2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar transferden bir kaç gün sonra bel ağrısı yaşayan oldumu?
Ben çok şiddetli bel ağrısı hissediyorum kasık sızlamalarımda var ama acaba bütün gün bilgisayar başında oturduğum için mi diye dün ara ara uyudum dinlendim yine değişen bişey yok belim ciddi ağrıyor. Bilgisayar başında oturmak zorunda kalıyorum tasarımcıyım evden çizim yapıyorum çalışıyorum ayrıca karnım hep şiş hiç inme olmadı oturken baskı yapıyor, yatsam bi türlü otursam bir türlü hiç bişeyim olmuyor beli bol şeyler giyiyorum evde ropdöşambırla gezinen bir tip haline geldim, Allahtan dikişi çok iyi bilirim bazı pijama altlarımın belindeki lastiği çıkarıp yumuşacık olacak rahatlıkta lastikle değiştirdim. Normal adet günümede 3 gün kaldı belkide o nedenledir bilemiyorumki...

Benim
Benimde ciddi belim ağrıdi dün bütün gün bugünde devam ediyor ilk dört gün yattim yatmaktandir dedim bugün biraz yürüyüşe çıktım ama hala devam ediyor demekki yatmaktan degil inşallah belirtidir

Biri beni anlatıyor sanırım dedim . Şiddetli batmalarim ve göğüs hassasiyeti azaldı ama bel ağrısı Baki kaldi

Biri beni anlatıyor sanırım dedim . Şiddetli batmalarim ve göğüs hassasiyeti azaldı ama bel ağrısı Baki kaldi
Canım şimdi hemşireyi aradım sanırım aynı hemşiremizde aldığınız progestan yan etkisi olabilir dedi diğer verdiği bantda bitti onu alıcam yarın ilaçları yinede bırakmayın dedi mutlaka devam edin dedi gebelik testine kadar hiçbişey söyleyemezlermiş. Yani ben salı gününe kadar bu işkenceyi çekmeye devam edicem, ayrıca yüzümü yıkarken bile suyun kokusu duyup öğürüyorum bulantılarım var ama kusma yok bu durumda ilaç yan etkisi olabilirmiş karnımın şişleği normalde inmesi lazımdı şişlik arttı sende durum nasıl çok merak ettim çünkü doktorumuz, kullandığımız ilaçlar, ikizler herşey aynı (tabi bünyeler farklı) seni de merak ediyorum durumun nasıl?

Göğüslerim fena yani onları hiç sorma hem slikonlu gibi hemde çok hassas utanarak söylüyorum bi düzelme olmadı ama opu öncesi zaten kan değerimde hormon seviyesi 4000 üzeriydi. bol su iç yürüyüş yap transfere kadar dediler yaptım tüm hepsini sanırım atamadım üzerimden climara fort bantı belkide o nedenle verdi bana doktor. Yani transferle alakası kesinlikle yok öncesinde bunlar vardı şiddeti arttı.

Canım hemşiremiz Meral Hemşire sanırım . Bana climara bant vermediler biliyorsun . Koku hassasiyeti bende de var değişik bir his anlatamam . Bu vajinal ilaç beni benden alıyor zaten günde 3 kez çamaşır değiştiriyorum ama hala koku var sanki . Normal adet sancıları azaldı bende ama bu seferde sırt ve bel ağrısından uyuyamiyorum. Batmalar epey seyreldi. Ama zaten büyük olan gogusler iyice büyüdü dokunamiyorum. Belki sütyen takarsam daha az acir dedim dün taktım aksama kadar o kadar sikmisti ki göğsümde bildiğin yara gibi izler oldu

Arkadaşlar benim bir sorum olacak aranızda erken gebelik testlerini kullanan oldumu ve kaçıncı günde kullandınız yani en erken transferden sonra kaçıncı günde bu testler ile öğrendiniz

Arkadaşlar benim bir sorum olacak aranızda erken gebelik testlerini kullanan oldumu ve kaçıncı günde kullandınız yani en erken transferden sonra kaçıncı günde bu testler ile öğrendiniz

Cnm ben 7. Gun idrarda yaptim silik gordum 2 cizgiyi ve 8. Gun kan testi yaptirdim 39.94 cikmisti yarin 10. Gunum kan vercem yine zaten transfer sonrasi tahlil verme gunum yarin bakalim ne olcak :)

Cnm ben 7. Gun idrarda yaptim silik gordum 2 cizgiyi ve 8. Gun kan testi yaptirdim 39.94 cikmisti yarin 10. Gunum kan vercem yine zaten transfer sonrasi tahlil verme gunum yarin bakalim ne olcak :)
Çok sevindim sizin adınıza maşallah devamıda çok güzel olur inşallah transfer gününü sayarak mı yedi gün yoksa bir gün sonrasından mı başladın saymaya

Kızlar Ege Üni'de 'de uzun protokole başladım. Gonapeptyl vurunuyorum, 2. günüm. Adete 2-3 gün kaldı öylesine yaptığım bir ovulaston testi kopkoyu çıkınca acaba dedim ben de tüp bebek yaptıracağı ay kendiliğinden hamile kalan şanslılardan mıyım ama maalesef, baskılayıcı ilaçlar lh yi önce yükseltip sonra baskılıyormuş. Adetimin 9. günü kontrolum var. O zamana kadar baskılayıcı iğnelere devam. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

cadiprensesss canimm nerelerdesin.. Opu oldu bugün, müsait zamanda takvimi düzeltebilirsin

Şimdi bekleme zamanı, bakalım 4 yumos tan bir bebis gelecek mi bana?? Asıl süreç şimdi basliyoor
Canım hadi hayırlısı inşallah transferin gerçekleşir, Transfer olunca transfer tarihini ekleyelim sonrada pozitifı inşallah

Canım hadi hayırlısı inşallah transferin gerçekleşir, Transfer olunca transfer tarihini ekleyelim sonrada pozitifı inşallah

Ne güzel yazmışsin, inşallah canım. Kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum. Sirayla merak ediyorum. Bugun opu nasi biseymis tecrube ettim. Simdi yumoslarla sposlar ne alemde acaba diyorum. Yarin dollendigi haberini alirsam o zamanda bebisleri transfere ulaşacak mi diyeceğim. İnşallah transfere gelince sıra onu da seni etiketleyip bildiririm. Ahh Rabbim nasip ederse pozitifi davul zurnayla duyururum zaten

İnşallah canım haberini bekliyor olacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…