2016 üçüz anneleri :)

Hadi bakalim hayirlisi guzel haberlerini bekliyoruz. Allahim saglik sihat versin bebislerinede sanada

Slm canim, bugun kucak gunumuzdu en sevdigimiz gun ☺ sevmeye doyamadim kuzularimi o kadar guzellerki minicikler...cok ozluyorum kuzularimi insallah onlar icin hayirli zamanda gelirler evlerine, kucuk kizim iyiye gidiyor yarin durumu netlesecek insallah iyi olacaklar bizde senin gibi gezmelere gidicez

Bi kaç çatlak mı dedin estetik benim karnımın derisini yüzmüşler eti kalmış gibi.haline şükret dostum napalım.badeöyağıda sürdüm ama üçüz bu
Ya benim karnımda hiç bişey yoktu doğumdan önce doğumdan sonra çatlak çıktı anlamadım ki bişey bide balon gibi sönüverdim :) bende çok yağlandım en iyi markaları kullandım ama üçüz olunca fayda rtmiyor hiç bir şey

Ben koyu kumralım ama o çizgi bende çok belirgin simsiyah bide göbeğimde inanılmaz bi kıllanma oldu bazıları diyo hamilelikten sonra dökülüyo onlar ama pek dökülecek gibi değil bide uzun uzun hady kıla bi çözüm buldum çatlağada razı geldim ama o sarkıklık çok fena birden kocadım yemin ederim ilerleyen zamanlarda bu konuya el aymak lazım gerçekten bi çözüm bulmalıyız korse kullanmışmıydın? Annem korse kullanırsan karnın kalmaz toparlar diyor bazılarıda karnı sarmak gerekiyo diyor

kızlar bugün benim mide bulantım durdu.. en son dün sabah kustum.. doktora yazdım normal durması lazımdı dedi.. ama endişeleniyorum... normal mi?

30 a kadar benimde yoktu canım 30 dan sonra bir başladı tam doğumda kesilecek yer dolu göbek deliğimin etrafıda kırmızı mor gibi tuhaf bişey oldu lieracta sürdüm sebamed bebeyağıda demekki ciltle alakalı,korse takmak lazım ama canımınüçü bloğun sahibi kadın medikalciden aldım yazmış fotoda koymuş güzel bişey bence sıcakta nasıl olcak bilmiyorum ama

kızlar bugün benim mide bulantım durdu.. en son dün sabah kustum.. doktora yazdım normal durması lazımdı dedi.. ama endişeleniyorum... normal mi?
Ne güzel işte niye endişeleniyosun 12-16 arası sürüyor zaten 9 ay süren varmış ama onlar istisna tabi bebeklere bişey oldu diye korkuyosundur sen bendede olurdu merak etme ara ara bulanır yine böyle böyle bikaç haftada tamamen geçer

saol cnm.. evet aslında düzenli beslenemiorum.. kusma kesilince doğru düzgün yerim.. :)

Çok sevindim canım inşallah dahada güzel haberler verirsin bize

Benim hiç çatlak görünümünde bişey olmamıştı sadece senin dediğin gibi göbeğimin etrafında kırmzı mor gibi bişey vardı doğumdan sonra o kısım çatlak görünümü aldı. Benimde kullanmadığım ürün kalmadı ama ne yaparsan yap drri esnrdiği için illa çatlıyor. Korseyi ameliyattan ne kadar süre sonra kullanmak gerekiyor acaba. Gerçi gene tahminimden daha iyi duruyor ne yalan söyliim ben daha kötü olucak diye bekliyordum. Şu sarkma olayına bi çözüm bulsam gene biraz daha iyi duracak. Çatlakları çok takmıyorum artık keşke biraz daha aşağıda olsaydı en azından kapatmam kolay olacaktı :) bide ortadaki koyu çizgi çok kötü gitmesi 6 ay kadar sürebiliyomuş.

Bende de hafta ilerledikçe mide bulantımda azalma olmuştu bazen 1 hafta midem bulanmıyordu arada bi mide bulantısı yaşıyordum 18. Haftamda tamamen kesildi

Arkadaşım 1 hafta sonra taktığını söylemişti acıyormuş ama biraz dayandım demişti, 6 ayda çizgide sarkmada düzelir işte bu yaz bikini giyme gibi bir düşüncen yok heralde :))

Estetik ben korse kullanamadim maalesef canimi acitti.normak dogumlarimda kullanmistim ve hic gobegim kalmamıştı. Bu sefer yumusak uzun bi esarola siki siki yaranin uzerine gelmeden sarmistim.ama iste 3.cu dogum olun ustelik üçüz olunca gobek kaliyo.senin ilk gebeligin bence sikica sararsan gobegin gider.vakit kaybetme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…