2016 üçüz anneleri :)

Hele bu yabancılar çok fena kolay yollardan para kazanmaya alışmışlar zora hiç gelemiyorlar. Bütün işi bşzde onlar sadece yardımcı oluo bide dünya para alıyolar

Ben kendim bakarım bakıcı istemem diyorum ama acaba çok mu atıyorum bilemiyorum
Yanlızda bakılır elbet ama çok zor oluyor gerçekten çok yıpranıyorsun Allahtan arada annem kardeşim yardımcı oluyo bana yoksa kafayı yerdim. Hayrlısıyla birini bulıyım die bakıom inana hele büypdükçe sorıiımlıluk daha artıyo mutlaka yardımcı şart bence verimli olamıosun üçüne birden

Mecbur kalınca yalnız bakıyorsun ama insan çok yıpranıyor sadece bebekler değil ki ev işi yemek misafir ikram vs derken bide erkek bizimkiler gazıydı fıtığıydı dinlenmeye vaktin kalmayı bırak neredeyse oturmaya vaktin olmuyor ama bazen bir gülücük atıyorlar sana sanki herşey bitiyor :) 3 aylık olduk biz 3 ay daha geçip oturmaya falan başlarsak biraz daha kolaylaşır işler diye umuyorum artık nasip kısmet :)

Yani aslında ilk 1 ay annemin kalmasını istiyorum o da istiyor sonra da eşimin annesinin evi bi üst sokak gibi bişey aşırı yakın o gelir gündüz akşam da eşim var zaten diye düşünüyorum şimdilik tabi fikrim değişir mi o zaman bilemiyorum
Çok teşekkür ederim öncelikle vakit ayırıp yazdığın için :)
Biz eşimle gittik kontrole öyle öğrendik ikimizde şok yaşadık gerçekten bi de biz daha çok Yeni evliyiz daha yazın evlendik zaten hani bizimki biraz şok üstüne şok oldu ama çok büyük mutluluk tabi
Maşallah Ne güzel sıkıntılar çekiliyor zor bi süreç ama bizim ödülümüz büyük Allah kısmet ederse bende o günleri görürüm inşallah onların bi bakışı bi gülüşü bütün dertleri unutturur zaten Allah analı babalı büyütsün yazıları güzel olsun yavrularınızın

Yani benim de eşimin annesi var işte yakın hani o yüzden rahatım biraz aramızda iyi şükür o gelir yükümü hafifletir en azından o da çok heyecanlı ilk torun 3 tane birden gelcek bir de :)

İnşallah öyle olur ben dua ediyorum inşallah bana çekeinler diye ben çok usluymuşum annem anlatır ben hiç senin gece uyandığını bilmem diyor ya da hastalık haricin de hiç öyle sallamazdım seni yatağına yatırırdım uyurdun saatin gelince der inşallah bana çekerler bu konularda

Gözün aydın canım hayırlı olsun, hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz az çok üçüz hamilelik kolay değil umarım seninki kolay bi hamilelik olur.rabbim miniklerinizi hayırlısıyla kucağınızada almak nasip etsin

Oyy maşallah ya topigimizin en tombik bebekleri:)))gozunuz aydin
Kac haftalik dogdular canim
Rekor sende galiba
Arkadaş yeni doğum yaptı yazamıyo sanırım ben söyleyim 35+ 4 te doğum yaptı maaşallah.şimdi sıra bende sanırım 33 haf.lığım bende korkuyorum bana da dua edin nolur

Arkadaş yeni doğum yaptı yazamıyo sanırım ben söyleyim 35+ 4 te doğum yaptı maaşallah.şimdi sıra bende sanırım 33 haf.lığım bende korkuyorum bana da dua edin nolur
Evet okudum canim eski sayfalarda maşallah cok iyi bi hafta serklaji var miydi cok merak ettim
Rekoru tazelemeni bekliyorum inşallah 36 haftayi tamamlarsin canim:))

Kizlar ek gidaya biz tamamlanmis 5 ayimizda geçtik
Ilk olarak meyve puresiyle basladik sonra havuc ve patates püresine geçtik simdilerde corbalar,muhallebiler,meyveli yogurtlar,pekmez bunlardan da yiyoruz
onur acaip iştahlı ek gidaya karşı :))bi şey koyamiyoruz agzimiza hemen yurutecle kosa kosa geliyo bagirmaya basliyo ona da verelim diye:))))acaip obur:)))
ömür de istahli onur kadar olmasa da en azindan elimizden almaya calismiyo:)))
Ozan ek gidayi pek sevmiyo mamayi seviyo o yemek verince oguruyo:)

Evet okudum canim eski sayfalarda maşallah cok iyi bi hafta serklaji var miydi cok merak ettim
Rekoru tazelemeni bekliyorum inşallah 36 haftayi tamamlarsin canim:))
Amin inş tamamlayabiliriz hayırlısıyla sizler gibi kucağımıza alabiliriz inş.serklajı varmıydı bilmiyorum.

maşallahhh yaaa :)) darısı bizlere olur İnşallah

Maaşallah kuzulara
Bize dr ilerde kesinlijle yürütece koymayın dedi. Kısırlığa kadar sebep olabiliyormuş. Bide tv 2 yaşına kadar kesinlikle izlememeliymiş
Bizde 4. Ayımızı doldurduk drumuz ek gıdayla ilgili bir şey söylemedi şimdilik ama ben bi üzümün suyuyla deneme yaptım. Ama pek bişi anlamadılar ilaç zannettiker sanırım

Televizyonla da oyaliyoruz bazen maalesef
Baska türlü cok zor
3 bebegi hele de hiperaktif ve mizmiz bebeklerse oyalamak cok zor oluyo
Yuruteci bi tane aldik sirayla oturuyolar dedigim gibi baska türlü 3u de kucak istiyo yetisemiyoruz
Bakicimiz sabah 9 aksam 5e kadar yanimizda sonra gidiyo
4 cocugu oyalamak cok zor gerçekten
Bebeklere elma suyu vermeni oneririm canim

Hanımlar merhaba hayırlı akşamlar ben 4.günü 3emriyo transfer ettırdım,ve bugün 18. Günüm vajınal ultrasonda üçüz kese gördü doktorum ama söyle bir şey söyledi iki tane kese 5mm bir tane kese 15 mm olarak gözüküyordu ve büyük olan kesenın kenarlarında sekil bozukluğu var gibi ama bunlar için çok erken 10 gün sonra bir daha bakalım dedıler ben çok üzgünüm ne yapacağımı bılemiyorum siz tecrübeli üçüz anneleri tecrübelerinizi benimle paylasın bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa az da olsa içime su serpin ne olur ... Hayırlı aksamlar

Triplets geçmiş olsun. Kiloları çok iyi. Rekor sende maşallah.
Yeni gelen wrkadaşa da hayırlı olsun.
Biz dördü bitirdik.ikisi üşütmüştü.ateş öksürük vardı.iki üç gün zor geçti. Bende grip olmuştum bu gün iyileştim üç günden sonra. Çok zor hasta olmamak lazım.aldıkları kiloyu verdiler sanki. doktorada götürmedim.pzartesiue geçmezse gitcem. Peditus kullandım doktor tavsiyedi ile.bitde resmen kel oldum ben ya
Sizde öylemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…