2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

benim fsh 17.18 2-3 aydır yaptırmıyorum test.bu ay adet olunca tekrar bakılacak.sizin fsh değeriniz çok yüksek değil endişe etmeyin.

Benim adetimin 2. günü ultrason muayenesinde doktorum yumurta sayımın az ve yumurtalarimin kalitesiz olduğunu söyledi maalesef ve amh sonucun kötü gelir boşuna yaptırma dedi. Ama gorustugum doktorların hepsi amh a gore yorum yapabilirim dediği için yaptiricam. Ama iyi gelmeyecek bu kesin...

Slm kizlar ben normalde bu ay başlayacaktım ama doktor tekrar rahme bakmak istediği için gelecek aya kaldım ilk denemem negatif ti ikinci tedavim uzun protokol olacak 21.gun ignelere başlıyorum ocakta olacak hersey
Mrb canım bende 21. gün lucrine başlıycam benimde ocak ayının başına denk geliyo hadi hayırlısı bakalım

Merhaba arkadaşlar.Uzun süredir takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum. 3 gebelik yaşadım normal yoldan.İlki kızımdan önce düşükle bitti. Daha sonra kızıma hamile kaldım. Hamileliğin zor geçmesi dışında bir sorun yoktu. Çok şükür dünya güzeli bi kızım oldu.şuan 9 yaşında.4 sene öncede gene düşük yasadım.kızim okadar çok kardes istiyoduki bu olaydan cok kötü etkilendi.4 yıldır her gün dua ediyo kardesim olsun diye. Ama bir türlü hamile kalamadım. Bende her sey normal gorunuyo. Düsüklerimin nedeni pıhtılaşmaymış ama bu kesinlikle hamileliğime engel değil. Eşimde sprm le ilgili hareket prob var dediler ama bu da hamileliģe engel olacak kadar degilmis. Anlayamadik yani nedenini.bi kac ay klomen kullandım.olmadı. en son gittigim dr tüp bebek dedi ve hemen basladık. Ama cok yumurtam oldugu icin kist oldu. Dr 1 ay yasmin verdi. Simdi reglimle birlikte dondurulmuslarla ilk kez deniyicez. Cok heycanliyim.kimseye soylemiyoruz. Esim istemiyo. Kafamda deli sorular offf cok yazdim hayirlisi insallah...

Benim eşim de sınıfci,ben İngilizce ogreymeniyim ama puan az urfadayim biz de. Şişli memorialda tedavi gordum

ilaçsız adet olamıyorum diyebilirim.olduğumda da çok az oluyorum zaten.4 kere tedaviye başladık.yumurta ya gelişmedi ya erken çatladı ya da boş çıktı.en fazla 1 tane gelişiyor zaten.işim zor.sen de amh yaptır ona göre tedaviye başlarsınız...

Öyle yapicaz canım bakalım inşallah bize de anne olmak nasip olur :)

Slm kizlar benim de 2. Denemm ocakta olacak insallah bi sikinti cikmazsa.kasim ayinda bi negatifim var 3. Gun a kalite 2 embryoya ragmen.sebepsiz infertilite problemimiz dogal yollarla hic hamile kalamadim.iki asilama 1 tup denemem var.ilk asilamam tuttu aslinda ama 7. Haftada kaybettim.yapilan tahlillerde pihtilasma sorunu cikti.hayirlisiyla gelsin insallah bu swfer insllah.hepimize ugurlu gelsin ocak ayi insallah.zamanda hic gecmiyor

mrb canım 2. tüp bebekde dondurulmuşmu deniyceksiniz? Bende 2 defa aşılama yaptırdım 2 sin de de tutmadı bizdede sebepsiz infertilite var tüp bebek içinde heveslenmek istemiyorum yine tutmazsa diye ama dedigin gibi zaman bi türlü geçmek bilmiyor biran öncede başlamak istiyorum, senin pıhtılaşma için doktor iğne vermedimi canım? bizim bi akrabamız tüp bebekle hamile kalınca doğuma kadar iğne yapmıştı kendisine, rabbim hepimizin yardımcısı olsun bu süreçde :)

Gebe kaldigimda tabi boyle bi sorun oldugunu tahmin edenedigi icin doktor kan sulandirici vermedi ki bence verilmeliydi biz zaten zor elde ediyoz yavrularimizi boyle bir risk alinmamaliydi devam etseydi bu gunlerde dogacakti melegim daha sonraki tedavilerde kansulandirici hep kulaandim ama bosuna dondurulmusum yok benim malesef herseye sil bastan baslicam o yuzden Canim merkezi ve doktoru cok iyi sec baslicaksan eger mutlaka bak hamile kalan varmi referansin bu olsun doktorun ne kadar ii bi doktor olmasina 2.adimda bak.sonra benim gibi pismanlik yasama. Insallh olur zaten bi sorunun yok cok sukur..

anladım canım çok üzücü bişey, var oldugunu görüp kaybetmek ama demekki ömrü o kadarmış herşeyin hayırlısı üzülme lütfen yine bak sen pozitifi görmüşsün o tarafından bak birde, inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun canım, ben üniversite hastanesine gidiyorum çok iyi doktorum aşılamalarımıda aynı doktora yaptırmıştım, hastasıda çok tutması birazda kader canım bakalım hayırlısı bu tüp bebegide yaptırıyım eger tutmazsa o zaman özele gitmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…