2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

kızlar bugün hastaneden aradılar 13 yumurta toplanmıştı 11 i döllenmiş çok şaşırdım ilk tedavimde 14 yumurta vardı 9 nu işleme koymuşlardı 4 ü döllenmişti 2 si iyi duruma gelmişti hiç beklemiyordum 11 i döllenmiş diyince inş sağlıklı şekilde bölünürler size şunu tavsiye ediyorum bunda bal arı sütü polen ve incir çok yedim onların faydası olduğunu düşünüyor

ne güzel maşallah.inşallah hepsi kaliteli embriyo olur...

Kızlar dün opu olmuştum biliyorsunuz bugün banyo yapsam olur mu acaba

Canim bugun konrrol vardi 14.5 en buyugu olmak üzere baya var dedi doktor 10 tane iri var. Carsamba yada persembe dedi opu icin. Iyice olgunlasssinlar dedi. Seninkiler ne durumda
Ben dün gitmiştim 12 mm demişti bana 9. Gündü. Yarın tekrar kontrol var bakalım ne diyecek. Sayı olarak az benim seninki çok güzel maşallah. İnşallah sonuclarımızda iyi olur cnm

Ay maşallah çok güzel bir haber bu. İnşallah hepsi kaliteli embriyodur

Selam, catlamayi onleyen igneyi vurmaya baslandin mi, gunde en az 2 mm buyur demisti dr bana? Benim de yarin besinci gunum olcturmeye gidicen senin kacinci gunun?
benm bugün adetin 9 iğnenin 8. günü. salı günü 11 di en büyük şimdi 14.5 doktor olgunlaşsınlar dedi ben 4. günden beri vurunuyorum cetrodite i. inşallah sennde iyi olur. doktor çok yumurtamız var çok iyi gidiyoruz dedi ama iyce olgunlaşsınlar istiyorum bekleyelim dedi. pazartesi e2 öçülecek opu netleşecek

İnşallah sonucda güzel olur sıkı sıkı tutunur sana

Ben dün gitmiştim 12 mm demişti bana 9. Gündü. Yarın tekrar kontrol var bakalım ne diyecek. Sayı olarak az benim seninki çok güzel maşallah. İnşallah sonuclarımızda iyi olur cnm
hep diyoruz ya canım bize çok değil kaliteli lazım 1 tanede yeter yeter ki rabbim ol desin. benm ilkinde 17 toplandı sadece 8 i döllendi. onlarında 2 tanesi kaliteliydi gerisi boş.yani önemli olan kalite

canım çok sevndm ya inşallah sonuçta güzel olur. transfer ne zaman belli mi?

Yarın kontrolum var bugün 9 günüm tedaviye başlayalı. Çarşamba günkü kontrolumde 8 yumurta vardı. Ama çaplarını hiç sormadim. Yalnız kan degerim düşük cikiyor

Yarın kontrolum var bugün 9 günüm tedaviye başlayalı. Çarşamba günkü kontrolumde 8 yumurta vardı. Ama çaplarını hiç sormadim. Yalnız kan degerim düşük cikiyor
e 2 mi düşük canım? benmde bugün 9. gün :) aynı gidiyoruz. doktor hemşireye yazdırırken duymadın mı canım ben hep oradan dinliyorum:)

Yok doktor rapora yazıyor ve bize soylemiyorlar. E2 4 günlükken 60 7 günlükken de 134 çıktı. Senin nasıl degerlerin

Yok doktor rapora yazıyor ve bize soylemiyorlar. E2 4 günlükken 60 7 günlükken de 134 çıktı. Senin nasıl degerlerin
benm pazartesi ölçülecek hepsi ona göre toplama yapılacak. ilk testte normal demişlerdi. kaç olmalıymış ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…