2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

merhabaaaaaa :KK25: önümüzdeki hafta transferim olacak inşallah. yolun bol hormonlu kısmı bitti :) hepimize Allah kolaylık versin. süreç hakkında falan aklınıza takılan sorularda yardımcı olurum :KK33:

Merhaba ,gonal f ignesi ne için bilginiz varmi acaba siz hangisi kullandiniz, adetin ikinci gunumu başladiniz iğnelerinize, biraz uzun soru oldu ama teşekkür ederim

Merhaba ,gonal f ignesi ne için bilginiz varmi acaba siz hangisi kullandiniz, adetin ikinci gunumu başladiniz iğnelerinize, biraz uzun soru oldu ama teşekkür ederim
Merhaba cnm. Ben adetimin 3.günü başladım. İlla ki 2. 3. Günü diye birşey yok. Doktorun ne zmn uygun gördüyse. Gonal f yumurtalarının olgunlaşmasını sağlıyor. Ben 300 olarak vurdum 4 gün sonra 150 ye düşürdü doktorum ve menegon, cetrotide dahil etti. 4 gün de 3 tane iğne vurdum kendime yani. Toplam 8 gün iğne kullandm cnm

Merhaba cnm. Ben adetimin 3.günü başladım. İlla ki 2. 3. Günü diye birşey yok. Doktorun ne zmn uygun gördüyse. Gonal f yumurtalarının olgunlaşmasını sağlıyor. Ben 300 olarak vurdum 4 gün sonra 150 ye düşürdü doktorum ve menegon, cetrotide dahil etti. 4 gün de 3 tane iğne vurdum kendime yani. Toplam 8 gün iğne kullandm cnm
Gonal f fazla sayıda yumurta oluşmasını sağlıyordu galiba cnm ya. Yanlış bilgilendirmiş olmayayım :KK54:

çok teşekkür ederim, bana adetin 3.günü başla dendi ayni sekilde 300 vuracam kendime ,biraz korkuyom nasil yapacam diye,ama ne için olduğunu sormayi unuttum, aklima takilmisdi sagol

çok teşekkür ederim, bana adetin 3.günü başla dendi ayni sekilde 300 vuracam kendime ,biraz korkuyom nasil yapacam diye,ama ne için olduğunu sormayi unuttum, aklima takilmisdi sagol
1 kere vurdun mu gerisi kolay. Gonal f iğnesi gerçekten çok ince. Hissetmiyorsun. Cidden canın yanmıyo. Tedavin hayırlı olsun.

selam arkadaşlar ;

ben de ocak ayında inşllah tekrar tüp bebege baslıyacagım . siz kaçıncı deneme nerlederde yaptırıyorsunuz ?
hoş geldin canım.. benim 2 tüp 2 dondurulmuş tedavim var şimdi 5.ye başladık bu sfer İstanbul acıbadem Bülent beyle başladık. daha önceki tedavilerimden 2 düşüğüm var bu sefer cgh yaptırdık. 1 tane sağlıklı embriyom var dondurulmuş. inş. en yakın zamanda evlatlarımıza kavuşuruz. sen nerde başladın tedaviye

anladım canım çok üzücü bişey, var oldugunu görüp kaybetmek ama demekki ömrü o kadarmış herşeyin hayırlısı üzülme lütfen yine bak sen pozitifi görmüşsün o tarafından bak birde, inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun canım, ben üniversite hastanesine gidiyorum çok iyi doktorum aşılamalarımıda aynı doktora yaptırmıştım, hastasıda çok tutması birazda kader canım bakalım hayırlısı bu tüp bebegide yaptırıyım eger tutmazsa o zaman özele gitmeyi düşünüyorum
Zaten en iyisi üniversite hastanleri bakma sen para kazanma kazandırma hırsları yok ben ilk denemeyi özelde yaptırdım şimi bende ünv. hastanesine geçtim başkent hulusi hocayla devam ediom şuan inşallah mutlu günleri görürüz burda beraber ama zamanı nasıl geçirecez bilmiorum ben daha bu ayki adeti olmadım daha 5 gün var bu gelcek de öteki gelcekk ohoooo :)

Zaten en iyisi üniversite hastanleri bakma sen para kazanma kazandırma hırsları yok ben ilk denemeyi özelde yaptırdım şimi bende ünv. hastanesine geçtim başkent hulusi hocayla devam ediom şuan inşallah mutlu günleri görürüz burda beraber ama zamanı nasıl geçirecez bilmiorum ben daha bu ayki adeti olmadım daha 5 gün var bu gelcek de öteki gelcekk ohoooo :)
Bende hacettepe üniversitesinde Gürkan Bozdag a gidiyorum,
hulisi hocanında adını duydum çok iyi diye hayırlısı canım inşallah rabbim yüzümüze bakarda bizede bebişlerimizi kucagımıza almamız nasip olur. üni hastanesinin tek kötü yanı tek embriyo transfer etmek, özelde konuşunca 2 tane transfer edebiliyorlarmış 2 tanenin tutma olasılıgı daha çok oluyormuş canım, bende daha bu ayın adetini olmadım bugün olmam gerekiyordu ama daha gelen giden yok :) tüp bebege geçmeden hamilemi kalacam yoksa diyorum sonrada nerdeee bende o şans diyorum:KK70:

Ben de ilk denememi Hacettepe'de yaptırdım, hamile kaldım ancak 6 haftalıkken kalbi durdu. Kürtaj oldum şimdi ocak sonu gibi 2. tüp bebeği yaptıracağız. Benim Amh değerim 0,54 yani düşük over rezervi..

Ben de ilk denememi Hacettepe'de yaptırdım, hamile kaldım ancak 6 haftalıkken kalbi durdu. Kürtaj oldum şimdi ocak sonu gibi 2. tüp bebeği yaptıracağız. Benim Amh değerim 0,54 yani düşük over rezervi..
canım 2. yi demi hacettepede yaptırcaksın? benimde ocak sonlarına denk geliyor belki karşılaşırız :KK45:

X