar alır.
Aynen canım sağlıklı doğsunlarda Birgün de herşeyi halledersiniz

Ne güzel işte rahatlık iyidir herşeyi kafaya takmaktansa. İsim düşündünüz mü peki ben de amma çok soru sordum :-)

Onu Da düşünmedik daha, ama artık düşünmeye başlarız herhalde. 28. Haftayı bi bitirelim de ondan sonra diye konuşmuştuk eşimle. Bi tane bile bulmak zor, bakalım nasıl 3 tane isim bulcaz

Bana dua edin o zaman Canm bende üçüz hamile kalmak istiyorum aranıza girerim inşallah hayirlisindan :)) sizler tecrübe olursunuz bana :))
İyim çok şükür arada ağrılarım oluyor ama oda hamile olduğumu ogrendigimden beri devam ediyor kontrole gitmedim 15.haftamda gidim diyorum cinsiywtlerini belki şuan söylemez diye snin nasıl gidiyor kimse yok galiba 2017de üçüz anneleri keşke cogalsak da destek olsak hep

Aa ne diim bilemedim aynı senin durumundayım dokuz haftalık.ve benfe işe başlıcaktım.bütün enerjimi kaybettim tekrar hamileliğe nasıl dayancam bilmiyorum. Benimde kolay kolay gebelik olmuyodu.klomen kullanöıştım dört beş kez.beş ay aradan sonra üçüzler olmuştu.klomene bağlamıştım.tek tüpüm kapalı dış gebelik yüzünden. Nasip
Canm senin üçüzler klomenle mı oldu

Sağol canım artık söyler herhalde doktorun bize de haber ver
Dün gittim kontrole daha tam anlayamayiz dedi çünkü normal ultrasonla baktı biri büyük ihtimal erkek dedi biri kıza benziyor dedi diğeri de poposunu dönmüştü onu göremedi diğerlerinden de emin değil tam ik hafta sonra yine gitcem kızlar bu haftalarda yapılamadı gereken tahlil kullanmam gereken vitamin flan varmı unttm sormayı doktora ben folbiol kullanyrm sadece

Dün gittim kontrole daha tam anlayamayiz dedi çünkü normal ultrasonla baktı biri büyük ihtimal erkek dedi biri kıza benziyor dedi diğeri de poposunu dönmüştü onu göremedi diğerlerinden de emin değil tam ik hafta sonra yine gitcem kızlar bu haftalarda yapılamadı gereken tahlil kullanmam gereken vitamin flan varmı unttm sormayı doktora ben folbiol kullanyrm sadece

Daha sadece multivitamin kullanıyosun canım. Ben folik asit de alıyordum. İlerleyen haftalarda kalsiyum, Demir takviyelerine başlamıştık biz. Senin üçü de ayrı ayrı mı? Bakcak çok Bebek var :KK70:

Bebeklerini dünyaya getiren anneler size birşey sormak istiyorum. Sadece süt yetiyor mu, yetmiyorsa mesela ne kadar mama masrafı oluyor aylık? Biberon için özel kolik biberonları varmış, onlardan mı tercih ettiniz yoksa herhangi bir biberon da olur mu? Bez stoklamaya gerek var mı, numarası hemen değişiyor mu yoksa?

Aklımı kurcalamaya başladı artık bu sorular :)

Daha sadece multivitamin kullanıyosun canım. Ben folik asit de alıyordum. İlerleyen haftalarda kalsiyum, Demir takviyelerine başlamıştık biz. Senin üçü de ayrı ayrı mı? Bakcak çok Bebek var :KK70:

Bebeklerini dünyaya getiren anneler size birşey sormak istiyorum. Sadece süt yetiyor mu, yetmiyorsa mesela ne kadar mama masrafı oluyor aylık? Biberon için özel kolik biberonları varmış, onlardan mı tercih ettiniz yoksa herhangi bir biberon da olur mu? Bez stoklamaya gerek var mı, numarası hemen değişiyor mu yoksa?

Aklımı kurcalamaya başladı artık bu sorular :)
Evet bebeklerin ucu de ayrı canm bende sadece folikasit kullnyrm şuanda ama yetrsz olmasndn korkyrm aklına takılan bu soruları bende çok merak edyrm

benimkiler hemen göstermişlerdi :-) ben şuan decavit ve d3 diye bir damla kullanıyorum canım

Günaydınnn kıslar nasılsınız ?

Bende çoğul gebelik istiyorum rabbim nasip ederse tabi,
22.23.24 nisan menogon vuruldum
22.28 arası femara kullandım 28de kontrole gittim 6 yumurtan oluşmuş çokgüzel dedi.

28.2 arası femaraya devam ettim.
28.29.30 menogon vuruldum tekrar
3 mayısta çatlatma iğnesi vuruldum ve vurulduğum günden itibaren günde 1.2 kez ilişkiye giriyoruz.

Sizler gebeliği ne zaman öğrendiniz üçüzler zor oluyormu ?

Benim kullandıklarımdan kullanıp gebe kalanlar varmı aranızda bana yardımcı olursanız sevinirim:rolleyes:

X