2016 üçüz anneleri :)

Off artik boyle haberler okumak istemiyorum yemin ederim elim kalbimin uzerinde okudum yine
Allah sana sabir,dayanma gücü, diger yavrularina da uzun omurler versin inşallah
haftaniz iyi diye biliyodum ben neden böyle oldu ki simdi
Basin sag olsun...

Allahım sabur versin. Kaderin önüne geçilmiyor. Sen yavrun içinyapabileceğin herşeyi yaptın. İnşallah tez zamanda ikisini sağlıklakucağına alırsın

Başın sağolsun Allah sabır versin. İnşallah diğerleri tez zamanda sağlıkla evinize kucağınıza gelirler.

Basın sagolsun canim allah diger bebeklerine saglik ve omur versin insallah. Sen de zor biliyorum ama diger bebekler icin kendini toplamalisin

Ne yazsam ne desem boş arkadasim sabir diliyotum Allah iki evladina saglikli uzun ömürler versin cok üzüldüm her daim dualarimdasiniz

Slm canim, iyiyiz cok sukur sen nasilsin bebisler iyi mi ☺bizim yarin kontrolumuz var ek gidaya geciyoruz bir degisiklik olmazsa
Teşekkür ederim biz de iyiz cok şükür
4 subatta dogum gunumuz var yaklaştıkça sabirsizlaniyoruz:))1sene nasil gecti hic anlamadim yemin ederim:))
Size de maşallah ek gida konusunda merak ettigin bir şey olursa yardimci olmaya çalışırım
biz taburcu olduk bugün çok şükür çok zor günler geçti ams geçti çok şükür hepsi geride kaldı...
Ne kadar guzel canım
kötü haberden sonr sizin iyi haberinizi duymak cok sevindirdi beni
Gozun aydin Allah omurlerini uzun eylesin inşallah
darisi tüm bebek yolu bekleyen annelere inşallah

Azerin biraz ek gıda serüvenini anlatsana ben biraz başladım ama sanki rahatsiz olutorlar.bu arada bizde 6 yı bitırcez haftaya. Tamamlanmış 5 i.yoğut gaz yapıyo.sebze çorbası verdim.bilmiyorum cesaretim kırıldı bugün mama vercem zaten gündüz emmiyolar.akşam 11 . 2 sabah 6 gibi besliyorum.aralıksız uyumuyolar.normalmi

Canim biz yaza denk geldigimiz icin seftali puresiyle baslamistim ilk önce
sen elma,armut,havuç puresiyle baslaya bilirsin mesela
Once ayri ayri her gün birini ver
eger problem olmazsa yavas yavas karistir
ben mesela sekerli su yerine pekmezli su veriyorum o sizin icin daha erken sanırım
havuc ve patatesi az sulu pure yapip vere bilirsin
Peynir vere bilirsin
Ilk aylar biraz sıkıntılı her şeyi veremiyosun maalesef
biz tamamlanmis 6 aydan sonra et suyunda corbalara,pekmeze,yumurtaya,muhallebiye basladik
Ilk zamanlar ek gidayi pek sevmediler ama yukarda saydiklarimi verdikten sonra maşallah pek istahlilar
yoğurt istersen mamadan yapa bilirsin belki o gaz yapmaz
Internetde araştır bebek mamasindan yogurt diye cikicak hemen.az sulu ve tatli oluyo normal yogurta göre

Masallah buyumusler yavrular ☺ aslinda hep birlikte buyuduk bende heyecanlandim simdi miniciklerdi bak 1 yasina girecekler ☺☺☺ ek gidaya bu hafta sonu basliyorum doktorumuz yumurta sarisi labne peynir ceviiz sabah kahvaltisi, yogurt, elma yada armut puresi, pirinc ununa muhallebi ver azar azar dedi sanki bu kadar sey bir anda fazla gibi geldi simdi okuyup duruyorum netten hepten kafam karisti sen nedersin

Bide sebze corbasi zeytin yagda ekle dedi

Bana da biraz karisik geldi menunuz
Mesela yumurta ve cevizi ayni anda simdilik verme bence
Muhallebiyi mamayla yap dedi herhalde dimi?

Arslan-3 senin bebekler ne kadarlık biz 5 aylık olduk tamamlanmış 4 ne yapmalıyım ne zaman nasıl başlamalıyım ek gıdaya bilemiyorum netten araştırınca benim de kafam çok karıştı

Canim uyku konusunu atlamisim
Benimkiler de nerdeyse seninkilerle ayni besleniyor
Aksam 10 ,2 sabah 5
Uyku konusunda 2nin gece uykusu iyi ama 1i cok fena dogdugundan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…