2016 üçüz anneleri :)

Masmaviyim Allah razi olsun kalacak yer ayarladik cok sukur. Daha iyiyim onlarin kalp atislarini duydum ya bugun yeniden o bile yetti bana. Igne oldum durmadi hala ama nasip bakalim hepside kalsa benimle yada sadece biri bile kalsa onun icin guclu olmaliyim kendime bakmaliyimki onlarda mutlu olsun annelerine simsiki tutunsun :)
Allah kimseyi evladindan ayirmasin hepimize saglikla onlarin mis kokularini almayi nasip etsin :)

Kizlaaar sabah bebekleri gormeye gittik oyyy kipir kipirlardi hele birisi ciyak ciyak agliyodu:)acikmis dedi hemşire :)kilo da almış kuzularim nasil sevindim anlatamam.bi de emiyolar ama cok yormuyoruz dedi doktor
Seyyah canim Allah yardimcin olsun
Ankarada seni bi kac ay misafir edecek akraban yok mu?
Wilwarinbi ben de merak ediyorum umarim iyidir
Yesim maşallah 29 haftalik olmushsun bakalim rekoru kim kiracak:)
Lady ve diger kizlar bebeklerinin cinsiyetlerini ogrenen var mi?

Amin Teşekkür ederim canim:)daha dinlenmeye zaman bulamıyorum :)temizlik işleri bitmek bilmiyo 32 haftanin acisini cikariyorum:))

Canim lutfen ara sira da olsa yaz bize içini boşalt
Normal doğum olmasi daha iyi hemencecik hamile kalirsin inşallah beren inşallah bebeklerinin acisini unutturacak bi yavru daha verecek Allahim sana herseyden bi hayir var

Aslında berenin acisinin üzerine yazmak istemedim ama sana katılıyorum canim ben basindan beri serklaj taraftari oldum eminim ben serklaj yaptırmış olmasaydim 32 haftaya gelemezdim

Aslında berenin acisinin üzerine yazmak istemedim ama sana katılıyorum canim ben basindan beri serklaj taraftari oldum eminim ben serklaj yaptırmış olmasaydim 32 haftaya gelemezdim
Aynen canım bence serklaj kesinlikle atılmalıydı.. Bu konu hakkında seninle özelde de konuşmak istiyorum.. Çünkü benim kaybım ray yüzünden oldu.. Diğer tüm gebeliklerim de dikiş atılması gerekiyor. Rabbim arkadaşa sabır versin çok zor.. Kimse evlatla sınanmasın..

Canım benim çok şükür senin adına çok sevindim. Tüm olumsuzluklar bizlerinde moralini çok bozmuştu Allahım güzellikler nasip etsin herkese. Ben pazartesi günü dr için randevumu aldım bakalım. Çok heyecanlıyım :) banada dr serkraj yapmıyor. Her kontrolünde bakıcaz gerekmediği müddetçe atmak yok demişti. Şimdi çok korkuyorum ister istemez.

Konuşalım tabi canim buyur ne istersen sora bilirsin
Teşekkür ederim canim.evet ya ard arda olumsuzluklar pesimizi bırakmadı maalesef
Inşallah sizlerden de güzel haberler alırız
Niye şu doktorlar inat ediyo anlamıyorum gerektiginde Allah korusun geç oluyo artık
Bu iş elbette şans işi ama işini şansa birakacak en son insanlarız biz

Bana da aynı şekilde söylemişti doktor. Pazartesi tekrar bakmasını isteyeceğim.ama daha önce normal bir doğum yaşadığım için gerekli olmadığını söylemişti. Cinsiyetleri de belli olur heralde.4 ay doldu ama üç sabahtır bulantılar tekrar başladı. Normal mi.

İnşallah herhangi bi problem olmaz. Hergün dua ediyorum. Çok korkuyorum Rabbim herkesin bebişlerini korusun inş.

Canim ben de daha once 2 tane normal doğum yaptim ama doktor ucuz oldugunu gorunce hemen serklaj dedi
Bulantilar bende de 20 haftasina kadar ara sira sürdü
Birden kesilmedi
Alttan mi bakıyor canim doktor?

Hayır ultrason ile baktı. Ben de bilemedim. En geç ne zaman yapılmalı bu işlem
Profilaktik yapilani benim gibi 13-14 haftalarda yapiliyor canim
Bi de leydinin söylediği gibi acil durumlarda yapilani var bana göre o riskli çünkü hafta ilerledigi için rahmi uyara bilir ve erken doğumu tetikleye bilir Allah korusun

Herkese merhaba, bugün 12. hafta kontrolü iyi bir perinatologda yapıldı, hiç bir anomali çıkmadı gelişimleri noksansız maşallah. Monokoryonik triamniyotik (tek yumurta üç ayrı zarda) olduğunu net olarak gözlemledi ve hiçbir sorun olmadığı halde bunları en azından tek bebeğe özel bi redüksiyonla indirelim yoksa kesinlikle yaşamazlar diye kestirip attı, yaşasalar da türlü türlü engelli veya özürlü olma ihtimalleri sıraladı ve kafamızı çorbaya çevirdi. Pek çok ilham verici hikaye olduğunu okudum ve sizlere de danışmak istedim, sizce ne yapabiliriz veya bu tarz şeyler başından geçen bildiğiniz var mı? Allah hepimizin yardımcı olsun...

Çok sevindim Azerin, rabbim kucağınıza alıp kokusunu çekeceğiniz günleri nasip etsin.

Ben yaşadıklarınızı yaşamadım ama bu sayfayı takip eden ve ilk sayfasından sonuna kadar okumuş biri olarak. Bu tür olayları bu sayfadaki 3üz annelerinin hepsi yaşadı doktorlar risk istemedikleri için her vakada bir bebeği sonlandırmayı teklif ediyorlar buradaki bayanlar seçimlerini 3 bebekle yola devam etmek şeklinde yaptılar üzgünüm ama sizde bir seçimde bulunmak zorunda kalacaksınız. Sanırım siz daha önce de yazmıştınız ense kakinlıği olabikir demişti doktorunuz bir sorun olmamasına sevindim. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Allah kolaylık versin.

Son düzenleme:
Amin canim
Sonuçta doktor hayir diyosa ona güvenmekten başka çare yok maalesef
Allahim kimseye evlat acısı vermesin
Bende sizlerden duyup doktoruma sormuştum serkülajı gerek yok o da riskli sonuçta demişti. İnşallah herhangi bi problem yaşamadan tamamlarız gebeliklerimizi. Benim bebişlerimin cinsiyeti de belli oldu 2 erkek 1 kız inşallah. Yarında 19. Haftama giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…