2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım hayırlı uğurlu olsun ümit oldun bana ve arkadaşıma şimdi ısırgan otu tohumu almaya gidiyoruz , adetin kaçıncı gününde başlamıştın ?
Hemen başlayın adet öncesi sonrası farketmio aralıksız yiyin. Ben bi ay yemistim çünkü 1 ay sora tedavi baslicaktim. Nezaman doktor ilaç verdi ogun bıraktım. 36 yumurtam toplandi

Benimde adetim geçmeden daha bi ses bana sen hamilesin diyodu, ertesi gün geniş elbise giysene sen hamilesin dediler bi kaç gün öncede hastanede oluyoruz yine rüyamda kucağıma birisi yeni olmuş bebek veriyordu bi tutarmısın deyip bırakıp gidiyordu bebek tırnaklarını koluma bi geçirdi uyandığımda daha hissediyordum
cnm sen hamile misin?yeni gördüm çok mutlu oldum ya.Rabbim devamını nasip eylesin...

merhaba kızlar bende pko eşimde morfoloji bozukluğu var şuan puregon menopur ve cetrotide iğneleri oluyorum bu iğnelerin anlamını bilmiyorum bilen var mı, yumurtalarım dondurulacak, mesela bu deneme başarısız olursa bir daha bu iğneleri kullanmadan direk dondurulmuş yumurtalar mı transfer edilecek ?

Isırgan otu tohumunu kullandım ve oneriyorum. Bana faydası oldu dilerim başkalarını da olur. Bu bitkiyide de koca karı teyzelerden almadin beyin cerrahi doktoru söyledi. Aciklamami yapiyimde. Yine herkesbtabiki doktoruna danissin. İstan bul tup bebek Aret kameride araştırın arkadaşları inşallah en kısa zamanda pozitif haberlerinizi mesaj atarsiniz bana seviyorum sizi

Benim ocak ayında dondurulmuş embriyo transferim oldu. Sonucum negatif. Nisanda yani bir ay sonra tedaviye en baştan başlayacağım. Isırgan otunu içmeye şimdi başlamalıyım o halde. 1 ay kullandım demişsin. Ben geçen hafta adet oldum. Yarından itibaren başlayayım. Nisan adetimle tedaviye başladıktan sonra yumurta toplanana kadar mı içeceğim. Yoksa ilaçlara başlayınca bırakıyor muyuz? BAşka tavsiyelerin olursa sevinirim. Allah bebeğini/bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Tüm isteyenlere de tez vakitte nasip etsin.
Bir de hayıt suyu kullanan oldu mu arkadaşlar?

Benim ocak ayında dondurulmuş embriyo transferim oldu. Sonucum negatif. Nisanda yani bir ay sonra tedaviye en baştan başlayacağım. Isırgan otunu içmeye şimdi başlamalıyım o halde. 1 ay kullandım demişsin. Ben geçen hafta adet oldum. Yarından itibaren başlayayım. Nisan adetimle tedaviye başladıktan sonra yumurta toplanana kadar mı içeceğim. Yoksa ilaçlara başlayınca bırakıyor muyuz? BAşka tavsiyelerin olursa sevinirim. Allah bebeğini/bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Tüm isteyenlere de tez vakitte nasip etsin.
Bir de hayıt suyu kullanan oldu mu arkadaşlar?
canım benım denk geldı 1 ay kullandım ılac yazıldıgı gun bıraktım ... sen nısana kadar ıc bence adet oldugunda ara ver sora devam et ... baska tavsıyem Rabbımden dua canım.... nerede yaptırıyorsun tedavını.. bebişlerime dileklerin i,çinde tesekkur ederım Ben cok gozyası doktum Rabbım tez zamnda kim var ise isteyen nasip etsin . çarşamba randevumum var saglıklı haberleırnı alırım ınsallah dua nızı eksık etmeyın

canım benım denk geldı 1 ay kullandım ılac yazıldıgı gun bıraktım ... sen nısana kadar ıc bence adet oldugunda ara ver sora devam et ... baska tavsıyem Rabbımden dua canım.... nerede yaptırıyorsun tedavını.. bebişlerime dileklerin i,çinde tesekkur ederım Ben cok gozyası doktum Rabbım tez zamnda kim var ise isteyen nasip etsin . çarşamba randevumum var saglıklı haberleırnı alırım ınsallah dua nızı eksık etmeyın
Teşekkür ederim. Bahçeci fulya ya gidiyorum. Erbil Yağmur doktorum.
Arkadaşımdan biliyorum, ikiz gebeliği ve büyütmesi çok zor. Ama biz tüp bebek sahibi olanlara mükafat gibi geliyor. O kadar sıkıntı ve beklemeden sonra herşeye hazırız. Üçüze bile :) İnşallah sorunsuz bir gebelik ve vaktinde, sağlıklı bir doğum geçirirsin. Çarşambada iyi haberlerini verirsin inşallah...

X