2016 üçüz anneleri :)

Triplets geçmiş olsun. Kiloları çok iyi. Rekor sende maşallah.
Yeni gelen wrkadaşa da hayırlı olsun.
Biz dördü bitirdik.ikisi üşütmüştü.ateş öksürük vardı.iki üç gün zor geçti. Bende grip olmuştum bu gün iyileştim üç günden sonra. Çok zor hasta olmamak lazım.aldıkları kiloyu verdiler sanki. doktorada götürmedim.pzartesiue geçmezse gitcem. Peditus kullandım doktor tavsiyedi ile.bitde resmen kel oldum ben ya
Sizde öylemi.
Çok teşekkür ederim kiloları iyi ama yine de küveze girdiler sizede geçmiş olsun

Biri bana ne olur cevap versın yokmu cevap verecek biri benim gibi kese boyutları farklı olan kımse yokmuydu arkadaslar ?
Valla canım bende hiç öyle kese boyutu falan bakılmadıki hiçbi fikrim yok oyüzden yazmadım.rabbim yardomcın olsun. Okadar detaylı kontroller yaptırırsan yıpranırsın dr lar bisürü şey söylüyolar şöyle olur böyle olur hepsini düşünürsen çok üzülürsün

Hanımlar merhaba hayırlı akşamlar ben 4.günü 3emriyo transfer ettırdım,ve bugün 18. Günüm vajınal ultrasonda üçüz kese gördü doktorum ama söyle bir şey söyledi iki tane kese 5mm bir tane kese 15 mm olarak gözüküyordu ve büyük olan kesenın kenarlarında sekil bozukluğu var gibi ama bunlar için çok erken 10 gün sonra bir daha bakalım dedıler ben çok üzgünüm ne yapacağımı bılemiyorum siz tecrübeli üçüz anneleri tecrübelerinizi benimle paylasın bu konuyla ilgili bir bilginiz varsa az da olsa içime su serpin ne olur ... Hayırlı aksamlar
Merhaba canim
Bana da kese boyutlarında bi sorun soylemediler
Bak doktor cok erken daha demis dusunme sen bunlari doktorlar garip insanlar biraz:)bu gün cok itinayla soyledigi seye yarin pek onemli değildi aslinda da diye biliyolar:)
10 gün dua et her sey Allahin elinde inşallah hayirlisini verir
Buraya yaz haberdar et bizi de

Biri bana ne olur cevap versın yokmu cevap verecek biri benim gibi kese boyutları farklı olan kımse yokmuydu arkadaslar ?
Benimde de farklı idi 1 tanesi çok çok küçüktü 6 haftalikken 2 si boyutları aynıydı doktor küçük olan gelişmez kaybolabilir bi 10 sonra net bişey ortaya çıkar dedi ama o minnak ta 10gün sonra diğerlerine yetişti hemen hemen aynı boyuta geldi nasibi varsa olur canım allah ayarlıyor sen kafana takma dua et

Benimde de farklı idi 1 tanesi çok çok küçüktü 6 haftalikken 2 si boyutları aynıydı doktor küçük olan gelişmez kaybolabilir bi 10 sonra net bişey ortaya çıkar dedi ama o minnak ta 10gün sonra diğerlerine yetişti hemen hemen aynı boyuta geldi nasibi varsa olur canım allah ayarlıyor sen kafana takma dua et
Meraba tekrardan geçmiş olsun nasılsınız merak ettim.gebelik zehirlenmesi/ preeklemsi yaşadım demiştinizya bi sprun oldumu onla ilgili.bendede onun belirtileri var korkuyorum ayaklarım ve bi bacağım çok şişti siz de nasıl anladılar biraz bilgi verirmisiniz.

Meraba tekrardan geçmiş olsun nasılsınız merak ettim.gebelik zehirlenmesi/ preeklemsi yaşadım demiştinizya bi sprun oldumu onla ilgili.bendede onun belirtileri var korkuyorum ayaklarım ve bi bacağım çok şişti siz de nasıl anladılar biraz bilgi verirmisiniz.
Sağol canım iyi olmaya çalışıyorum bebeklerimin hasreti var :KK61:çok özledim normalde hergün 3_4 arası görebiliyoruz ama hafta sonu görüşme yok :KK20: malesef ama saglikla kucama almam icin sabretmem gerekli ellerimin içi kaşınıyor benekler vardı vücudumda bide tansiyon vardı

Sağol canım iyi olmaya çalışıyorum bebeklerimin hasreti var :KK61:çok özledim normalde hergün 3_4 arası görebiliyoruz ama hafta sonu görüşme yok :KK20: malesef ama saglikla kucama almam icin sabretmem gerekli ellerimin içi kaşınıyor benekler vardı vücudumda bide tansiyon vardı
Sağlıkla doğdudularya inş evinizede gidersiniz en kısa zamanda, ayy hemen özlenir heralde dimii anne olmak bu olsa gerek. İsimlerini sorsam özel olurmu ben birine hala karar veremedim ikisi bellide.benim bacağım neden şişti ozamn ya kütük gibi oldu bugün dr u arıcam tansiyonum iyi ama şiş işte bacak ve ayaklarım:-(

Sağlıkla doğdudularya inş evinizede gidersiniz en kısa zamanda, ayy hemen özlenir heralde dimii anne olmak bu olsa gerek. İsimlerini sorsam özel olurmu ben birine hala karar veremedim ikisi bellide.benim bacağım neden şişti ozamn ya kütük gibi oldu bugün dr u arıcam tansiyonum iyi ama şiş işte bacak ve ayaklarım:-(

Ciğer geliştirici iğne yaptı beni öyle bacaklar veayaklar şişirdi benimde hala şiş kaç haftalık oldun bencede sor ben sordum acil gel dedi bana zaten o gün randevum vardi bu zehirlenme şişlikler yapıyormuş bebeklerin ismi kız net belli Hatice zülal :anne:erkekler Ömer ve selim ama onlarada 2. İsmi düşünüyoruz yarın inşallah nüfus cüzdanı için başvurcak o yüzden bu gece net belli ederiz

Ciğer geliştirici iğne yaptı beni öyle bacaklar veayaklar şişirdi benimde hala şiş kaç haftalık oldun bencede sor ben sordum acil gel dedi bana zaten o gün randevum vardi bu zehirlenme şişlikler yapıyormuş bebeklerin ismi kız net belli Hatice zülal :anne:erkekler Ömer ve selim ama onlarada 2. İsmi düşünüyoruz yarın inşallah nüfus cüzdanı için başvurcak o yüzden bu gece net belli ederiz
İğneyi yaptıralı baya oldu benim ondanmı şişti acaba yarın 34. Haf gircez inş.isimleri çok güzelmiş minnoşların ömürleride öyle güzel olsun:-) bizimde kız belinay, oğluşun biri eymen diğerini düşünüyoruz bakalım

İğneyi yaptıralı baya oldu benim ondanmı şişti acaba yarın 34. Haf gircez inş.isimleri çok güzelmiş minnoşların ömürleride öyle güzel olsun:-) bizimde kız belinay, oğluşun biri eymen diğerini düşünüyoruz bakalım
bizim kerem erdem görkem olucak inşallah eşim görkemi değiştirsekmi deyip duruyor ama uygun bi isim se bulamadık.. yaaa maşallahh ben de o günleri görürmüyüm ki korkuorum 30+4 üz bugün ödüm kopuo suyum gelcek die eskidi gibi de yiyemiorum artık bebekler kilo alıodur inşallah salı kontrol var.. bebeklerin kilosu nasıl 2000 g oldular mı ?

Bende de doktor ile konuştum epidural veya sipinal yapalım dedi genelde çocuk daha çok narkoza maruz kalıyormuş ben korkuyorum yani heycanlanirim dedim oda merak etme onlar doğunca tek tek sana gostericez falan dedi benim ilk doğumum genel di artık buda farklı olsun diye düşündüm bu arada benim avuçlarım ve ayak altlarım kollarım çok kaşınıyor zaten gobegimin kasintisi zaten dinmiyo gebelik kolestazi olabilir diye okudun nette endişelendin en geç salı doktora gitmek istiyorum sizden böyle durum yasayan varmı
Canım merhaba.ben ayak kaşıntılarından hep sabahladım hamileligimin son iki ayı.kovada suyun icersine sokuyordum.tüm tetkiklerim normaldi.dr.um aşırı ödemimden dolayı oldugunu soylemişti.ödem kan dolaşımını etkiliyormuş.cok zordur canım Allah kolaylik versin.

Canım merhaba.ben ayak kaşıntılarından hep sabahladım hamileligimin son iki ayı.kovada suyun icersine sokuyordum.tüm tetkiklerim normaldi.dr.um aşırı ödemimden dolayı oldugunu soylemişti.ödem kan dolaşımını etkiliyormuş.cok zordur canım Allah kolaylik versin.
Ayak ve bacaklarınız şişmiydi acaba.şuan ben ç ok kötüyüm bi bacağım diğerinin iki katı oldu nerdeyse korkuyorum niye böyle oldu diye bebişler etkilenirmiki

Canım merhaba bende öyle seyler yoldaşa kalp atışlarını görmedim bendekı tek sorun kese boyları farklı büro 15mm diger iki tanesi 5mm salı günü nidaya giricem daha 10 gün olmadı ama merak edıyorum Can'ım çok gecmiş olsun sen nasılsın ne kadarlık sın

Ayak ve bacaklarınız şişmiydi acaba.şuan ben ç ok kötüyüm bi bacağım diğerinin iki katı oldu nerdeyse korkuyorum niye böyle oldu diye bebişler etkilenirmiki
Buradan resim gönderirdim vallahi, dosya boyutu nedeniyle uyarı geliyo olmuyo..halimi görenler hayretler içerisinde kalıyordu.doguma 80 kilo ile gittim bir hafta sonra 68dim düşün.

Canım merhaba bende öyle seyler yoldaşa kalp atışlarını görmedim bendekı tek sorun kese boyları farklı büro 15mm diger iki tanesi 5mm salı günü nidaya giricem daha 10 gün olmadı ama merak edıyorum Can'ım çok gecmiş olsun sen nasılsın ne kadarlık sın
Meraba siz biraz daha bekleyin rabbim yazdıysa üçünüde size küçük olanlarda büyür inş. Bende 34 e gircem yarın inş doğum yaklaştığı için bazı sorunlarda arttı tabi onlarla uğraşıyorum şükür yinede.

X