2016 üçüz anneleri :)

Estetik ben korse kullanamadim maalesef canimi acitti.normak dogumlarimda kullanmistim ve hic gobegim kalmamıştı. Bu sefer yumusak uzun bi esarola siki siki yaranin uzerine gelmeden sarmistim.ama iste 3.cu dogum olun ustelik üçüz olunca gobek kaliyo.senin ilk gebeligin bence sikica sararsan gobegin gider.vakit kaybetme.
Deneyeceğim bakalım işe yarayacakmı çatlak kremini kullanıyorum 2 gündür onun bile faydası oldu birazcık.

Arkadaşlar merhaba inşsllah hepimiz hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi benim bir sorum olacak acaba ankara gatada bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor varmı

Kızlar nasılsınız ? Hhcm hayırlı olsun canım. bebeklerin nasıl? Küvöze girdiler mi ? Bende yarın doğum yapıyorum. Benim için dua edin...
Hayırlı olsun. Allah sağlıklı sıhhatli bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inş. Rekor hhcm ve sizde inşallah küvöze girmeden alırsınız bebeklerinizi kucağınıza. Dualarımız sizinle

Layd canim hayirli olsun kolay ve guzel bir dogum olsun veeee kuvezsiz donun evinize ins. Hhcm canim nasilsin swni merak ediyoruz
Estetik bir an once toparlanirsin ins dordunuzunde iyi haberlerini bekliyoruz
Darisi siradaki tum arkadaslara olsun saglikli kolay kuvezsiz dogumlar gorelim ins hepimiz :)

X