2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cok şükür yarın muayenem var kısmetse ilaçlara başlıyorum artıkkkk
kızlar bu ananas suyuna önceden başlarsak oluyormu yoksa illaki transferden sonramı

kendini telkin et canım ii düşün iyi olsun eşim hep der ki şimdi mutlu olalım sonuç kötü olursa zaten üzülecek çok zamanımız olacak.bence sende aklına yerleştir bunu
Kardesim çok tesekkurler doğru söylüyorsun ben yakinda bebek görmeye gittim o da çok etkiledi beni galiba...çok istediğim için çok özendim biraz da psikolojim bozuldu saol canım tesellin için

Allah sabır versin, inşallah bebişin sana sıkıca tutunur , moralini bozma ,hamiş haberlerini bekliyoruz

yumurtlama oncesi nelere dikkat ediyosunuz kizlar gonal f yi 300 vuruyorum kisiye gore degisiyor heralde yarin yine doktora gidicem gittikce heyecanlaniyorum
Canım kaç gün 300 kullandın benim ilk 5 gün 300, 6. Gün ultrason lâ bakıp dozu tekrar ayarliyacak doktorum ne kadar yapar bilmiyorum

Kardesim çok tesekkurler doğru söylüyorsun ben yakinda bebek görmeye gittim o da çok etkiledi beni galiba...çok istediğim için çok özendim biraz da psikolojim bozuldu saol canım tesellin için
Burada birbirimizi en iyi anlayacak insanlariz. Bebek gormek hamile gormek haberini bile almak ah ah 3 yildir...

Cok şükür yarın muayenem var kısmetse ilaçlara başlıyorum artıkkkk
kızlar bu ananas suyuna önceden başlarsak oluyormu yoksa illaki transferden sonramı
Canim ben ilk igneyle beraber basladim ananasi yemeye 2 3 gune bitiriyorum bir taneyi. Tabi etkili olur mu bilmiyorum ama. Bu arada gozun aydin sonunda oldun ah bu stres neler yapiyor bize. Vucudumuzun dengesi sarsiliyor. Insallah guzel bir tedavi olur sonucuda guzel gelir

kızlar benım hepatıt b asımın 3 .dozu tam adet oldugum tedavi için gttıgım sürecle denk geliyor. adetten 1 hafta önce aşıyı olsam benım tedavımı olumsuz etkılermı sonucta virus aşı. nolur yardımmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…