2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Aminn canım inş.son bi histereskopi kaldı inş..sen ne durumdasın
Kurtaj sonrası biraz olsun toparlandim kendimi. Karyotip sonucum çıktı bu sure içinde . çok sukur temiz. Trambofoli de mtfhr 1298 homozigot önemli bir durum mu bilmiyorum. Hastaneye maiille gönderdim ama doktor aramadi henüz. Farklı şehirde olunca bu tur sorunlar oluyor :-( ocak adetiyle dondurulmuş deneyecegim nasipse tabi. Oncesinde yapimasi gereken bir şey var mi bilmiyorum. İnsan korkuyor aynı şeyleri yasamaktan. Rabbim yardcimiz olsun.inşallah bu kez sonu bebekli olur hepimizin.

benim 5. kez tedaviye başlayışım olacak.ama hiç transfere gidemedim daha.baya tecrübe sahibi oldum.bu sefer inşallah herşey yolunda gider hepimizi için...

Bugün biraz karamsar ve üzgünüm. Doktorum kurtaj olduğum için rahim filmi istiyorum dedim. Çok korkuyorum ondan. Bu ikinci cektirmem olacak. Rabbim ugraslarimizin ,çektiğimiz aciların,akittigimiz gözyaşlarının mukafatini verir inşallah. Anne olmak istiyoruz. Bize verilen o duyguyu yaşamak istiyoruz....

benim 5. kez tedaviye başlayışım olacak.ama hiç transfere gidemedim daha.baya tecrübe sahibi oldum.bu sefer inşallah herşey yolunda gider hepimizi için...
inşallah canım, benimde korkum o ilk tüp bebek yapılacak ama 2 defa aşılama yaptırdıgımda 1 er tane yumurta ile yapıldı, tüp bebekde de transfere kadar dayanamazsa diye korkuyorum , bende rezerv azlıgı var çok fazla yumurtada olmaz heralde, rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın...

canım rahim filmi çektirmeden önce kuvvetli bi agrı kesici iç ben öyle yapmıştım hiç acı agrı hissetmemiştim rabbim yardımcın olsun inşallah acı agrı hissetmeden çektirirsin, şimdi bu acı agrıları çekiyoruz kucagımıza bebeklerimizi aldıgımızda herşeyi unuttururlar bize :)

istanbulda olanlar için rahim filmini fulya açık emarda çektirin ,,, ne ağrı kesici ne bişiii hiç bişi hissetmiosun ben de tavsiye ile gitmiştimmm,,korkulcak hiçbişii yok anlamıyosunuz bile..

Amin canım inş.ben de ocak şubat gibi dondurulmuşumu transfer edicez inş..aynı zamanlara denk geliyor.rabbim yüÜmüzü güldürsün inş.

On görüşmeye gittik zaten tatlım evet sirnak yim. Rahim filmi istedi adetten sonrae gdecem rapor alacam.Mayıs gibi gderm istanbula rapor alaçam cnm

Slm kizlar ben normalde bu ay başlayacaktım ama doktor tekrar rahme bakmak istediği için gelecek aya kaldım ilk denemem negatif ti ikinci tedavim uzun protokol olacak 21.gun ignelere başlıyorum ocakta olacak hersey

On görüşmeye gittik zaten tatlım evet sirnak yim. Rahim filmi istedi adetten sonrae gdecem rapor alacam.Mayıs gibi gderm istanbula rapor alaçam cnm
Mrb canım ben de bülent tıraşa gidiyorum eylülden beri uğraşıyoruz ben de şehir dışından gidiyorum rapor alarak çok zor oluyo ama napalım rabbim yardımcımız olsun

Mrb canım ben de bülent tıraşa gidiyorum eylülden beri uğraşıyoruz ben de şehir dışından gidiyorum rapor alarak çok zor oluyo ama napalım rabbim yardımcımız olsun
Şehir dışından gitmek zor oluyor. Bazen soracagin sorular oluyor ama gidip sorma durumu da olmuyor. Telefonla da bir yere kadar. Bazen tayin mi istesek diyorum eşime

Şehir dışından gitmek zor oluyor. Bazen soracagin sorular oluyor ama gidip sorma durumu da olmuyor. Telefonla da bir yere kadar. Bazen tayin mi istesek diyorum eşime
O kaadar yoğunlar ki telefonla zor ulaşıyosun bi de ben yumurta takibimi oturduğum yerde yaptırdım 22 yumurtamdan 11 i boş çıktı.. keşke bülent beye gitseydim..biz eşimle sınıf öğr tayin de zor..inşş bu sefer güzel sonuçlanır..sen nerde tedavi görüyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…