2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

bugün 6. günüm kızlar,ayakta çok durunca sırtım belim çok ağrıyor hemen yoruluyorum sizde de var mı böyle bişey olumlu düşünmek istiyorum yoksa beynimin oyunu mu

QUOTE="aysegulsen, post: 45072368, member: 680691"]Kizlarrrr transferim yapıldı. Deyiverin hele ne yapayim ne yapmim ne yiyeyim ne iceyim nelerden uzak kalayim :) nasıl geçecek 12 gün onun cevabi kimsede yoktur :)[/QUOTE

Günde iki uc dilim ananas ye kabak cekirdegi düet kurusu boool su kuru kayısı ye kabiz olmamak için ve dinlen birde dua

Insallah canim ikimizinkide tutunur annelerine simsiki meleklerimiz ben anlamiyorum niye doktorlar hemen biraktiriyor bak ne guzel cikmis degerin insallah kat kat artar haberini bekliyorum cnm allah yardimcin olsun:))
amin canım inşallah güzel olur her şey. drlar tuaf bende anlamdım ona rağmen bebek düşmedi inşallah kötü bir şeyler olmaz
valla canım oldu mu bilmiyorum benim transfer 19 ocaktı

Cok sevindim canim insallah bundan sonra huzurlu gunler gorursun
sağol canım inşallah yarın kötü haberlerle dönmem

Kızlar gonal-f kutusu ne kadar alıyorsunuz birde cetrotide kutusu ne kadar bir de dr size hangi ilaçları kullandırdı cevap yazarsanız sevinirim pozitif sonuçlar almanız dileğiyle
gonal-f yi 250 lira cetrotide da 50 lira dı canım raporsuz fiyatı canım

inşallah hayırlı sonuc alırsın canım. ne yapalım canım çocuk için gezmeden , alışverişten kısıp tedavi olacağız yeri gelirse. cok haklısın,cok pahalı bu tedavi.

aynen canım ben de senın gibi düşünüyorum. onu hiçbir zaman bilemeyeceğiz. yediğimiz için mi gebe kalıyoruz,yoksa rabbim zaten nasip edecekti de yiyecekler bahane mi oldu? ama yine de kendimizi rahat hissediyoruz onları yapınca da,belki de motive oluyoruz daha çok. doğal yolla hamile kalanlar sanki bizim kadar beslenmeye dikkat ederek mi kalıyor? biz daha çok dikkat ediyoruz mecburen.onu da yiyelim yumurta kalitesi artsın,aman eşime keçiboynuzu yedireyim iyi gelsin vs. vs. Hep bunların peşindeyiz biz. napalım herkesin bir sınavı var,bizimki de bu. sonu hayırlı olsun da böyle olsun,napalım. en iyisini rabbim bilir,biz bilemeyiz hayırlısını,iyisini.

bu arada ben de yarın kabak çekirdeğimi alacağım. onu da yiyelim bakalım:)

inşallah hayırlı sonuc alırsın canım. ne yapalım canım çocuk için gezmeden , alışverişten kısıp tedavi olacağız yeri gelirse. cok haklısın,cok pahalı bu tedavi.
İnşallah canım benim sende beklemede olan herkeste inşallah pozitif sonuç alırsınız rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah en kısa zamanda

Canım inşallah tutar gerek kalmaz ama ben çok etkisi oldugunu dusunuyorum yürüyüş Sterese birebir.ari sütü bal polende kist yapmadı .ama o kürleri (incir-baltarcincorekotu )yapanların çoğunda kist oldu diye yakinanlari okudum bende korkup yapmadım.tarçını da corekotunuda inciri de ayrı ayrı tüketim

hayır canım hastane getirtti anlaşmalı eczanesi varmış sizin niye o kadar pahalı anlamadım
Bilmiyorum canım 4 sene önce cetrotide 75 yada 100 du tam hatırlamıyorum demek ki hastaneden almak en mantıklısı gittiğim merkez 1600 ilaç parası verirseniz ekstra ne ilaç gerekirsehiç bir ücrete karışmazsınız hatta eğer yumurta toplama uygulanmazsa tekrar ilaç ücreti ödemezsiniz dedi bizim enişte de eczacı 1600 olanları 1200 1300 gibi fiyatta alabilirsiniz diyor ama herhalde hastaneden alacaz en mantıklısı bu gibi ama yine ayrı ayrı fiyatları merak ediyorum

toplanmadan once muayenede gozukenle toplanan arasnda bukadar fark oluyomu 9 a 21 olmus ya yumurtan.catlatmadan sonrami cogaliyor.hayrli haberler alman dilegyle
Adetin 2.gunu gidilen ilk muayenede 7 folikul sayıldı sonra iğneler arttırıyor zaten.arada kontrole gittiğimde hepsini saymadi dr en büyüklerini ölçtü sadece.en Son toplama günü 21 olduğunu öğrendik ama hepsi yeterli büyüklükte olmuyor. 13 tanesi olgun çıktı onlarında 7 tanesi döllenmiş. . İlk tedavimde 4 folik sayılıp 9 yumurta toplanmış ti.sağol canım her bekleyen hayırlı haberler alsın insallah

Al arkadasım al , bnm bi tarafımda kabak çekirdeği kasem bir tarafımda su şişem , bi tarafta örgüm bi tarafta mealim , bilgisayarım , bulmacalar , kitabım.... Bildiğin kendi habitatımı oluşturdum yattığım yerde

yürüyüşü cok sevıyorum ama soguk havalarda cıkamıyorum ben. aynen dediğin gibi umarım gerek kalmaz.

ben de 5 gun annemde yattım. dun geldık evimize. ananem de annemdeydi,zaman biraz daha hızlı geçmişti orda. şimdi eşim işe gidince artık ben de senin gibi yaparım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…